tv3.lv

Sagatavojieties pavasara sezonai jau laikus!

Katrs gadalaiks nāk ar saviem pienākumiem, un, lai gan šis gads atšķiras no citiem, tomēr ir pāris darbiņi, kuri būtu jāpaveic arī šogad. Straujiem soļiem tuvojas pavasaris, tādēļ šajā rakstā apskatīsim pāris lietas, kuras būtu ieteicams veikt kopā ar ikgadējo pavasara tīrīšanu, lai pilnībā varētu izbaudīt jaunās sezonas atnākšanu.

2021. gada 23. februārī 16:27

Ielaidiet savās telpās saules gaismu

Pirmkārt, būtu jāatzīst, ka tas ir pārsteidzoši, cik daudz netīrumu ziemas mēnešos uzkrājas uz logiem. Patiesībā jūs nevarat pateikt, cik logi ir netīri, kamēr tie nav tīri. Lai gan tā nešķiet, tomēr arī rudenī un ziemas mēnešos uz logiem nemitīgi nonāk netīrumi. Rimi akcijas bieži piedāvā atlaides sadzīves precēm, kā arī tīrīšanas piederumiem, tādēļ aicinām tās izmantot, kad iegādājaties logu tīrāmo vai arī speciālo līdzekli. Akcijas buklets būs labākais palīgs, lai atrastu visizdevīgākos piedāvājumus. Līdzekļus varēsiet izmantot ne tikai pavasara logu tīrīšanai, bet arī spoguļiem un citām stikla virsmām, uz kurām pēc ziemas sezonas ir sakrājušies putekļi un netīrumi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izmazgājiet visu savu gultas veļu

Šis gadalaiks ir ideāls visas jūsu gultas veļas mazgāšanai. Tajā skaitā ietilpst gultas un matrača pārvalki, visas segas, gultas pārklāji, segas pārvalki, palagi un spilvendrānas, kā arī spilveni. Jums, iespējams, būs jādodas uz ķīmisko tīrītavu, ja jūsu segas un spilveni ir pārāk lieli un apjomīgi jūsu mājas veļas mašīnai. Ja jūs vēl nevarat mazgāt segas un spilvenus, tad vismaz izlieciet tos ārā, lai tie kārtīgi izvēdinās.

Atbrīvojieties no liekā

Tagad ir lielisks laiks iziet cauri visām savām atvilktnēm, groziem, skapjiem un sākt izmest nevajadzīgās mantas. Ziedojiet vecos žurnālus vietējām patversmēm vai nododiet tos makulatūrā. Ziedojiet sev nevajadzīgās drēbes tiem, kuriem tās vēl var noderēt. Izmetiet skrejlapas un nevēlamo korespondenci, kas bieži sakrājas kādā kaktā. Citiem vārdiem sakot, atbrīvojieties no jucekļa savās mājās. Tas liks jums justies daudz labāk.

Gadījumā, ja akcijas buklets ir visbiežākais viesis jūsu pastkastītē, ir iespējams uz tās uzlīmēt īpašu uzlīmi, lai pastniece tos vairs nenestu. Jūs vairs nesaņemsiet lieku makulatūru, bet ar aktuālajām atlaidēm varat iepazīties interneta vietnēs, kurās būs pieejamas Rimi akcijas un daudzu citu veikalu piedāvājumi. Tie būs īpaši piemēroti, ja vēlēsieties papildināt savu saorganizēto māju ar jauniem interjera priekšmetiem vai aksesuāriem, jo nereti Rimi akcijas dod iespēju tos iegādāties ar īpaši lielām atlaidēm.

Notīriet savus istabas augus

Pat ja jūs regulāri tīrāt māju, gaisā joprojām ir putekļi. Un šiem putekļiem ir jānokļūst kaut kur. Ja jums ir istabas augi, kas aug podos, tad varat būt pārliecināti, ka šobrīd viņiem ir nepieciešama kārtīga tīrīšana. Pavasara sākums ir īstais laiks, lai parūpētos par saviem augiem. Vispirms kārtīgi tos izmērcējiet, bet parūpējieties, lai pēc tam zem puķupoda nepaliktu lieks ūdens krājums. Pēc tam paņemiet mitru papīra dvieli un viegli noslaukiet katru lapu. Tas atbrīvos jūsu augu no putekļiem un ļauj tā lapām elpot. Šajā sezonā “Rimi” akcijas un arī citu lielveikalu piedāvājumi dod iespēju par īpaši izdevīgu cenu iegādāties mēslojumus istabas augiem, kā arī jaunus, modernus puķu podus – šajos piedāvājumos neteikti ir vērts ieskatīties!

Nomainiet dekoratīvo spilvenu noformējumu

Kuram gan nepatīk dekoratīvie spilveni? Mēs zinām, ka šo spilvenu spilvendrānu nomaiņa ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā atsvaidzināt istabas kopējo atmosfēru, mainīt telpas izskatu vai sagatavoties jaunai sezonai. Jauno spilvendrānu ierašanās vienmēr atgādina, ka ziemu esam gandrīz pārvarējuši, un siltums ir tepat aiz stūra. Ja arī jums patīk šādi atsvaidzināt savas telpas, tad iesakām sezonu izpārdošanas laikā iepirkt vairākus komplektus spilvendrānu. Tajā laikā katrs akcijas buklets ir pilns ar īpaši izdevīgām cenām, kas ļaus ietaupīt uz šā pirkuma rēķina.

Pērciet svaigus ziedus

Ārā joprojām var būt vēss, un jums joprojām var būt nepieciešama apkure, taču svaigu ziedu ienešana savās mājās palīdzēs saprast, ka pavasaris ir gandrīz klāt. Ja vēlaties, varat iegādāties arī podos augošas puķes, jo tās dzīvos daudz ilgāk nekā svaigi grieztie ziedi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm