DOMINA ŠOPINGA DOPINGS 2

DOMINA ŠOPINGA DOPINGS 2

Skaties, kā Janai un Jānim veiksies šīs sezonas “Domina Shopping” izaicinājumos.

Par projektu

Domina “Šopinga dopings 2” ir atraktīvs video apskats četrās sērijās, kurās Jana Duļevska un Jānis Romanovskis kopā ar “Domina Shopping” iepazīs jaunākās modes tendences veikalu piedāvājumā un izpētīs izklaides iespējas, izmēģinot atrakcijas jaunatklātajā izklaides un atpūtas centrā “Apollo Skypark”.

Šajā sadaļā atradīsi arī Domina “Šopinga dopings” pirmās sezonas izaicinājuma 5 epizodes. Tajās skaties, kā Janai un Jānim veicās sacensībā, tikai 15minūšu laikā izvēloties dažādus apģērbus un aksesuārus atbilstoši 2020. gada rudens/ziemas modes tendencēm, ar kurām, cita starpā, iepazīstināja stila un modes eksperte, un slavenību stiliste Laila Trilopa.

Lasi vēl

Jana Duļevska un Jānis Romanovskis pieņem Dominas šopinga dopinga izaicinājumu!
1

Jana Duļevska un Jānis Romanovskis pieņem Dominas šopinga dopinga izaicinājumu!

Gan šarmantā Jana Duļevska, gan vienmēr atraktīvais Jānis Romanovskis ir mūžam kustībā. Jana brāžas no vienas filmēšanās un tikšanās uz nākamo, pēc tam vēl pagūst novadīt kādu pasākumu un vakarā vēl pavadīt laiku kopā ar ģimeni. Un līdzīgi nerimstošs dienas ritms ir arī Jānim, kurš darba dienu iesāk jau pulksten septiņos, modinot mūs radio STAR FM Zoopastā un tad dodoties dienas skrējienā pa bērnu treniņiem, skolām, pulciņiem, bērnudārziem, citiem svarīgiem pienākumiem un paralēli vēl vadot pasākumus. Ak, nu, protams, tad, kad pasākumi lielākā pulkā vēl bija atļauti!

Pastāsti draugiem: