tv3.lv

Vai zināji, ka kafijas automātus var ne tikai iegādāties, bet arī nomāt?

Jūti, kā kaut kur attāli jau smaržo mandarīni, kanēlis un svaigi ceptas, kraukšķīgas piparkūkas? Visticamāk, piekritīsi, ka ziemas prieku baudīšanas un Ziemassvētku gaidīšanas laikā tikpat neiztrūkstoša sastāvdaļa ir arī karsti kūpošas un aromātiskas kafijas smarža. Un kāpēc gan neiepriecināt svētkos sevi un citus ar lielisku palīgu kafijas gatavošanā? Te gan jāsaka, ka, ja ir vēlme atrast sev, savai ģimenei vai uzņēmumam atbilstošāko kafijas automātu, no lielā piedāvājuma klāsta var arī apjukt. Kā zināt, kurš kafijas automāts būtu tīkamāks, atbilstošāks un ilgtermiņā izdevīgāks tieši jūsu vajadzībām, ieradumiem un garšas kārpiņām? Un kādos gadījumos labāk apsvērt kafijas aparāta nomu? Te atbildes palīdzēs rast aizrautīgie Es Mīlu Kafiju kafijas profesionāļi.

2021. gada 15. decembrī 11:46

Nomāt vai pirkt? Katrai izvēlei savas priekšrocības

Neatkarīgi no tā, vai plāno iegādāties mazu, vienkāršu kafijas aparātu, ko lietot mājas apstākļos, vai profesionālu kafijas automātu, ar ko diendienā lutināt lielu skaitu uzņēmuma darbinieku un klientu, viens no produkta būtiskākajiem kritērijiem ir tā augstā kvalitāte. Tikpat būtisks faktors, – vai visiem ir zināšanas, kā ar to apieties, un vai kafijas automāts patiešām ir piemērots esošajām vēlmēm? Lai nesanāktu tā, ka ir veiktas lielas investīcijas, bet visas aparāta priekšrocības nemaz netiek izmantotas, Es Mīlu Kafiju komanda ar prieku sniedz informatīvi bagātas konsultācijas, tā palīdzot izdarīt pareizāko izvēli par kafijas automāta iegādi vai nomu. Bagātīga pieredze un zināšanas tiek nodotas caur vienīgo Illy kafijas universitāti Latvijā – Universita del Caffe, piedāvājot ne tikai profesionālas barista apmācības, bet arī izglītojošas kafijas meistarklases un degustācijas ikvienam kafijas mīļotājam, arī biroja darbiniekiem. Šobrīd vairāk kā 200 birojos jau ir pieejama Illy kafija, kas ļauj baudīt restorāna cienīgus mirkļus! Varbūt vēlies izmēģināt arī tu?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Turpinājumā priekšrocību uzskaitījums, ko sniedz gan kafijas aparāta iegāde, gan noma.

Ja kafijas aparāts tiek pirkts uzreiz.

  • Brīvība un neatkarība. Iegādājoties preci par pilnu cenu, tā kļūst par jūsu īpašumu. Tas nozīmē, ka esat neatkarīgi un brīvi no jebkādām saistībām, tādējādi varat atļauties, piemēram, variēt un pirkt kafiju pilnībā pēc saviem individuālajiem ieskatiem – gan, runājot par kafijas zīmoliem, garšām, gan cenu. Tomēr jārēķinās, – ja/kad kafijas automāts alks pēc profesionālas apkopes un kvalitatīva remonta, servisa partneris (ja vien pats neesat teholoģijas guru), visticamāk, vienalga būs jāmeklē.
  • Izdevīgums. Ja, apkopojot vajadzīgo informāciju, īstais kafijas aparāts noskatīts un privātais vai uzņēmuma finansiālais stāvoklis to atļauj, skatoties ilgtermiņā, kafijas automāta iegāde maciņam noteikti būs izdevīgāka.

Foto: No Es Mīlu Kafiju personīgā arhīva

Ja kafijas aparāts tiek nomāts.

  • Pilna servisa apkalpošana. Ja izvēlēsies nomāt kafijas aparātu no Es Mīlu Kafiju, vari rēķināties, ka pakalpojumā būs iekļauts ne tikai pats kafijas automāts, bet arī kafijas pupiņas (kā regulārs iepirkums), citas vajadzīgās izejvielas, apkope, tehniskā palīdzība un, kas ir ne mazāk svarīgi – bezmaksas apmācības un konsultācijas, lai ikdienas darbu dunā izdotos iepriecināt sevi un citus ar visgardāko kafiju, kāda vien jelkad baudīta.
  • Drošība un prognozējamība. Kafijas automāti ir visai specifiska prece, tāpēc tas, ka servisa partnera zinošā komanda palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko ierīci konkrētajām vajadzībām, mājas apstākļiem un biznesa videi, dos lielu drošības izjūtu. Arī izmaksas būs daudz paredzamākas. Ja vēlies atrast piemērotāko kafijas automātu mājai, tad droši vari izvēlēties īstermiņa nomu, lai pāris dienu laikā pārliecinātos, ka kafijas automāts attaisno ieceres. Īstermiņa noma būs piemērota arī atsevišķiem pasākumiem un svinībām, piemēram, Ziemassvētku eglītei darba kolektīvā. Savukārt ilgtermiņa noma paredz, ka kafijas automāts tiek izsniegts bez maksas, vienojoties tikai par ikmēneša kafijas pasūtījumu. Tas ir vienīgais, par ko klientam šajā gadījumā jāmaksā. Par pārējo, arī apkopi, remontu, iepirkumiem un izejvielu piegādi, lai tu nesastaptos ar kādiem negaidītiem pārsteigumiem un apgrūtinājumiem, bez mazākās kavēšanās parūpēsies nomas partneris. Droši uzticies lielākajai inženieru komandai Baltijā, kas sniegs operatīvu tehnisko atbalstu!
  • Bezrūpīga adaptēšanās pārmaiņām. Kafijas apjomiem palielinoties (sevišķi augošos uzņēmumos), var rasties vajadzība pēc lielākas un spejīgākas kafijas ierīces. Izvēloties nomu, nomainīt kafijas automātu uz jaudīgāku varēs bez jebkādām problēmām, turklāt – neko nepiemaksājot! Ierīci pērkot, tas tomēr prasītu daudz lielākas investīcijas – gan laika un enerģijas, gan finanšu ziņā.
  • Individualizēta pieeja. Servisa partneris atrodas nemitīgā gatavībā ieteikt ne tikai atbilstošāko kafijas automātu, bet, ja tehnoloģiski tas ir iespējams un klientam rodas tāda vēlme, arī ieprogrammēt ierīcē vēlamos dzērienus, kas paredzēti katram darbiniekam vai ģimenes loceklim individuāli. Lai pārzinātu izvēles iespējas un izkristalizētos iecienītākā garša, pirms automāta uzstādīšanas iespējams noorganizēt aizraujošu degustācijas pasākumu.

Foto: No Es Mīlu Kafiju personīgā arhīva

Daži soļi, kā saprast, kāds kafijas automāts nepieciešams tieši tev

Mūsdienās pieejami daudz un dažādi kafijas automāti – lielāki, mazāki, automātiski, pusautomātiski, manuāli, kapsulu, pupiņu, ar atšķirīga veida funkcijām utt. Lai šajā lielajā izvēlē neapmaldītos, Es Mīlu Kafiju profesionāļi, kuri jau kopš 2012. gada nodrošina kafijas risinājumus gan mājām, gan kafejnīcu, restorānu, viesnīcu, take-away, biroju kafijas segmentos, un kuri ir vienīgie oficiālie Illy zīmola pārstāvji Latvijā, dalās ar ieteikumiem, kam pievērst pastiprinātu uzmanību, lai pirkums būtu veiksmīgs.

  • Cik kafijas krūzīšu katru dienu tiek pagatavotas? Ja tās ir apmēram 5 krūzītes, vispiemērotākais būs Illy kapsulu kafijas automāts, kuru Es Mīlu Kafiju piedāvā vai nu iegādāties, vai arī nomāt. Krūzīšu skaitam palielinoties (līdz pat 170 krūzītēm dienā), tomēr būs nepieciešama daudz jaudīgāka ierīce. Tā kā Es Mīlu Kafiju sadarbojas ar pasaulē atzītākajiem un augstas kvalitātes kafijas aparātu ražotājiem – Jura (pieejama arī mobilā Jura lietotne, kas ļauj pagatavot kafiju ar telefona palīdzību), Kalerm, LaMarzocco, Franke, Eversys un Sage, klients var būt drošs, ka viņam un viņa biznesa konceptam tiks atrasta vispiemērotākā ierīce.
  • Kādi kafijas dzērieni ir iecienīti? Dzērienu variācijas kafijas automātos atšķiras, tāpēc noderīgi ir saprast – vai kafijas automāts būs nepieciešams tikai melnai kafijai un espresso? Ja sirdij tuvi ir arī kafijas piena dzērieni, jārēķinās, ka kafijas automāti ar šādu funkciju būs būtiski dārgāki.
  • Cik liels ir atvēlētais budžets? Ja kafija netiek dzerta daudz un bieži, kā arī budžets ir visai ierobežots, vairāk piemēroti būs kapsulu kafijas aparāti. Bet, ja finanses atļauj un dienā tiek izdzertas vairāk par 6 krūzītēm kafijas, ilgtermiņā izdevīgāks būs kafijas pupiņu aparāts.

Foto: No Es Mīlu Kafiju personīgā arhīva

  • Cik daudz laika esi gatavs atvēlēt kafijas automāta kopšanai? Kapsulu automātu apkope, salīdzinot ar pupiņu kafijas automātiem (īpaši, ja tajos iebūvēta arī piena putotāja sistēma) būs daudz vienkāršāka un ātrāka.

Ieskaties Es Mīlu Kafiju internetveikalā, uzdod sev interesējošos jautājumus kafijas speciālistiem un baudi ikdienu un svētkus aromātiskas kafijas smaržu ielokā! 

Sadarbībā ar Es Mīlu Kafiju varēsi uzzināt, kā garšo īsta itāļu kafija, tāpat – augstvērtīgākā Latvijā grauzdētā kafija no Rocket Bean Roastery!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm