Lieliskas ziņas visiem latīņu kaislību un drāmas cienītājiem – no 19. jūlija darbdienu pēcpusdienās pulksten 16:00 kanālā TV3 Life būs skatāma pavisam jauna meksikāņu telenovele “Pamāte”. Šī seriāla sižeta līnijai par pamatu ņemts 2005. gada seriāls ar tādu pašu nosaukumu, taču jaunā seriāla versija pie skatītājiem nonākusi vien pērn.

Ceļojuma laikā uz Spāniju Marsija tiek apsūdzēta Nikolasa Eskalantes slepkavībā un tiek notiesāta uz 35 gadiem cietumā. Viņas vīrs Estebans Lombardo uzskata viņu ne tikai par slepkavu, bet arī par laulības pārkāpēju, kas nogalināja savu mīļāko, lai slēptu savu nodevību, tāpēc viņš viņu pamet un iesniedz šķiršanās pieteikumu. Marsija ir pārliecināta, ka ir nevainīga un ir pārliecināta, ka slepkava slēpjas starp viņas bijušā vīra draugiem. Esot cietumā, viņa studē jurisprudenci, lai ar iegūtajām zināšanām varētu atjaunot lietas izmeklēšanu.

Pēc divdesmit gadiem, kas pavadīti ieslodzījumā, viņas advokātam izdodas panākt pirmstermiņa atbrīvošanu. Marsija atgriežas Meksikā, lai atjaunotu savu labo slavu un atkal satiktos ar saviem bērniem, taču izrādās, ka viņi uzskata māti par mirušu. Lukresija, Estebana vecākā māsa, izvietojusi viņu mājās nepazīstamas sievietes portretu, un bērni uzauga, domājot, ka portretā redzamā sieviete ir viņu mirusī māte.

Lai atgūtu savus bērnus un vienlaikus izmeklētu ikviena aizdomās turētā saistību ar 20 gadu seno noziegumu, Marsija nomainīs savu vārdu un mēģinās apprecēt savu bijušo vīru Estebanu, tādējādi kļūstot par pamāti saviem bērniem. Vai viņai izdosies atšķetināt noziegumu, kas izmainīja visu viņas dzīvi? Skaties telenoveli “Pamāte” no 19. jūlija darbdienās pulksten 16.00 kanālā TV3 Life.