tv3.lv

Seksa preču industrija. Kā tā ir izaugusi pēdējās desmitgades laikā?

Tehnoloģijām un to progresam ir milzīga nozīme mūsdienu pasaulē. Ārpus tradicionālajām tehnoloģiju attīstības jomām, liela uzmanība tiek pievērsta arī cilvēku komforta paaugstināšanai, baudas nodrošināšanai un izklaidei. Pēdējā laika tendences ir vērstas uz to, lai uzlabotu cilvēku dzīves komfortu pēc iespējas vairāk. Viena no industrijām, kas arīdzan piedzīvojusi lielu kāpumu pēdējā laikā, ir erotisko preču industrija. Šajā rakstā mēs aplūkosim pārmaiņas, kas notikušas nozarē pēdējo desmit gadu laikā.

4. janvārī 13:56

Cilvēki kļuvuši brīvāki, sabiedrībā mazinājušies tabu

Nav noslēpums, ka vēl nesen seksa rotaļlietas un citas ar seksuālo dzīvi saistītas tēmas tika uztvertas ar lielām negācijām, bet par tām atklāti runāt vairījās lielākā daļa cilvēku. Tie, kuri tomēr uzdrīkstējās dalīties šo preču izmantošanā, nekavējoties tika nosodīti vai pat uzskatīti par perversiem. Par laimi, šāda attieksme šobrīd ir tikpat kā izzudusi, it sevišķi jaunākās paaudzes vidū. Cilvēki ir sākuši apspriest un dalīties savā pieredzē par seksuālo dzīvi arī tiešsaistē. Tāpat arī nostiprinās pārliecība, ka seksuālā izglītība ir būtisks ieguldījums seksuāli transmisīvo slimību samazināšanā un droša seksa atbalstīšanā. Kopumā sabiedrības attieksme ir mainījusies un kļuvusi daudz labvēlīgāka seksa rotaļlietu izmantošanas jautājumā, jo arvien vairāk un vairāk cilvēku saprot, ka tas ir lielisks veids, kā gūt vēl lielāku baudu un nebūt nenozīmē neko sliktu! Ja vēl ne reizi neesat tās pamēģinājuši, mēs iesakām apmeklēt šo internetveikalu, jo tajā pieejamas tikai labākās preces visā erotisko preču tirgū.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Seksa rotaļlietas nav paredzētas tikai sievietēm

Tas var izklausīties pārsteidzoši, bet lielākā daļa seksa rotaļlietu agrāk bija paredzētas tikai sievietēm. Tam ir vairāki iemesli. Pirmkārt, spēcīga pārliecība, ka īstiem vīriešiem nemaz nekādi papildu rīki nav vajadzīgi, jo viņiem jau tāpat sevi apmierināt ir itin viegli. Sievietes, turpretim, vienmēr ir mazāk runājušas par to, kā parasti sasniedz apmierinājumu, līdz ar to, tika secināts, ka viņām ir nepieciešams vairāk rotaļlietu nekā vīriešiem. Mūsdienās patiešām liels daudzums seksa rotaļlietu ir pielāgotas tieši  vīriešiem. Bez šaubām, kaut arī vibratori joprojām ir popularitātes saraksta augšgalā, pastāv arī citas iecienītas rotaļlietas, kas pielāgotas atsevišķām ķermeņa daļām. Masturbatori, piemēram, ir visvairāk pirktās vīriešu intīmpreces, bet iepriekšējās paaudzēs tās nekad nav bijušas. Mēs varam tikai atzinīgi novērtēt to, cik krasi situācija ir mainījusies un kā palielinājies produktu piedāvājums. Attiecīgi, arī sieviešu un vīriešu skaits, kas iegādājas seksa rotaļlietas, izlīdzinājies.

Erotiskās preces piesaistījušas ļoti lielu pāru interesi

Vēl kāds interesants fakts par pagātni un cilvēku attieksmi pret seksa rotaļlietām – agrāk tās lietoja tikai cilvēki, kuri bija vai nu vientuļi, vai neapmierināti ar savu intīmo dzīvi. Pirmajai grupai vienkārši nebija neviena, ar ko apmierināt savas seksuālās vajadzības, tāpēc viņi izmantoja seksa rotaļlietas. Tās ne tikai ļāva viņiem gūt baudu, bet arī samazināja stresu, ko viņi izjuta. Otrā grupa, kura bija neapmierināta ar savu intīmo dzīvi, ar rotaļlietu palīdzību to kompensēja. Mūsdienās tas viss ir nedaudz mainījies, un seksa rotaļlietas nereti izmanto pāri, lai savu seksuālo dzīvi izbaudītu vēl vairāk. Cilvēki kļuvuši daudz atvērtāki, sākuši vairāk dalīties savās vēlmēs un fantāzijās, cenšas saglabāt intīmo dzīvi interesantu, nevis ļaujas rutīnai. Pašlaik industrija spēj piedāvāt ideālas seksa rotaļlietas pāriem (pat ar visām viedajām tehnoloģijām), padarot tās ļoti ērtas un viegli lietojamas!

Pandēmijas sākums veicināja to, ka pieauga interese par seksu

Jūs varbūt būsiet pārsteigti, bet tieši Covid-19 pandēmija, kas sākās teju pirms 2 gadiem, veicināja erotisko preču pārdošanas pieaugumu. Kā tas notika? Daudziem cilvēkiem nācās pielāgoties jaunajam dzīves ritmam, lielāko daļu dienas pavadot mājās, un pārīši nebija izņēmums. Cilvēki, kuri nav pieraduši tik daudz laika pavadīt kopā, pamanīja savā starpā konfliktu un dusmu pieaugumu. Lai to atrisinātu, uzlabotu savas attiecības un kaut ko mainītu, ievērojams skaits pāru nolēma izmēģināt seksa rotaļlietas. No pāru vibratoriem līdz pat BDSM rotaļlietām – ievērojami palielinājās visu preču pārdošana, kā arī uzlabojās pāru attiecības.

Lietot seksa rotaļlietas – aizraujoši un interesanti

Nobeigumā noteikti jāpiemin, ka seksa rotaļlietu lietošana var nest vairāk prieka ikvienam cilvēkam un palīdzēt labāk apzināties sevi un savas vajadzības. Šīs rotaļlietas ļaus izbaudīt aizraujošas sajūtas bez jebkādām blaknēm vai negatīvām sekām. Svarīgākais ir lietot tās pareizi kā paredzēts – tad tiešām varat būt droši, ka piedzīvosiet lielāku uzbudinājumu, relaksāciju vai pat ekstāzi. Nav šaubu, ja seksa rotaļlietas pēdējā laikā ir piedzīvojušas tik lielu pieprasījuma kāpumu, tad ļoti iespējams, ka tik drīz tas vēl nemazināsies!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu