Novembrī par godu salonu Gintaro Mēbeles 20 gadu jubilejai – īpaši piedāvājumi!

Novembris ir svētku mēnesis ne tikai Latvijai, bet arī mēbeļu saloniem Gintaro Mēbeles – par godu salonu mātes uzņēmuma Gintaro Baldai apaļajai 20 gadu jubilejai – visa novembra garumā šajos salonos var saņemt īpaši labus piedāvājumus par īpaši labām cenām! Ja Jums padomā mēbeļu iegāde, šis ir īstais brīdis doties uz kādu no Gintaro Mēbeles saloniem un iepazīties ar to īpašo atmosfēru un mūsdienīgo mēbeļu klāstu. Ar ko salons Gintaro Mēbeles ir tik īpašs un kāpēc mēbeles visizdevīgāk iegādāties tieši tur – lasāms šī raksta turpinājumā!

24. novembrī 11:50

Ar ko saloni Gintaro Mēbeles ir tik īpaši?

Saloni Gintaro Mēbeles sniedz jaunu, modernu iepirkšanās pieredzi, tā atšķiras no daudziem citiem ar īpašo atmosfēru. Šī gaisotne gandrīz aicina uzvilkt mājas halātu, paņemt grāmatu un iekārtoties atpūtai mīkstā klubkrēslā vai sofā.Tas ir ļoti noderīgi, ja vēlas izprast, tieši kura no mēbelēm mājoklī iederēsies vislabāk un galvenais, kā paši mājas iemītnieki jutīsies šo mēbeļu ieskāvumā. Salona iekārtojums veidots tā, lai mājas sajūtu iedomāties būtu viegli – izkārtojums imitē mūsu pašu mājokļus – mūsu viesistabas, priekštelpas un virtuves, atliek tikai nedaudz pievērt acis un ieraudzīt, kā dīvāns, skapis vai plaukts ieguls mājās. Lai situāciju izbaudītu vēl vairāk, nesteidzīgo iepirkšanās procesu var baudīt ar aromātiskas kafijas krūzi. Svarīgi ievērot principu – ja mēbele tiek meklēta ģimenes mājoklim, tad uz salonu jādodas visai ģimenei, katra viedoklis ir nozīmīgs! Vērtīga priekšrocība ir arī tā, ka rokas stiepiena attālumā vienmēr būs profesionāls konsultants, kurš palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu attiecībā uz mēbeļu izvēli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Īpaši plašs un gudrs mēbeļu klāsts, kas pieejams uzreiz

Lai apmierinātu ikviena klienta vajadzības, mēbeles salonā Gintaro Mēbeles tiek piedāvātas ļoti plašā klāstā. 20 gadu pieredze gan mēbeļu ražošanas, gan mēbeļu salonu jomā dod daudz priekšrocību – salonos atrodamas kvalitatīvas un unikālas kolekcijas, kas izceļas starp citiem piedāvājumiem tirgū. Šo salonu īpašā rozīnīte ir mīkstās mēbeles, tāpēc visiem, kas plāno tās iegādāties, noteikti jāapskata arī Gintaro Mēbeles piedāvājums! Piemēram, dīvāns – svarīga interjera sastāvdaļa – var būt viens no galvenajiem interjera akcentiem, kas rada mājas noskaņu un vietu omulīgiem filmu vakariem ģimenes vai draugu lokā. salonos Gintaro Mēbeles dizaineri ir atlasījuši interesantākos dīvānu modeļus, kas ir unikāli gan sava izskata, gan funkcionalitātes dēļ. Protams, runa nav tikai par mīkstajām mēbelēm – dažādi stili, materiāli un faktūras iepriecinās apmeklētājus neatkarīgi no tā, kādas mēbeles tiem nepieciešamas, turklāt moduļu kolekcijas ļaus aprīkot jebkuru telpu vai pat visu māju, saglabājot vienotu stilu. Svarīgs faktors ir arī preču pieejamība, kas šajos salonos ir augstā līmenī. “Mūsu galvenais uzdevums ir uzturēt populārāko un iecienītāko preču pieejamību, lai pircējs varētu saņemt savu pasūtījumu uzreiz vai dažu dienu laikā un izbaudīt savas jaunās, ērtās mēbeles,” stāsta salona direktore Irina Puzane.

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Kāpēc izdevīgi salonu Gintaro Mēbeles apmeklēt tieši šomēnes?

Jo salonu dzimšanas diena tiek atzīmēta visu novembra mēnesi! Tāpēc, ja nepieciešamas mēbeles, šis ir īstais brīdis! Visu mēnesi apmeklētājiem būs iespēja omulīgā atmosfērā izbaudīt salona ērtības, izvēlēties labākās kvalitātes mēbeles par labām cenām.

Gaidīsim ciemos salonos Gintaro Mēbeles!

Saloni Gintaro Mēbeles vienmēr nodrošina plašu mēbeļu klāstu, unikālu mēbeļu piedāvājumu, profesionālu apkalpošanu un ļoti īpašu, neatkārtojamu mēbeļu iegādes pieredzi. Neatkarīgi no tā, vai meklējat vienkāršu pakaramo priekštelpai, sarežģītu virtuves iekārtu, bērnu istabas iekārtojumu vai dīvānu, kam jābūt viesistabas interjera centrālajam tēlam – Gintaro Mēbeles būs īstā izvēle. Kāpēc? Jo jau 20 gadus šie saloni ir rūpējušies par omulību un kvalitatīvām mēbelēm neskaitāmu cilvēku mājokļos. Gaidīsim ciemos!

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm