tv3.lv

Populāri Netflix seriāli, kas palīdzēs uzjundīt sen aizmirstas emocijas

To vairs nav iespējams noliegt – mūsdienu cilvēkam par visnotaļ svarīgu izklaides sastāvdaļu ir kļuvusi dažādu filmu un seriālu skatīšanās. Tas var šķist dīvaini, bet seriāli var būt lielisks veids, kā atslēgties no ikdienas dzīves, aizmirst dienas stresu un raizes un vienkārši atpūsties. Netflix ir viena no populārākajām filmu un seriālu platformām, un tajā parādās arvien vairāk satura, kuru caurvij seksualitātes un intimitātes tēmas.

4. janvārī 13:50

Šajā rakstā mēs esam apkopojuši seriālus, kas var noderēt dažādu ar seksualitāti saistītu emociju atmodināšanā. Ieskatieties, un varbūt arī jūs atklāsiet ko jaunu!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sex/Life

Lai gan šī seriāla pasaules pirmizrāde bija tikai šā gada jūnijā, tas jau ir paguvis piesaistīt ļoti daudz fanu! Seriāls ir nedaudz dramatisks – tā centrālā varone ir precēta divu bērnu māte, kura nedaudz nogurusi no ikdienas rutīnas. Pēkšņi viņas dzīvē negaidīti atgriežas viņas bijušais draugs, “sliktais puisis”, ar kuru viņai bijusi visai sarežģīta pagātne. Kaut arī tagadnes dzīve šķiet laimīga, galvenā varone tomēr nespēj pārtraukt fantazēt par trako un kaislīgo pagātni, kas saistās ar bijušo…

Šis pavedinošais mīlas trijstūris piesaistīs ikviena uzmanību, tāpēc – ja meklē saturu, kas ir pietiekoši viegls, bet tajā pat laikā arī atmodina emocijas, Sex/Life būs ideāli piemērots aukstiem rudens un ziemas vakariem.

Sex Education

Vēl viens Netflix veiksmes stāsts – seriāls, kuram nupat kā iznākusi jau trešā sezona. Patiesi, Sex Education noteikti pārsteidza ne vienu vien, jo seriāls nebaidās runāt par intīmām tēmām, tajā skaitā arī seksuāla rakstura problēmām, ar kurām saskaras kā pusaudži, tā pieaugušie. Seriāla galvenais varonis ir pusaugu zēns, kurš kopā ar skolas draugu nāk klajā ar ideju izveidot pagrīdes klīniku, kur konsultēt savus vienaudžus par jautājumiem, kas saistīti ar seksu un seksualitāti.

Neskatoties uz to, ka seriālā Sex Education tiek aizskartas patiešām nopietnas tēmas, netrūkst arī dažādas smieklīgas un kuriozas situācijas, ar kurām saskaras seriāla personāži. Varam garantēt – ja izvēlēsieties šo seriālu, noteikti to nenožēlosiet un, iespējams, pat sāksiet skatīties uz seksu gluži citām acīm!

Dark Desire

Dark Desire ir meksikāņu drāma, kas izklaides platformā parādījās 2020. gadā. Šī seriāla sižets risinās ap universitātes profesori jurisprudencē un viņas mīļāko, ar kuru viņa uzsāk dēku, lai atriebtos savam vīram. Diemžēl tas, kas aizsācies kā nevainīgs romāns, ātri vien pārvērš profesores dzīvi par īstu murgu. Kaut arī viss tikko aprakstītais izklausās pēc viena kārtīga trillera, jāpiemin arī, ka seriāls ir pilns pikantu, gaumīgu seksa ainu, kas skatītāju interesi tikai palielinās!

Turklāt – laba ziņa seriāla faniem – otrā sezona jau pavisam drīz būs pieejama Netflix platformā. Ja vēl neesi sācis skatīties, īstais laiks ir tagad!

Bonding

Seriālu Bonding noteikti varam saukt par melnā humora seriālu. Tas stāsta par diviem skolas laika labākajiem draugiem, kuri pēc vairākiem gadiem satiekas Ņujorkā un atjauno savu draudzību. Tikai šoreiz – viens no viņiem ir kļuvis par homoseksuāli, bet otra ir augstākā līmeņa vadītāja.

Stāstam attīstoties, vadītāja nolemj iepazīstināt seno draugu ar jauno, nezināmo BDSM pasauli un visiem tajā esošajiem noslēpumiem. Stāsts patiešām ir interesants, tāpēc, ja vēlaties vienlaikus gan pasmieties, gan laiku pa laikam tikt pamatīgi pārsteigti, Bonding būs ideāls risinājums! Pie tam – ja seriāla iedvesmoti vēlaties izbaudīt ko līdzīgu redzētajam, mēs iesakām apmeklēt interneta veikalu Supersex. Tur atradīsiet preces savām viskvēlākajām izpriecām!

Sexify

Poļu seriāls Sexify liks tumšajiem un garajiem ziemas vakariem paskriet nemanot. Tas ir stāsts par to, kas sagādā baudu sievietēm, sieviešu draudzību un mūžsenajiem jautājumiem – kā saprast un iegūt to, ko no dzīves patiešām vēlaties. Šī seriāla darbība risinās universitātes pilsētiņā, un tā galvenā varone Natālija vēlas uzvarēt konkursā, lai iegūtu atbalstu inovatīvas seksa lietotnes attīstīšanai.

Sexify ir pilns dažādu pikantu nianšu, kas padara seriālu bagātīgu un spēs izklaidēt ikvienu. Pie tam – no tā var arī mācīties, kā veiksmīgāk sasniegt savus mērķus. Protams, šis seriāls, iespējams, šķitīs piemērotāks sievietēm, tāpēc – ja jums patīk vakaros palikt mājās un atpūsties, šī noteikti būs lieliska izvēle.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Home for Christmas

Home for Christmas ir viegls, komisks, norvēģu radīts seriāls, kas patiks gan sievietēm, gan vīriešiem. Kā liecina virsraksts, seriāls ir par Ziemassvētku gaidīšanas un gatavošanās laiku, tāpēc, ja vēlaties stiprināt svētku emocijas, noteikti paskatieties! Stāsts risinās ap jaunu sievieti, kura ir nogurusi no vientulības, jo vēl nav atradusi savu otru pusīti… Aizvien nogurdinošāki ir arī nebeidzamie komentāri par viņas vientulību no draugiem un tuviniekiem. Šīs situācijas rezultātā viņa nolemj pielikt visas pūles, lai atrastu cilvēku, kuru uzaicināt nosvinēt Ziemassvētkus kopā. Pie tam seriāla darbība risinās decembrī, kad līdz svētkiem atlikušas vien 24 dienas.

Šajā aktīvajā meklēšanas laikā galvenā varone piedzīvo daudz un dažādus piedzīvojumus, no kuriem ne viens vien ir ļoti kutelīgs! Lai arī kāds būtu jūsu attiecību statuss – ja jūs interesē, vai varone spēs savu plānu realizēt, sāciet skatīties šo seriālu jau tagad – nenožēlosiet!

Mēs ceram, ka šis saraksts jums palīdzēs atklāt jaunus seriālus, ko līdz šim vēl neesat redzējuši. Lai arī kādas ir jūsu vēlmes vai vajadzības – izklaidējošs saturs būs lielisks gan vienatnē, gan ar kādu kopā, gan divvientulībā ar savu otro pusīti!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu