tv3.lv

Parūpējies par savu nākotni – apdrošini mežu!

Pēdējās nedēļās meža tematika Latvijā kļuvusi ļoti aktuāla. Mežu tēma aktualizēta ne vien likumdošanas izmaiņu kontekstā, bet arī saistībā ar karstuma vilni un mežu ugunsgrēkiem. Šogad to skaits sasniedzis jau 236, kas gan valsts līmenī, gan individuāli mežu īpašniekiem nozīmē lielus zaudējumus. Šis ir īstais laiks, lai parūpētos par sava meža vērtību kā garantiju un drošu investīciju nākotnē.

13. jūlijā 7:00

Mežu apdrošināšana pēc mežsaimnieku pieprasījuma ieguvusi arvien lielāku aktualitāti apdrošināšanas brokeru “Reinsons un Partneri” klientu vidū. Lauksaimnieki un mežu īpašnieki, kuri apdrošina savas lauksaimniecības zemes, izrāda interesi apdrošināt arī mežus, jo šobrīd klienti īpaši domā par ilgtermiņa drošības sajūtu un garantijām. Veicot tirgus izpēti, apdrošināšanas eksperti konstatēja, ka esošie risinājumi neatbilst realitātei ietverto risku dēļ. Esot nestabiliem akciju, kripto un citiem tirgiem, pastāvot ierobežotai iespējai iepirkt aktīvus, mežu apdrošināšana kļūst arvien aktuālāka, jo daudzi izvēlas ieguldīt mežaudzēs kā drošā ieguldījumu veidā. Klimata ekstrēmi paliek izteikti biežāki, un mežaudzes ir pakļautas laikapstākļu ietekmei arvien vairāk.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: Alex Stemmers, shutterstock.com

Izmantojot sējumu apdrošināšanas pieredzi kopā ar mežsaimniecības profesionāļiem, ir radīts jauns produkts – “Mežu apdrošināšana”, kas palīdz pasargāt mežu īpašniekus no reāliem zaudējumiem, pasargājot finanšu ieguldījumus. “Mežu apdrošināšana” ir vērtīga gan lielajiem meža īpašniekiem, lai līdzsvarotu finanšu rādītājus, gan mazajiem meža īpašniekiem, lai dabas stihijas vai cita faktora rezultātā nezaudētu visu “pensijas fondu”.

Produkts paredz, ka meža īpašnieka ilgstoši ieguldītais darbs meža ieaudzēšanā un uzturēšanā vairāku gadu garumā nepazudīs, īpaši šobrīd, kad mežaudžu vērtību samazinoši riski – vējgāzes, ugunsgrēki, zādzības, snieglauzes, astoņzobu mizgrauža un meža zvēru postījumi – ir tik bieži sastopami. Tie visi iekļauti apdrošināšanas segumā. Svarīgi ir apzināties sava meža vērtību un sadarboties ar apdrošinātājiem, kas specializējas un orientējas pakalpojuma sniegšanā zemju apsaimniekotājiem.

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

“Reinsons & Partneri” ir apdrošināšanas brokeri ar lielu pieredzi, sertificēti savas jomas profesionāļi. Uzņēmuma stiprā puse ir profesionalitāte, pieredze un personīgā pieeja klientiem. “Reinsons un Partneri” ar katru klientu sadarbojas individuāli un rūpīgi iedziļinās detaļās, lai nodrošinātu izdevīgākos risinājumus – zemākās polises izmaksas, maksimāli plašāko risku segumu un ātrāko atlīdzību izmaksu. Tieši tāpēc klienti ir apmierināti ar rezultātu un kļūst par lojāliem ilgtermiņa sadarbības partneriem.

“Mežu apdrošināšana” ir apdrošināšanas brokeru “Reinsons & Partneri” sadarbībā ar Latvijas lielāko apdrošinātāju BTA izstrādāts produkts, kas šādā kvalitātē Latvijā ir jaunums. Apzinoties riskus, kas apdraud katru mežaudzes īpašnieku, ir rasts risinājums, izveidota atbilstoša apdrošināšanas pakete ar tajā iekļautu aktuālu risku segumu.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

No jūlija vidus “Reinsons & Partneri” piedāvā mežu apdrošināšanas iegādi katram, kam rūp sava meža drošība un finansiālā stabilitāte, palīdzot rūpīgi aprēķināt klienta meža vērtību un sniedzot izdevīgākos apdrošināšanas polises piedāvājumus, kā arī rūpēsies par godīgas atlīdzības saņemšanu.

Pārliec rūpes par savu meža īpašumu uz apdrošinātāja pleciem!

https://reinsons.eu/ 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm