Kas meklē, tas atrod! Bet vai tiešām atrasts nav zagts? No 2. augusta otrdienās plkst. 21.45 TV3 piedāvā doties līdzi dārgumu medniekam kapteinim Frenkam Vaildam, kura dzelmē atrastās dārglietas lūkos atgūt jauniņais Spānijas diplomāts Alekss Ventura pavisam svaigi uzņemtajā seriālā “Fortūna”!

Dziļi okeāna dzelmē gadsimtiem sens kuģa vraks ne tikai kļuvis par mūža mājām tūkstošiem noslīkušu jūrnieku, bet arī glabā nenovērtējamas dārglietas.

Ekscentriskais Frenks Vailds ne mirkli nebija atmetis savu bērnības sapni klejot pa pasauli, lai atrastu šo apslēpto mantu, tieši otrādi – viņš to nebaidījās arī īstenot.

Dārgumu meklējumi galu galā vainagojās panākumiem un kapteinim jeb, pareizāk sakot, mūsdienu pirātam Frenkam šo sapni piepildīt arī izdevās, taču ne bez dažiem trikiem.

To, vai šie paņēmieni bija līdz galam likumīgi un kā šos Spānijai piederošos dārgumus atgūt, nāksies atklāt Aleksam Venturam – jaunam diplomātam bez pieredzes.

Frenka Vailda lomu seriālā atveido skatītājiem labi pazīstamais amerikāņu aktieris ar itāļu saknēm Stenlijs Tuči, kurš savā pirmajā lomā debitēja 1984. gadā un līdz šim filmējies tādās pasaulslavenās filmās kā “Sātans Pradas brunčos”, “Lidosta” un “Bada spēļu” triloģija.

Uz patiesiem notikumiem balstītais stāsts par bagāto Spānijas kultūru, apslēpto mantu un avantūrām TV3 skatītājus gaida no 2. augusta otrdienās plkst. 21.45 seriālā “Fortūna”!