Līdz ar seriāla “Melna/balta dzīve” noslēgumu, TV3 Life skatītājus augustā gaida jauns, aizkustinošs attiecību stāsts. No 1. augusta darbdienās plkst. 17.05 mīlestības, nodevības un intrigu virpuļi turpinās griezties turku seriālā “Ievainotie putni” – tagad divās sērijās pēc kārtas!

Kā turku seriālos ierasts, skatītājus gaida dramatiski, sirdi aizkustinoši notikumi. Stāsta galvenajai varonei Merjemai nav nekā dārgāka par mazo Omeru – zēnu, kurš kā zīdainis nonāca viņas nežēlīgā tēva rokās un kuru viņa nu mīl un lolo kā pašas mazo brālīti.

Skarbais vīrs bija iecerējis puiku pārdot par labu naudu, taču, pirms paguva to izdarīt, viņš nonāca cietumā. Cenšoties paglābties no tēva nežēlības, Merjema kopā ar mazo Omeru aizbēga uz Stambulu.

Taču pēc iznākšanas no cietuma tēvam izdodas viņus sameklēt, un viņš ir apņēmības pilns pirms daudziem gadiem iesākto darījumu novest līdz galam. Tomēr Merjema pat nenojauš, ka Omers ir turīgā uzņēmēja Leventa dēls, turklāt zēna tētis arvien ilgojas pēc dēla… līdz nejauša satikšanās izmainīs viņu dzīves uz visiem laikiem. Protams, bez šķēršļiem, starpgadījumiem, pārpratumiem un konfliktiem neiztikt, taču Merjemas un Leventa starpā pamazām uzplauks mīlestība.

Kā jūtas tas, kurš reiz pazaudējis savu bērnu? Kā ir – ciest pāridarījumus no paša tuvākā? Stāsts par mīlestības spēku un nodevības cirstajām rētām – “Ievainotie putni” – jau no 1. augusta darbdienās plkst. 17.05 TV3 Life divās sērijās pēc kārtas!