Šopinga dopings Dominā

Filmai

Filmai "Mātes piens" orķestris ieskaņo skaņas celiņu 1

Ilgi gaidītā Noras Ikstenas romāna ekranizācija jau šoruden – filmēšana ir noslēgusies, nu laiks ieskaņot skaņas celiņu, kas uzticēts komponistam Raimondam Tigulam un “Simfoniettai Rīga”, kas šodien uz ierakstu tikās Latvijas Radio, vēsta TV3 Ziņas.

PMLP atsāk rindas kārtībā apkalpot klientus

PMLP atsāk rindas kārtībā apkalpot klientus 1

No pirmdienas, 16. maija, vairums Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes nodaļu atsākušas klientu apkalpošanu rindas kārtībā, tāpēc vairs nav obligāti iepriekš jāpierakstās, lai apmainītu pasi vai ID karti, vēsta TV3 Ziņas.

Rapšu ziedēšanas svētkos vairāku lauku malās taps īpašas foto joslas

Rapšu ziedēšanas svētkos vairāku lauku malās taps īpašas foto joslas

Arī šogad notiks Rapša ziedēšanas svētki, kuru laikā būs iespēja doties ekskursijās uz dažādiem Latvijas reģioniem un apskatīt skaistākos Latvijas rapšu laukus, kā arī vairāki lauksaimnieki apņēmušies sagatavot īpašas foto joslas lauku malās, informē Apvienība par ilgtspējīgu lauksaimniecību un lauku vidi.

Iekšlietu ministra pienākumus turpmāk uzticēs Pabrikam

Iekšlietu ministra pienākumus turpmāk uzticēs Pabrikam 3

Pēc iekšlietu ministres Marijas Golubevas (AP) demisijas attiecīgā ministra pienākumus premjers Krišjānis Kariņš (JV) izlēmis uzticēt aizsardzības ministram Artim Pabrikam (AP), premjers paziņoja pirmdien preses konferencē pēc valdību veidojošo partiju sanāksmes.

Piekļūšana piemineklim Pārdaugavā būs slēgta līdz 31.augustam

Piekļūšana piemineklim Pārdaugavā būs slēgta līdz 31.augustam

Piekļūšana padomju piemineklim Uzvaras parkā Rīgā būs slēgta līdz 31.augustam, turklāt Valsts policijā (VP) ir sagatavots speciāls rīcības plāns sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanai saistībā ar turpmākajiem lēmumiem par pieminekļa demontāžu, teikts Iekšlietu ministrijas (IeM) ziņojumā valdībai.

Vitenbergs gatavs atkāpties pēc vienošanās koalīcijā

Vitenbergs gatavs atkāpties pēc vienošanās koalīcijā 18

Ekonomikas ministram Jānim Vitenbergam (NA) Nacionālās apvienības “šantāžas mēģinājuma dēļ” būs jādemisionē no sava amata, pauda Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV). Tikmēr pats Vitenbergs paziņojis, ka atbalsta Nacionālās apvienības pozīciju par iekšlietu ministres demisiju, pat zaudējot savu amatu valdībā.

Vērmanes dārzā sāk atjaunot Rīgas vecāko strūklaku

Vērmanes dārzā sāk atjaunot Rīgas vecāko strūklaku

Rīgas domes Mājokļu un vides departaments šopavasar Vērmanes dārzā sācis atjaunot vecāko Rīgas strūklaku “Gadalaiki”, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators Mārtiņš Vilemsons.