Iedvesmojies lieliem darbiem un pārvērtībām arī savās mājās! No 3. augusta darbdienās plkst. 15.45 TV3 piedāvā jaunu pārvērtību šovu “Brāļi remontē”.

Dvīņi Drū un Džonatans ir puiši ar zelta rokām – viņi pārvērš necilas ģimenes mājas sapņu namos, kurus ģimenes nekad nevēlēsies pamest. Puiši uzrunā pārus, kuri jau ir atraduši savu mitekli, taču vēlas to pilnībā pārveidot, lai mājas atbilstu viņu ģimenes vajadzībām, vēlmēm un sapņiem.

Ar vislielāko rūpību brāļi atjauno ģimenes mājokļus, iedvešot mājai īpašu burvību un pilnībā izmantojot tās potenciālu. Atšķirībā no citiem pārvērtību šoviem māju pārvērtības notiek ciešā kontaktā ar tā īpašniekiem.

Vispirms brāļi ved pārus ekskursijā pa tikko izremontētām mājām, lai uzzinātu, kas viņiem patīk un bez kā viņi nevar dzīvot. Ņemot vērā šo informāciju un mājas īpašnieku budžetu, Drū detalizētā 3D grafikas formātā izveido divas versijas, kā īpašnieku namu iespējams pārveidot.

Savukārt, izmantojot ģimenes izvēlēto 3D grafiku, Džonatans dara visu, lai īstenotu ģimenes dizaina sapņus dzīvē. Uzdevums nav no vieglajiem – gan pāriem, kuriem jāizlemj, kā vajadzētu izskatīties viņu ideālajai mājai, gan Džonatanam un Drū, kuriem jāveic remontdarbi, lai realizētu māju īpašnieku vēlmes.

Vēro, kā pieticīgs miteklis pārtop ģimenes sapņu mājoklī, jau no 3. augusta darbdienās plkst. 15.45 pārvērtību šovā “Brāļi remontē” TV3!