Rotaslietas kā nozīmīga dāvana izlaidumā – ko ņemt vērā, izvēloties šādu dāvanu

Jebkurš izlaidums iezīmē kādu noteiktu posmu mūsu dzīvē – posmu, kurā ir iegūts kas vērtīgs, kas nezūdošs, kas tāds, kas paliek ar mums visu dzīvi – zināšanas. Arī rotaslietas ir vērtīga, nezūdoša lieta, tāpēc tās ideāli saskan ar izlaiduma svētkiem un ir viena no piemērotākajām dāvanām jebkuram absolventam – sākot no bērnudārznieka un beidzot ar augstskolas diploma ieguvējiem. Kādas sieviešu un vīriešu rotaslietas labi iederas kā dāvana absolventam? Kāpēc ir svarīgi pamanīt stilu un noteikt budžetu? Turpinājumā galvenais, kas jāņem vērā izvēloties dāvanā rotas.

6. jūnijā 16:02

1. Stils – kādas rotaslietas dāvanas saņēmējs labprāt nēsā

FOTO: GIVEN

Pirmais un galvenais jautājums, kas sev jāpavaicā – vai dāvanas saņēmējs labprāt nēsā rotaslietas un kādas tās ir, kāds ir viņa vai viņas stils. Tas būtu labs atspēriena punkts, lai saprastu, vai Tev nepieciešami klasiski auskari, moderna piespraude vai elegantas aproču pogas. Turklāt zelta auskari riņķīši ir universāla dāvana, kas piemērota gandrīz katram, tomēr tā derēs tikai tad, ja dāvanas saņēmēja ausīs ir caurumi auskaru nēsāšanai utt. Ja nav pārliecības par dāvanas saņēmēja gaumi, vēlams konsultēties ar rotu ekspertu, kas palīdzēs noskaidrot labāko dāvanas variantu. Piemēram, GIVEN juvelierizstrādājumu veikalos piemērotas rotas atradīs gan tiek, kam nepieciešams klasisks stils, gan arī tie, kam tuvāks moderns, netradicionāls dizains.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

2. Budžets – tā noteikšana atvieglos meklējumus

Budžets var nebūt galvenais dāvanas izvēlē, taču tā nospraušana krietni atvieglos meklējumus. Piemēram, GIVEN kolekcijās pieejamas rotaslietas no pāris eiro līdz gandrīz desmit tūkstoš eiro vērtībā, budžeta noteikšana ir labs filtrs izvēlei. Budžeta noteikšana var atvieglot arī materiāla izvēli, jo zelta juvelierizstrādājumi cenas ziņā vienmēr būs dārgāki par sudrabu vai tēraudu, to var ņemt vērā.

3. Materiāls – zelts, sudrabs vai kas cits

FOTO: GIVEN

Populārākie materiāli, no kuriem veido rotaslietas sievietēm un vīriešiem, ir zelts un sudrabs, taču iecienītas ir arī tērauda, keramikas un citu materiālu vai jauktu materiālu rotas. Reizēm cilvēki nēsā tikai viena materiāla rotas, piemēram, tikai zelta, tādā gadījumā to vajadzētu respektēt un noteiktā budžeta ietvaros meklēt tieši šī materiāla juvelierizstrādājumus. GIVEN kolekcijās ir pieejamas apzeltītas sudraba rotaslietas vīriešiem un sievietēm, ja  nepieciešams zelta iespaids par sudraba budžetu.

4. Izmērs – kā to noskaidrot

Ja runājam lielumu, tad noskaidrot gredzena izmēru ir patiešām sarežģīti, ja vēlas to izdarīt nemanīti – populārākais variants ir izmantot mērījumiem kādu esošu gredzenu, kas labi der. Nevajag skumt, ja nav iespējas tikt pie esoša gredzena, bet jāvērš skaties kaklarotu, piespraužu, rokassprādžu un auskaru virzienā.

5.Veikals – uzticams, profesionāls, ar personisku pieeju

Profesionāli juvelieru veikali nodrošinās visu nepieciešamo, lai izvēlētos labāko dāvanu – ne tikai kvalitatīvus auskarus, rokassprādzes, kulonus, gredzenus un rokaspulksteņus, bet arī personisku attieksmi, laipnu apkalpošanu, ātru piegādi un nepieciešamības gadījumā arī dalītā maksājuma iespēju. Ir rekomendēts izvēlēties uzticamu un zināmu veikalu, uz kuru var paļauties arī tad, ja rotu vajag atgriezt.

Rotaslietu meklējumus sāc GIVEN

FOTO: GIVEN

Izlaidumu laiks ir svarīgs ne tikai pašiem absolventiem, bet arī viņu tuviniekiem, draugiem un mīļajiem cilvēkiem, kas meklē dāvanas viņu iepriecināšanai. Rotas kā nemainīgi vērtīga lieta ir labākais, ko pasniegt izlaiduma svētkos. Meklējot rotaslietas dāvanai noteikti ieskaties GIVEN klātienes veikalos vai juvelierizstrādājumu veikalā internetā. Kāpēc? Jo:

  • pieejami daudzi tūkstoši rotu dažādās cenu kategorijās sākot no pāris eiro;
  • pieejami gaumīgi un mūsdienīgi dāvanu noformējumi;
  • ja vēlēsies dāvanu sūtīt sev vai dāvanas saņēmējam, tas tiks apdrošināts līdz saņemšanas brīdim;
  • dāvanu var saņemt tajā pašā dienā veikalā, Rīgas robežās – arī ar kurjeru pat dažu stundu laikā;
  • ja dāvana saņēmēju neuzrunā, 14 dienu laikā to ir iespējams atgriezt vai samainīt pret citu rotu;
  • ja nepieciešama palīdzība dāvanas izvēlē, saņemsi laipnu un profesionālu konsultāciju;
  • nepieciešamības gadījumā pāris minūšu laikā GIVEN noformēs dalītā maksājuma iespēju!

Galvenais – rotas ir stāsti

Un, protams, pats galvenais, pasniedzot dāvanā rotu – saisti to ar kādu stāstu, kurā šī rota savieno dāvanas saņēmēju un tevi, tādā veidā tā iegūs vēl lielāku vērtību un vēl lielāku jēgu. Ikreiz, kad tā tiks lietota, tā atgādinās gan par izlaiduma brīdi, gan par dāvinātāju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm