Šonedēļ kopā ar šefpavāriem Raimondu Zommeru un Māri Jansonu trīs kārtu vakariņas gatavos četras radošas personības. Raidījumā piedalīsies aktieris Ainārs Ančevskis, māksliniece Elita Patmalniece, grupas “Sudden Lights” līderis Andrejs Reinis Zitmanis un mūziķe, Rīgas Gospelkora vadītāja Kristīne Prauliņa. Bet aizkadrā visu notiekošo komentēs un āķīgākos jautājumus uzdos aktieris Artūrs Skrastiņš.

Vakariņu maratons iesāksies aktiera Aināra Ančevska mājās, kuram palīgā gatavot vakariņās dosies Māris Jansons. Lai pārsteigtu Aināra īpašos viesus, viņš kopā ar šefu centīsies pagatavot biešu krēmzupu, tītara gaļas koftas un desertā – ķirbju ruleti. Bet viss neies tik gludi, kā plānots, jo gatavošanas laikā pazudīs elektrība. Kā šajā situācijā rīkoties un vai viesi nepaliks bez vakariņām?

Trešdien Māris dosies ciemos pie mākslinieces Elitas Patmalnieces. Viņa šefu un savus viesus uzņems ļoti īpašā, radošā vietā un arī ēdiens, kas tiks sniegts galdā, būs īpašs. Bet vakariņu atmosfēra būs īsti Elitas stilā – koša, krāsaina un pārsteidzoša.

Nedēļas otrajā pusē Māris gatavos kopā ar mūziķi, grupas “Sudden Lights” līderi Andreju Reini Zitmani. Viņš uz vakariņām būs uzaicinājis savus grupas biedrus. Grupa šobrīd gatavojas savam lielākajam koncertam grupas vēsturē, tādēļ taps trīs spēcinoši un veselīgi ēdieni aktīviem cilvēkiem.

Savukārt nedēļas izskaņā šefs Raimonds Zommers dosies ciemos pie mūziķes, Rīgas Gospelkora vadītājas Kristīnes Prauliņas, lai viņas īpašajām viešņām pasniegtu divus gardumus ar jūras produktiem un desertā – banānu un smiltsērkšķu saldo.

Šonedēļ kulinārijas raidījums “Šefu gaidījāt?” skatāms no otrdienas līdz ceturtdienai pulksten 18.10 kanālā TV3.