tv3.lv

Ūdens sports: idejas aktīvai un kvalitatīvai laika pavadīšanai šajā vasarā

Vasara ir ļoti piemērots gadalaiks tam, lai ļautos ne vien atpūtai, bet arī jauniem piedzīvojumiem, tverot nebijušas sajūtas, iespaidus un pats būtiskākais – veidojot unikālas atmiņas par piedzīvoto. Ūdens sports piedāvā gana daudz iespēju, kā aktīvi un pilnvērtīgi pavadīt brīvo laiku. Raksta turpinājumā ir apkopoti ūdens sporta veidi, kurus pavisam noteikti ir vērts izmēģināt šovasar – esam pārliecināti, ka atradīsi sev un saviem tuvajiem vispiemērotāko izklaidi jaukai kopābūšanai!

30. jūnijā 7:00

Ūdens sports – to veidi un plašās iespējas

Ūdens sporta veidi kļūst aizvien iecienītāki ne vien pasaulē, bet arī Latvijā, un nav jau brīnums – to iespējas ir gana plašas, līdz ar to ikviens var atrast sev vistīkamāko aktivitāti pilnvērtīga laika pavadīšanai vienatnē, ģimenes lokā vai jautrā draugu kompānijā. Raksta turpinājumā dalāmies ar 5 idejām Tavai lieliskajai atpūtai šovasar –  izvēlies sev vispiemērotāko variantu un meties jaunos piedzīvojumos!

#1 Adrenalīna tveršana uz ūdensslēpēm

Ja esi asu izjūtu cienītājs, iesakām izmēģināt braukšanu ar ūdensslēpēm. Pie mums Latvijā ir pieejamas salīdzinoši īsas, taču platas ūdensslēpes, kuru stiprinājumi ir centrēti slēpes vidū, tādējādi ļaujot viegli manevrēt, pārvietoties pa ūdens virsmu atmuguriski un pat izpildīt dažādus trikus, par ko īpaši sajūsmināti būs drosmīgākie šīs aktivitātes cienītāji. Apskati veikparku piedāvājumu un dodies izbaudīt šo ūdens sporta veidu.

#2 Relaksētai un mierīgākai noskaņai – supošana

Salīdzinot ar iepriekšējo ūdens sporta veidu, supošana būs piemērota mazāk ekstrēmu aktivitāšu piekritējiem. Dodies mierīgā un relaksētā braucienā pa ezeru vai purvu, baudot krāšņos saullēktus un saulrietus, vai tieši pretēji –, ja esi pieredzējis supotājs un uz SUP dēļa jūties pārliecinoši, ļaujies jaudīgākām emocijām jūrā. Šajā gadījumā tas, cik ekstrēmas izjūtas vēlies piedzīvot, ir atkarīgs no Tevis paša.

#3 Emocijas un adrenalīns, veikbordojot

Veikbords kļūst aizvien iecienītāks ūdens sporta veids arī Latvijas iedzīvotāju vidū. Tas ir līdzīgs ūdensslēpošanai, tikai šajā gadījumā cilvēks atrodas uz dēļa un turas pie troses, kas piestiprināta sporta kuterim, lielā ātrumā pārvietojoties pa ūdens virsmu. Drosmīgākie un pieredzējušākie var izmēģināt jaunus trikus un akrobātiskos elementus, savukārt iesācējiem ieteicams sākt ar mierīgākām darbībām sporta veida iepazīšanai, taču pozitīvas emocijas garantētas abos gadījumos!

#4 Laivu brauciens ģimenes vai draugu lokā

Saulrieta vērošana ezera vidū, laivošana pa krācēm vai nakšņošana teltī upes krastā – to visu un vēl vairāk ir iespējams piedzīvot un pa īstam izgaršot tikai vasarā. Dodies kanoe laivu braucienā kopā ar ģimeni vai draugiem, baudot īstenu vasaras burvību, patīkamos laikapstākļus, gleznainās dabas ainavas un pašu svarīgāko – kopābūšanu. Šāda veida laivas ir ietilpīgas, tās ir viegli vadāmas, stabilas un paredz kā ērtu iekāpšanu, tā arī izkāpšanu.

#5 Vēja un brīvības sajūtas tveršana uz ūdens motocikla

Brauciens ar ūdens motociklu būs ļoti piemērota aktivitāte adrenalīna un ātruma cienītājiem, kuriem patīk izjust brīvības garšu un vēju matos. Šobrīd vasaras sezonā daudzviet Latvijā tiek piedāvāta ūdens motociklu noma, aplūko piedāvājumus un izvēlies sev vistīkamāko. Mierīgākam piedzīvojumam izvēlies braucienu pa ezeru, savukārt, ja vēlies notvert asākas sajūtas un bezgalīgā horizonta klātesamību – jūra būs vislabākais variants.

Ja Tevi interesē vēl citi ieteikumi aktīvai laika pavadīšanai šovasar, ieskaties SMScredit.lv sagatavotajā rakstā Idejas brīvdienām: ieteikumi neaizmirstamam vasaras atvaļinājumam un uzzini vairāk par atpūtas iespējām!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm