Ārste Asja bauda mierpilnu, laimīgu dzīvi kopā ar savu vīru Volkānu un dēlu Ali. Taču viss mainās, kad viņa uzzina, ka vīram jau pāris gadus ir romāns ar jaunu sievieti. Asjai jāizlemj, vai glābt savu laulību vai atriebties savam neuzticīgajam vīram. Noslēdzoties turku drāmai “Vēstnieka meita”, TV3 Life skatītājiem tiek piedāvāts jauns turku seriāls “Neuzticība”, kas jau no 27. aprīļa būs skatāms darbdienās plkst. 17.05.

Volkāns šķiet ideāls ģimenisks vīrietis. Viņš ir kaislīgs, rūpējas par sievu un dēlu. Ikdienā viņš vada nelielu arhitektūras uzņēmumu un, lai gan viņš mīl savu sievu, viņš nostāda sevi sarežģītā situācijā ārlaulības sakara dēļ. Asja ļoti uzticas savam vīram, tomēr viņai rodas aizdomas par neuzticību, kad viņa pamana blondu matu šķipsnu uz Volkāna šalles. Viņa cenšas darīt visu iespējamo, lai par to nedomātu, taču nevar atbrīvoties no šīs nepatīkamās nojausmas, tādēļ, neskatoties uz draugu ieteikumiem, Asja nolemj slepeni izsekot savu vīru.

Cenšoties saglabāt ārēju mieru, Asja rīko vīram dzimšanas dienas ballīti. Ballītes laikā viņa dodas pārmeklēt vīra mašīnu, lai atrastu kādus pierādījumus vīra neuzticībai. Bagāžniekā viņa atrod slepenu nodalījumu, tajā paslēpts telefons, kuram kā fona attēls uzstādīts kādas jaunas sievietes foto. Pārlasot ziņas, viņa tajās atrod arī foto, uz kuriem redzami kopīgā atpūtā ar vīru un šo slepeno sievieti arī viņas draugi. Viņa atklāj, ka ilgu laiku viņu nodevis ne vien vīrs, bet arī draugi…

Šis seriāls veidots kā zināmā britu seriāla “Daktere Fostere” adaptācija un balstīts uz stāstu par kādas maldinātas sievietes atriebību. Asja ir apņēmības pilna nekļūt par upuri. Viņa ir spēcīga sieviete, un viņai ir drosme stāties pretī vīram un draugiem. Vai Asja piedos vīram un turpinās turpinās dzīvot, it kā nekas nebūtu bijis? Vai arī nolems atriebties savam vīram par neuzticību? Skaties jauno turku drāmas seriālu “Neuzticība” no 27. aprīļa darbdienās plkst. 17.05 kanālā TV3 Life.