tv3.lv

Pārdomātu dāvanu saraksts kafijas mīļotājiem

Gada skaistākie svētki katru gadu liek jums nopietni piedomāt, kad vēlaties iepriecināt savus tuviniekus ne tikai ar noderīgu un praktisku, bet arī labi pārdomātu dāvanu. Tādu, kas ne tikai pārsteigtu, bet arī tiktu bieži izmantota, papildinātu ikdienas rituālus un sagādātu prieku.

2021. gada 1. februārī 11:16

Tātad, ko dāvināt kafijas mīļotājiem? Izvēlieties dāvanas ideju no zemāk redzamā ierosinājumu saraksta, sākot no kafijas automātiem un beidzot ar kvalitatīvu kafiju pašiem lielākajiem gardēžiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kafijas automāts ir praktiska dāvana jaunām mājām

Tie var būt liela un maza izmēra, tie var ļaut jums kontrolēt visus procesus vai arī uzņemties visu atbildību paši – stilīgi un funkcionāli kafijas automāti būs lieliska dāvana, kuru vēlēsieties uzdāvināt ne tikai saviem draugiem un radiniekiem, bet arī sev pašam. Šāda dāvana būs īpaši patīkama cilvēkiem, kuri šos svētkus sagaidīs savās jaunajās mājās. Pajautājiet saviem draugiem, kāda veida kafija un pagatavošanas metode viņu mājās ir visiecienītākā, jo tas atvieglos pareizā kafijas automāta izvēli. Automātisks, pusautomātisks vai kapsulu kafijas automāts – tas ir atkarīgs no individuālajām vajadzībām. Labākais risinājums vienmēr ir vienkārši pajautāt, kurš variants saņēmējam būtu visiepriecinošākais. Galu galā mūsdienās šādas dāvanas var pasūtīt un piegādāt pa taisno uz draugu mājām.

Stilīgi trauki ir vēl viens lielisks variants ikdienas dzīvei

Lai otru pārsteigtu, jums nemaz nav vajadzīga liela un dārga dāvana, jo ideālas dāvanas noslēpums slēpjas tieši faktā, ka mēs fokusējamies uz dāvanas saņēmēju. Stilīgi kafijas piederumi var kļūt par praktisku ikdienas dāvanu pat tiem, kas mājās kafiju bauda salīdzinoši reti. Lieliska dāvana būt tasītes gan espresso, gan deserta kafijai. Dāvana var būt arī dubultā stikla kafijas glāzes, stilīgas tējkarotes vai termoss. Pat simboliskas dāvanas var būt praktiskas un iepriecinošas, it īpaši, ja tās noder mājsaimniecībā un ikdienas dzīvē.

Piena putotājs – deserta kafijas cienītājiem

Ir daudz veidu, kā pārsteigt kafijas fanus. Atcerieties, ka virtuvi var izdaiļot ne tikai stilīgi kafijas automāti. Viens no variantiem ir funkcionāls piena putotājs piena kafijas cienītājiem. Ne visos kafijas automātos ir iestrādāta funkcija sakult pienu, tāpēc šāda dāvana lieliski noderēs katrā mājā. Kompakti un ērti lietojami piena putotāji ļaus ikvienam baudīt kvalitatīvi pagatavotu kafiju bez nepieciešamības atstāt savu komfortablo mājokli. Jums būs patiess prieks dāvināt šādas dāvanas.

Atkārtoti lietojamas krūzītes un blašķes – ne tikai ceļotājiem

Tiem, kuru virtuvi jau rotā funkcionāls kafijas automāts, varat dāvināt atkārtoti lietojamus traukus. Tie noderēs ceļošanai, pārgājieniem un dažreiz vienkārši laika pavadīšanai mājās. Dzērieni termiskās pudelēs saglabā siltumu līdz pat 12 stundām, un sēžot pie darba galda noderēs atkārtoti lietojamas krūzītes ar hermētiski noslēdzamiem vāciņiem. Galu galā neviens nevēlas izliet savu dzērienu uz svarīgiem dokumentiem.

Izsmalcināti kafijas pagatavošanas rīki – tiem, kam patīk laikietilpīgi rituāli

Mūsdienās kafiju var pagatavot dažādos veidos. Dažiem patīk, ja kafijas automāts paveic visu darbu pats, savukārt citi iesaistās kafijas pagatavošanā tik ļoti, it kā tas būtu sava veida rituāls. Cilvēkiem, kas pieder pie otrās grupas, ieteicams dāvināt īpašus kafijas pagatavošanas piederumus. Lieliska dāvana būs Franču prese, Hario V60 keramikas filtrs vai Chemex stikla burka ar īpašiem filtriem. Šādas dāvanas būs daudz kas vairāk kā tikai parasti trauki. Tie ir rituāli, kurus vēlaties izbaudīt.

Kvalitatīva kafija – gardēžu vēlmju apmierināšanai

Dažreiz viss, kas vajadzīgs patīkamai laika pavadīšanai mājās, ir kvalitatīva kafija. Rūpīgi izvēlēta augstas kvalitātes kafija iepriecinās visus kafijas cienītājus, taču visvairāk to novērtēs īsti kafijas pazinēji. Kvalitatīva kafija nāk no konkrēta reģiona, no vienas kafijas saimniecības, kas izceļas ar izteiktāku garšu. Baudot šādu izcilu kafiju, var atšķirt vairākas pēcgaršas, un šādas kafijas baudīšana var kļūt par sava veida izklaidi visai ģimenei. Kvalitatīvas kafijas dāvināšana ir gluži kā jaunas pieredzes dāvāšana. Šajā periodā šāda pieredze var tikt pielīdzināta ceļojumam uz tālām zemēm.

Ļaujiet, lai šogad dāvanas runātu pašas par sevi. Papildiniet savu draugu un radinieku ikdienu ar kvalitatīviem traukiem vai praktisku kafijas automātu. Dāviniet bagātinošos kafijas rituālus un ceļojumus, kas neprasa atstāt māju. Viena pareizi izvēlēta kafijas paciņa var kļūt par īstu atklājumu. Turklāt visas iepriekš minētās dāvanas var sasniegt jūsu mīļotos, neizejot no mājām, ja vien pasūtīsiet dāvanas tiešsaistē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm