Miris slavens rakstnieks – pašnāvība vai tomēr slepkavība? Un ja slepkavība – tad kurš vainīgs? Vecais labais britu “krimiķis” iekaros skatītāju sirdis un televīzijas ekrānus jaunās, aizraujošās sērijās “Žagatas slepkavības” jau no 22. novembra otrdienās plkst. 22.20 TV3!

Lielu popularitāti iemantojušais kriminālromānu autors Alans Konvejs negaidīti devies aizsaulē – sirmais kungs jau bijis krietnos gados un aiz sevis atstājis iespaidīgu radošo mantojumu. Redaktore Sjūzena ir satriekta – rakstnieks tikai nupat bija pabeidzis rakstīt savas grāmatu sērijas noslēdzošo daļu!

Ar Konveja darbiem Sjūzena bija strādājusi gadiem un šo uzdevumu allaž bija uztvērusi ar lielāko atbildību, rakstnieka manuskriptu rediģēšanas procesu pielīdzinot veselai zinātnei.

Kad viņas rokās nonāk Konveja pēdējās grāmatas “Žagatas slepkavības” manuskripts, viņa ir pārliecināta, ka arī šis darbs kļūs par nākamo bestselleru. Taču, kad viņa nonāk līdz pēdējai manuskripta nodaļai – nodaļai, kurā vienreiz par visiem laikiem jāatklājas slepkavas identitātei, – viņa pārsteigta atklāj, ka iztrūkst vairāku lapu.

Vai tas ir nežēlīgs autora joks vai kāds no viņas kolēģiem pieļāvis kļūdu? Vai tomēr tas ir kas daudz bīstamāks? Sjūzenai drīz rodas aizdomas, ka kaut kas šajā visā nepavisam nav kārtībā, un šī nojauta aizvedīs viņu bīstamā mistērijām un noslēpumiem pilnā piedzīvojumā.

Seriāls “Žagatas slepkavības” ir angļu rakstnieka un daudzu slavenu britu detektīvseriālu autora Entonija Horovica 2016. gadā publicētā bestsellera ekranizējums. TV ekrānos tas debitēja gluži nesen – 2022. gada februārī Lielbritānijā.

Dodies patiesībai pa pēdām – līdzi apķērīgai redaktorei, kura meistarībā var sacensties ar pašu Šerloku Holmsu! Skaties detektīvseriālu “Žagatas slepkavības” no 22. novembra otrdienās plkst. 22.20 TV3!