Jau augustā kanālā TV3 Life būs skatāms skatītāju iemīļotais, spraiga sižeta caurvītais detektīvseriāls “Kāsla metode”. Seriāla lielo panākumu atslēga ir aizraujošie sižeta pavērsieni, kā arī lieliskā un pārliecinošā saspēle starp aktieri Neitanu Filionu, kurš atveido Kāslu, un aktrisi Stanu Katiču, kas tēlo Keitu Beketu.

Tieši jūtu un emociju ķīmija, kāda virmojusi abu starpā, ir bijusi par iemeslu runām, ka aktieriem bijušas romantiskas attiecības. Taču izrādās, ka realitātē viss ir bijis pavisam citādi – uz ekrāna viņi bija mīlas pāris, bet ikdienā Filions pret Katiču bijis emocionāli vardarbīgs un ne reizi vien novedis aktrisi līdz asarām.

Televīzijas un kino vēsture ir pārpildīta ar stāstiem par aktieriem, kuri ekrānā spēlēja labākos draugus vai dzīvesbiedrus, bet reālajā dzīvē viens otru nevarēja izturēt.

Daži ekrānā redzamie pāri ir bijuši tik ticami un pārliecinoši, ka faniem var būt grūti, pat neiespējami pieņemt, ka viņi patiesībā nav labākie draugi, kad kameras pārstāj darboties. Un šis ir stāsts arī par seriāla “Kāsla metode” galveno lomu atveidotājiem.

Seriāls skatītājus priecējis astoņu sezonu garumā un tas tik uzskatīts par veiksmīgu tieši pateicoties ķīmijai abu galveno aktieru starpā. Taču, neskatoties uz ekrānā redzamo saikni, ārpus filmēšanas laukuma abi aktieri nav varējuši sadzīvot.

Aktieriem tuvu stāvoši cilvēki pat ziņojuši, ka viņi ir apmeklējuši pāru konsultācijas, lai varētu labāk saprasties, kas, savukārt, uzlabotu viņu sniegumu uz ekrāna. Pastāv uzskats, ka seriāls beidzās līdz ar astoto sezonu tieši šo nesaskaņu dēļ.

Tāpat ir izskanējusi versija, ka seriāls netika turpināts, jo Stana Katiča esot pieprasījusi palielināt algu, taču seriāla veidotāji to nav vēlējušies darīt. Kā ir patiesībā, to zina tikai viņi, jo publiski neviena no šīm versijām nav nedz apstiprināta, nedz noliegta.

Pēc galvenās lomas atveidošanas seriālā “Kāsla metode”, Katičas karjera ir bijusi veiksmīga. Viņa spēlēja galveno lomu seriālā “Absentia”, kā arī atveidojusi vairākas kino lomas. Savukārt Filions ir bijis iesaistīts daudzos veiksmīgos projektos, kā, piemēram, seriālā “Vietējais citplanētietis”, “Amerikāņu ģimenīte”, kā arī ierunājis lomas dažādām animācijas filmām, tai skaitā “Vāģi 3” un “Mošķīšu universitāte”.

Kāsla radošās, nestandarta izmeklēšanas metodes, spējas, kādas nepiemīt citiem detektīviem, un labās pazīšanās apvienojumā ar Keitas strikto profesionālismu atrisinās ne vienu vien noziegumu.

Seko līdzi izmeklēšanas drāmai “Kāsla metode” jau no 3.augusta darbdienu vakaros pl.19.05 kanālā TV3 Life.