Laipni lūgti Ņujorkā – vienā no pasaules apdzīvotākajām metropolēm, pilsētā, kas nekad neguļ! Par savu vietu šajā pilsētā, par labākajiem un dārgākajiem darījumiem cīnās trīs nekustamā īpašuma mākleri – Fredriks, Raiens un Luiss, kuru ikdienā piedāvā ieskatīties jaunais šovs “Miljonus vērti darījumi” TV3 Life!

Tirgošanā tiek izlikti pasakaini dārgi Ņujorkas īpašumi – miljoniem dolāru vērti apartamenti. Pārdevēji ir prasīgi – zem savas iedomātās cenas pārdot tos negrasās, pircēji vēl prasīgāki – katrai vietai atradīs kādu mīnusu un mēģinās nokaulēt cenu.

Balansu starp pārdevēju, pircēju un cenu mēģina atrast mākleri. Darbs nav ne vienkāršs, ne pateicīgs – tās ir sarunas, pārrunas un kaulēšanās ar visām iesaistītajām pusēm. Tomēr, ja izdodas rast laimīgo kopsaucēju, saņemtā komisija ir patīkama. Jo dārgāks īpašums, jo lielāka māklera komisija – pat vairāki simti tūkstoši par vienu darījumu.

Fredriks Eklunds ir Zviedrijā dzimis, pieredzējis mākleris, kurš savā karjerā pārdevis daudz ekskluzīvu īpašumu un nopelnījis kaudzi naudas, taču nu ir noskaņots iegūt vairāk varas.

Raiens Serhants ir iekarojis nežēlīgo nekustamo īpašumu tirgu, nodibinājis savu uzņēmumu, darbojas arī kā aktieris un piedalās televīzijas šovos. Luiss D Ortezs oriģināli nāk no Puerteriko un 16 gadu vecumā kopā ar dvīņu brāli atstāja mammai tikai zīmīti un pameta dzimteni, lai iekarotu sapņu zemi Ameriku, kas viņam ir godam izdevies.

Skaties, kā tiek pirkti un pārdoti ekskluzīvi Ņujorkas darījumi šovā “Miljonus vērti darījumi” no 6. oktobra darbdienās plkst. 17:25 TV3 Life!