Augustā kanāla TV3 Life skatītājus sagaida jaunas turku kaislības seriālā, kuram nosaukumu devuši paši kanāla skatītāji – “Likteņa skartie”. Tas ir stāsts par Azru – jaunu sievieti, kas stājas pretim neskaitāmiem izaicinājumiem, ko tai sniedz dzīve. Viņa Amerikā ieguvusi pavāres izglītību un nu atgriežas mājās, lai palīdzētu tēva vadītajā restorānā. Lidostā Azra nejauši sajauc čemodānus un tā iepazīstas ar Dzenku – puisi, kurš pametis studijas. Abi jaunieši kļūst par lieciniekiem nāvējošam ugunsgrēkam Azras tēva restorānā, kura rezultātā iet bojā viņas tēvs.

Pēc bērēm atklājas, ka tēvs aiz sevis atstājis ne tikai autisko dēlu Mertu un alkatīgo sievu, bet arī lielu parādu. It kā ar to nebūtu gana – drīz pēc tam Azras brālītis Merts pazūd bez vēsts. Izmisīgie brāļa meklējumi Azru atkal saved kopā ar Dzenku, kuram – tāpat kā viņai – nācies atstāt dzīvi labklājībā aiz muguras un sākt visu no nulles.

Neskatoties uz to, ka abi ir ļoti dažādi, viņi viens otrā iemīlas. Tomēr arī te viņiem jāsaskaras ar jauniem izaicinājumiem – sabiedrības aizspriedumiem, ģimenes cerībām un citu cilvēku greizsirdībai, vēloties viņus izšķirt. Viņu attiecības tiek pakļautas pārbaudei un viņiem būs jācīnās pretī visām grūtībām, lai tās nosargātu.

Seriāls ievilks skatītājus romantikas, drāmas un emocionālu mirkļu virpulī. Dzīvo līdzi “Likteņa skartajiem” no 14. augusta darbdienās plkst. 17.00 kanālā TV3 Life un TV3 Play.