Sestdienas, 28. maija, vakarā kanālā TV3 tiks aizvadīta šīs sezonas pēdējā jautrās attapības spēle ”Mini pa trim”. Sezonas noslēdzošajā sērijā pulcēsies TV3 un Go3 personības – šova ”X Faktors” ceturtās sezonas komanda, ”Bez Tabu” komanda un filmas ”Uzticības persona” komanda.

Sezonas pēdējā spēlē savu apķērību demonstrēs vērienīgā muzikālā šova ”X Faktors” ceturtās sezonas finālisti Grēta Grantiņa, Viktors Buntovskis un Eduards Rediko. Ar viņiem sacentīsies tautā iemīļotā raidījuma ”Bez Tabu” komanda, kuru pārstāvēs Oļegs Visockis, Artūrs Špaks un Roberts Blass. Trešajā komandās būs apvienojušies filmas ”Uzticības persona” režisors Jurijs Skorobogatovs un aktieri Egons Dombrovskis un Jurijs Djakonovs.

”Mēs bijām jaunākie dalībnieki un centāmies izdarīt visu maksimāli labi. Uz daudziem jautājumiem mēs zinājām atbildes, bet bija jautājumi, kur paļāvāmies uz intuīciju. Bija diezgan grūti, bet ļoti aizraujoši. Šī bija ļoti forša pieredze, jo uzzināju daudz jaunus faktus. Esam diezgan labi draugi, tāpēc man nebija nekādu problēmu sadarboties,” stāsta šova ”X Faktors” ceturtās sezonas finālists Eduards Rediko.

”Spēle ”Mini pa trim”, mūsuprāt, ir lielisks veids, kā pavadīt sestdienas vakaru. Abpus ekrāniem. Padomājiet paši – lieliska kompānija, jaukas sarunas, smiekli un tam visam klāt pievienotā vērtība – iespēja pārbaudīt un papildināt savas zināšanas. Mums šķita interesanti zināmus un sabiedrībā mīlētus ļaudis salikt nedaudz nepierastās kombinācijās vai situācijās. Viņi ļāvās, un par to visiem paldies,” tā šova producente Kristīne Balavina.

Skaties ”Mini pa trim” otrās sezonas noslēdzošo spēli sestdien, 28. maijā, pulksten 20.40 kanālā TV3!