Dzestrie aprīļa piektdienu vakari – īstais laiks mistērijai! Pievienojies izmeklētājai Helēnai Dornai, kura ar vācu precizitāti risinās vispiņķerīgākos noziegumus, mīklainas pazušanas un baisas slepkavības ik piektdienas vakaru plkst. 19:00 kanālā TV3 Life!

Helēna Dorna ir izmeklētāja ar krampi. Viņa uzticas savai intuīcijai, citus pārāk neņem galvā un nozieguma pavedienus labprātāk šķetina viena. Aiz skarbās ārienes gan slēpjas aizlauzta sirds – ilgas pēc tēva atzinības un mīlestības.

Un tomēr – ko gan Diseldorfas kriminālpolicija bez viņas iesāktu! Kad Reinas krastā tiek atrasts brutāli nogalinātas sievietes līķis, atklājas, ka noziegums līdzinās pirms četriem gadiem īstenotai slepkavību sērijai, un Dorna pie šīs lietas savulaik strādājusi – taču toreiz viņas viedokli par slepkavības raksturu neviens neņēma vērā. Nu kriminālpolicijas priekšnieks Falks Metisens, neraugoties uz personīgo nepatiku, spiests komandā aicināt Dornu, un labi, ka tā!

Ļaundarību izmeklēšana ir Dornas aicinājums, un tieši viņa spēj atrisināt visāķīgākos noziegumus. Dornai palīgā nāk viņas partneris – ambiciozais inspektors Gregors Georgijs, kurš gan, jāatzīst, iesākumā par savu jauno priekšnieci nav pārāk augstās domās. Taču abi pamazām pielāgojas viens otra rakstura šķautnēm, un kopīgiem spēkiem nododas saspringtām nopratināšanām, senu noslēpumu šķetināšanai un apķērīgu noziedznieku tvarstīšanai.

Skaties vācu detektīvfilmas ”Izmeklē Helēna Dorna” aprīļa piektdienās plkst. 19:00 TV3 Life!