Radio spēle ”Tas tik ir nummmurs”

Radio spēle ”Tas tik ir nummmurs”

Kā TRADĪCIJU, jau trešo vasaru piedāvājam radio spēli, ko iemīļojuši daudzi klausītāji. Tagad jau varam teikt – kas ir vasara bez Virši -A radio spēles ”Tas tik ir nummmurs”.

Katru piektdienu turpinām MEKLĒJAM AUTO – ĪSTO UN VIENĪGO! Ja Tavā auto numurā ir tie cipari, kurus nosauc radio STAR FM DJ, zvani uz STAR FM Autopilotu un saņem pilnu bāku ar degvielu no Virši-A!

Šovasar Alpu kalnu pārgājieni, Itāļu vai Spānijas saulainās pludmales un laivu braucieni pa Slovākijas upēm būs jānomaina uz mūsu pašu Latvijas vēl neizpētītām dabas takām, pludmalēm un piedzīvojumiem. Ticiet mums – skatīt, piedzīvot un pētīt vēl ir daudz!

Mūsu draugi Virši – lielākais pašmāju degvielas tirgotājs! Un nu – jau vairāk nekā 60 stacijas visa Latvijā. Virši attīstās zibens ātrumā pavisam nesen atvēruši pavisam jaunu staciju Olainē, pirms tam arī Rēzeknē un Skrundā. Viršu spēka stacijās ikviens varēs atgūt spēkus ar gardo Viršu kafiju, karstajām uzkodām, kuru izvēle kļūst jo dienas, jo plašāka, kā arī palutināt auto ar degvielu un izlejamo vējstiklu šķidrumu! Turpinām darīt un tiekamies Viršos ?