Dzīve uz jahtas nav tikai atpūta un izklaide vien – kādam arī jāstrādā! Ielūkojies, kāda ir apkalpes ikdiena uz ekskluzīva kuģa, realitātes šovā ”Zem klāja” no 1. jūnija no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 22.55 TV3 Life.

Grezno, privāto kuģu apkalpes locekļi dzīvo uz jahtu klāja, vienlaikus rūpējoties par to, lai viņu prasīgo klientu pastāvīgi mainīgās vajadzības tiktu apmierinātas. Tas nozīmē daudz darba, daudz piedzīvojumu un, protams, daudz drāmas!

Kapteinim Lī uz superjahtas ”Eross” pievienosies prasīgā galvenā stjuarte Keita, viņas padotās – stjuartes Eimija un Rokija, matroži Konija un Emīls, inženieris Dons, bocmanis Edijs un šefpavārs Leons. Kamēr starp vieniem radīsies spēcīgas simpātijas, tikmēr citi pacietīs viens otru vien ar sakostiem zobiem.

Vārdu sakot – vētraini notikumi garantēti! Tomēr personiskās jūtas un nesaskaņas būs jāspēj atlikt malā, lai prasmīgi īstenotu viesu ekstravagantās un bieži vien grūti piepildāmās vēlmes. No putu ballītes stipri vējainā naktī, līdz iespaidīgām maltītēm – tas viss apkalpei jāspēj noorganizēt luksusa atpūtai cienīgā līmenī. Tam vajadzīgs gana daudz enerģijas, pacietības un arī radošuma!

Šoreiz lepnais kuģis noenkurosies elpu aizraujošo Bahamu salu ūdeņos, kas bagāti līčiem un brīnišķīgām ostu pilsētām, tātad – lieliski piemēroti nesteidzīgai atpūtai.

Lai arī darbs uz atpūtas jahtas nebūs no vieglajiem, tā būs iespēja kopā ar tik dažādajiem jahtu pasažieriem – gan miljonāriem, gan kārtīgiem ballētājiem – doties eksotiskā piedzīvojumā un apmeklēt pasaules skaistākās vietas, kurās savas dzīves laikā nokļūst vien nedaudzi izredzētie.

Ielūkojies ”Zem klāja” un seko līdzi luksusa jahtas apkalpes dēkainajiem piedzīvojumiem un intrigām no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 22.55 TV3 Life!