Ja redzat Baibu Sipenieci-Gavari brienam pa Latvijas laukiem un viensētām, skaidrs, ka ir laiks meklēt līgaviņas brašajiem un drosmīgajiem vīriem šovā “Saimnieks meklē sievu”. Jau nākampiektdien, 2. jūnijā, pie kanāla TV3 skatītājiem nonāks šova jaunās sezonas iepazīšanās epizode.

Šogad Baiba ciemosies pie pieciem brašiem, darbīgiem un brīviem saimniekiem, kuri gatavi aizvadīt elpu aizraujošu un mīlestības pilnu vasaru. Pirmajā raidījumā iepazīsimies ar katru no saimniekiem tuvāk, uzzinot vairāk par viņu nodarbošanos, hobijiem un interesēm.

Taču septītā sezona nāk ar būtisku jaunumu – šoreiz iekārojamo saimnieku sejas netiks pilnībā atklātas, ļaujot potenciālajām līgaviņām vispirms iepazīt saimnieka personību, kā arī apskatīt viņa saimniecību. Tā teikt, neskatīsim vīru pēc cepures!

Jaunajā sezonā būs iespējams sekot līdzi arī daiļas saimnieces vīra meklēšanas piedzīvojumiem, kas būs skatāms nākamās paaudzes televīzijā Go3.

Rakstnieks Paulu Koelju reiz teicis: “Mīlestību nav iespējams izmērīt ar tiem paņēmieniem, ar kuriem mēs mērām ceļa garumu vai mājas augstumu”. Tā arī mēs ticam, ka iemīlēt otru cilvēku var, to tā pa īstam nemaz neredzot sejā. Tāpēc aicinām visas sirdī brīvās dāmas un kungus pieslēgties pirmajai epizodei 2. jūnija vakarā un iepazīt saimniekus un saimnieci, kuri gaidīs jūsu vēstules!

Jau vēstīts, ka TV3 šova “Saimnieks meklē sievu” septītā sezona pie skatītājiem dosies rudenī.

Skaties šova “Saimnieks meklē sievu” pirmo epizodi piektdien, 2. jūnijā, pulksten 21.15 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3.