Klāt skatītāju iecienītā TV3 Life seriāla ”Salauztā” noslēdzošās sērijas, taču skumt nav iemesla – mīlestība, ģimenes saites, ilgas pēc sapņu piepildījuma un intrigas meksikāņu gaumē turpina vīties. Jau no 11. maija darbdienās plkst. 15.00 kanāls TV3 Life piedāvā jaunu meksikāņu drāmu ”Mīlestības pavediens”.

Valentīna ir mērķtiecīga, skaista, jauna sieviete, kuras ikdiena aizrit Armando Manrikes rančo, kur viņa strādā kopā ar jaunāko māsu Noru. Valentīna ir neprātīgi iemīlējusies Armando dēlā Rikardo, tomēr viņas dvēselē deg sapņu uguns – viņa alkst izrauties no nabadzības, atstāt lauku dzīvi aiz muguras, doties uz lielpilsētu un iekarot vietu modes pasaulē.

Šāda iespēja viņai patiesi rodas, taču par to nākas maksāt augstu cenu: traģiska aviokatastrofa jaunajai sievietei atņem dārgāko – viņas tēvu, līgavaini Rikardo un visbeidzot… arī dzīvesvietu. Kopā ar māsu viņa dodas uz galvaspilsētu un apmetas uz dzīvi pie sava tēvoča Horasio cerībā īstenot savu talantu un kļūt par dizaineri.

Tur viņa sastop simpātisko Klaudio, Horasio adoptēto dēlu. Starp abiem drīz vien uzplaukst romantiskas jūtas, un Klaudio iedrošina Valentīnu spert pirmos karjeras soļus modes industrijā. Sākums izrādās pārdzīvojumu un neveiksmju pilns, līdz Klaudio ierīko Valentīnu darbā ateljē, kur par viņas priekšnieci kļūst Helēna – eleganta un mērķtiecīga sieviete, kura pat nenojauš, ka ir Valentīnas māsa.

Valentīnai un Klaudio būs jācīnās par savu mīlestību un jāpārvar daudzi šķēršļi, tostarp Rikardo negaidītā atgriešanās. Valentīnas līgavainis izrādīsies dzīvs – apņēmības pilns atgūt Valentīnu un atbrīvoties no Klaudio, ja tas būs nepieciešams.

Naivā sieviete pat nenojauš, kādas intrigas līgavainis vērpj – bez tēva, turīgā rančo īpašnieka Armando, ziņas Rikardo slepus noguldījis lielu naudas summu Valentīnas vārdā, kuru nu vēlas atgūt par katru cenu. Vai viņam tas izdosies? Vērosim, skatīsimies, dzīvosim līdzi!

Attiecību līkloči, liktenīgi pavērsieni, prieki, bēdas, izdošanās un neveiksmes – seko notikumiem seriālā ”Mīlestības pavediens” jau no 11. maija darbdienās plkst. 15.00 kanālā TV3 Life!