TV3 Life izmeklēšanas seriālu “Ķermenis kā pierādījums” nomainīs jauns detektīvseriāls, kura galvenajā – izmeklētājas lomā arī ir sieviete – “Atcerēties visu”.

Seriāls vēsta par izmeklētāju Keriju Velsu, kura cieš no sindroma, saukta par hipertimēziju, kas neļauj viņai neko aizmirst – pat to, ko viņa nevēlētos atcerēties. Kerija atceras katru savas dienas mirkli, kopš bērnībā tika noslepkavota viņas māsa, tomēr tieši to dienu viņa nespēj atsaukt atmiņā.

Šī pagātnes lieta Kerijai nedod mieru, jo slepkavība tā arī nav tikusi atrisināta – nav pat īsti aizdomās turamo, un vainīgais nekad nav ticis sodīts. Kerija izmeklētājas darbu bija pametusi, bet, kad viņai tieši kaimiņos notiek slepkavība, kuru izmeklē viņas bijušais kolēģis un draugs Als Bērnss, viņa iesaistās šīs lietas izmeklēšanā un drīz vien saņem piedāvājumu atgriezties darbā.

Diezgan negribīgi Kerija piekrīt kļūt par policijas konsultanti, darba viņai netrūks, un viņa neapstāsies, līdz nebūs noskaidrojusi arī, kas notika ar viņas māsu un kurš tajā vainojams.

Izmeklētājas Kerijas Velsas lomā ir iejutusies austrāliešu izcelsmes aktrise Popija Montgomerija, kura redzama galvenajā lomā arī kā izmeklētāju konsultante šobrīd kanālā TV3 skatāmajā detektīvseriālā “Nepatikšanas paradīzē”.

Popija Montgomerija savu vietu šovbiznesā iekarojusi drosmīgi un mērķtiecīgi – tikai 18 gadus veca ar rokasgrāmatu par to, kā iekarot Holivudu, padusē viņa ieradās ASV un, īpaši nekautrējoties, sazinājās ar Džūlijas Robertsas aģentu, lai tas sameklētu viņai kādu lomu. Lai arī Džūlijas Robertsas aģents ar nepazīstamiem aktieriem toreiz nesadarbojās, Popijas drosme vainagojās panākumiem – viņš palīdzēja nevienam nepazīstamajai, bet apņēmīgajai jaunajai aktrisei tikt pie sava aģenta.

Pēc vairāku nenozīmīgu lomu spēlēšanas, Popija slavu ieguva, attēlojot FIB aģenti seriālā “Bez pēdām” (Without a Trace), bet dzīves sapņu loma viņai bija sava bērnības elka – Merilinas Monro – attēlošana miniseriālā par slavenās aktrises dzīvi.

Izmeklētāju Alu Bērnsu atveido Dilans Volšs, kurš Latvijas seriālu skatītājiem pazīstams kā dakteris Šons Maknamara no seriāla “Mākslīgais skaistums” (Nip/Tuck) par plastiskās ķirurģijas pasaules aizkulisēm.

Noziegumi, pagātnes noslēpumi, izmeklēšana, ģimenes attiecības un romantika – seriāls “Atcerēties visu” no 9. augusta katru darbdienu plkst. 18:55 pa divām sērijām TV3 Life!