Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem – no 21. novembra darbdienās plkst. 21.00 TV3 Life piedāvā tumšos, drēgnos vakarus pavadīt ar 24 romantiskām Ziemassvētku filmām, no kurām 20 būs pirmizrādes!

Lūk, pieci iemesli, kādēļ ļauties romantikai vesela mēneša garumā ir diezgan laba doma:

  • Laimīgas beigas. Būsim godīgi, kurš gan Ziemassvētku gaidīšanas laiku vēlas pavadīt drūmā bezcerībā, skatīties sirdi plosošas drāmas un raudāt spilvenā. Tieši tā, neviens – tas pat Grinčam galu galā kļūst skaidrs! Šai ziņā Ziemassvētku romantiskās filmas nekad nesagādās vilšanos – lai cik bezcerīgi nesaderīgs arī sākumā neliktos lielajai mīlestībai lemtais filmas varoņu pāris.
  • Optimisma deva. Ar prieka, pozitīvās noskaņas un optimisma lādiņu, ko piedāvā Ziemassvētku romantiskās filmas, būs gana pietiekami līdz pat pavasarim – jā, arī lai izturētu ilgstošus slapjdraņķa periodus! Psihologi apgalvo, ka šo filmu skatīšanās palīdz samazināt stresu, veicina empātiju un atvērtību jaunām idejām, palielina produktivitāti un vēl, un vēl. Viens sirsnīgs svētku laika kinoterapijas kurss pie TV ekrāna? Kādēļ gan ne!
  • Vismaz te ar pasauli viss ir kārtībā. Veiksmīga biznesa dāma dodas uz savu dzimto pilsētu un, par pārsteigumu sev pašai, ne tikai atklāj dzīves patiesās vērtības, bet arī satiek savu īsto un vienīgo – vienkāršu mazpilsētas puisi ar plašu sirdi. Kaut kur dzirdēts sižets? Bet, protams! Tā arī ir romantisko filmu burvība! Neviens tajās pat nedomā glābt pasauli vai smalki ironizēt par aktuālām tēmām – tas allaž ir stāsts par ģimeni un īstu mīlestību.
  • Bērnība, te nu es esmu! Pirms ikdiena kļuva par vienu lielu riteni, kurā jāietilpina darba sapulces, bērnu pulciņi, trauku kaudzes izlietnē, ziemas riepu nomaiņa un citi pienākumi, mūsu katra dzīvē bija arī vienkāršāks laiks, ko sauca par bērnību. Ziemassvētku romantiskās filmas ļauj doties nostalģiskā ceļojumā uz bērnu dienām – ļauties svētku brīnumiem, noķert dāvināšanas prieku un noticēt, ka ir sapņi, kas piepildās.
  • Tradīcijās ir spēks. Latvieši ir svētku rituāliem bagāta tauta – tur nu mūsu senči ir bijuši lieli meistari! Laiki iet, bet ir lietas, kas nemainās – kopīgas izklaides, kas ik gadu atkārtojas, stiprina draudzības, ģimenes un attiecības.

Bet pats labākais, ka par tradīciju var kļūt jebkas! Piemēram, vari ieviest jautru spēli – svētku filmu bingo ģimenes vai draugu lokā: spēles laukumu atradīsi vietnē “Facebook”, meklētājā ierakstot #TV3LifeBingo!

Svētku sajūta sākas ar TV3 Life! No 21. novembra darbdienās plkst. 21.00 ieslēdz TV3 Life un vairo optimismu ar Ziemassvētku filmām!