“Ēdiens ir bauda!” sacījis slavenais Austrālijas šefpavārs Manū. No 14. septembra plkst. 13.05 TV3 Life piedāvā doties viņam līdzi krāšņā garšu un iespaidu ceļojumā, atklājot Manū dzimtenes kulinārijas brīnumus šovā “Iepazīstot Franciju ar Manū!”.

No Bretaņas līdz Biaricai, no Ronas ielejas līdz Parīzei, no Francijas Alpiem līdz Vidusjūrai – tas būs aizraujošs piedzīvojums pa gleznaino Franciju kopā ar harismātisko un dzīvespriecīgo Austrālijas šova “Mani virtuves noslēpumi” zvaigzni Manū.

Vispirms viņš dosies uz savu dzimto pusi – Bretaņas provinci. Šeit, Gideles ciemā, ik nams un koks viņam atgādina bērnību, un, protams, Manū ielūdz ciemos arī savā bērnības mājā, kur viņu sagaida māmiņa – lieliska pavāre un iedvesmas avots viņa pirmajai grāmatai. Tieši šeit, Bretaņā, slavenais pavārs spēris arī savus pirmos soļus kulinārijā.

Ar prieku un nostaļģiju Manū no jauna izdzīvos mācekļa lomu vietējā restorānā un pievienosies tēvocim ciema gaļas ceptuvē, lai pagatavotu desas.

Pēc tam Manū dosies cauri Bordo vīna reģionam, gar Dordoņas upi un visbeidzot uz sērfotāju meku Biaricu, kur dzīvo viņa māsa. Ģimenes atkalapvienošanās reizē Manū ļaus ielūkoties vēl neatklātos viņa personības horizontos, tāpat viņš tiksies ar vietējiem iedzīvotājiem un dalīsies ar savām iecienītākajām receptēm.

Taču ar to ceļojums tikai sāksies. Izmantojot visus transporta veidus, pat kanoe laivu, hidroplānu, ēzeli un vecu “Renault”, Manū no sirds izbaudīs Francijas dabu un bagāto kultūras mantojumu. Un ne tikai – viņš arī gatavos, mielosies ar gardiem ēdieniem un dalīsies aizraujošās atmiņās.

Atklāj, kāda ir Francija Manū acīm – skaties jauno raidījumu “Iepazīsti Franciju ar Manū!” no 14. septembra plkst. 13.05 TV3 Life.