tv3.lv

Mūsdienīgi putekļu sūcēji un cita sadzīves tehnika Jūsu mājoklim

Neatkarīgi no tā, vai iekārtojat mājokli pirmo reizi vai aizstājat pazaudētas iekārtas, ir vērts apskatīties uz dažādu ierīču sarakstu un ko, piemēram, putekļu sūcēji, sadzīves tehnika var sniegt Jūsu vajadzībām. Jums var arī rasties jaunas idejas par to, kas varētu būt laba dāvana kāzām, jubilejai.

2020. gada 18. februārī 14:09

Galvenās ierīces

Iespējams, ka dažas galvenās ierīces jau ir Jūsu mājās. Jaunās mājās parasti nav citu ierīču kā apkures/dzesēšanas aprīkojuma un karstā ūdens sildītāja, bet Jums noteikti noderētu:

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

 • Ledusskapis ar saldētavu
 • Plīts vai plīts virsma un cepeškrāsns
 • Mikroviļņu krāsns
 • Trauku mazgājamā mašīna
 • Veļas mazgājamā mašīna un žāvētājs

Ja Jūsu ģimenē ir daudz cilvēku vai arī mīlat uzņemt viesus, viena no vērtīgākajām ierīcēm noteikti būs trauku mazgājamā mašīna. Jums nebūs jāuztraucas, ka aptrūksies trauku, kā arī tos nevajadzēs vairs mazgāt ar rokām, kas tomēr aizņem diezgan daudz laika.

Mazā sadzīves tehnika un piederumi

Lielākā daļa papildus ierīču ir ”manuālas” vai neelektriskas ierīces. Piemēram, standarta kafijas automāta vietā var izvēlēties kafijas pagatavošanu uz plīts virsmas. Jums ir vērts apsvērt arī šādas ierīces:

 • Tosters
 • Maisītājs
 • Blenderis
 • Elektriskā tējkanna
 • Virtuves kombains
 • Sulu spiede
 • Kafijas dzirnaviņas

Šīs lietas un vēl daudzas citas Jūs varat atrast 220.lv mazas sadzīves tehnikas sarakstā ar papildus informāciju un ilustratīviem attēliem, lai saprastu katra modeļa specifiskās īpašības. Ja Jums patīk gatavot ēst, bet nevēlaties pavadīt tik daudz laika to darot, tad multivārāmie katli, tvaika katli un aerogrili noteikti ir tas, ko Jums ir vērts apdomāt.

Lai gan aktīvie mājas pavāri laika gaitā mēdz apgūt specifiskus un īpašus ēdiena gatavošanas rīkus atkarībā no gatavošanas veida, lielākajai daļai recepšu un ēdienu pietiks ar pamata aprīkojuma komplektu. Pat sulu spiede var būt lielisks papildinājums Jūsu mājoklī, jo tas paver jaunas iespējas, kā iegūt veselīgu dzērienu no dažādiem augļiem.

Grīdu tīrībai

Jūs varat iegādāties bezgalīgi daudz tīrīšanas piederumu, taču arī pati pamata kolekcija var lieliski palīdzēt Jums veikt ikdienas darbus. Mūsdienās ir pieejami dažādi putekļu sūcēju veidi. Šeit Jūs atradīsiet putekļsūcējus -robotus, kas ir sevišķi praktiski tiem, kuriem nav tik daudz laika vai vēlmes nepārtraukti uzkopt mājokli. Ir modeļi, kas ir speciāli piemēroti tiem mājokļiem, kuros ir mājdzīvnieki.

Kas piemērots lielākam mājoklim ar daudz paklājiem, tas ne vienmēr derēs mazākam dzīvoklim ar cietām grīdām Tīras grīdas piešķir mājoklim vēl tīrāku izskatu. Ja Jūs zināt, ka uzkopsiet mājokli regulāri, ir svarīgi, lai putekļu sūcējs būtu ērts lietošanai.

Trīs galvenie putekļu sūcēju veidi:

 • Vertikāls putekļsūcējs – piemērots lielākām mājām. Jūs pārvietosiet putekļsūcēju sev priekšā un nebūs jānoliecas, lai tīrītu. Lielākajai daļai ir īpašas turbo sukas.
 • Cilindrveida putekļsūcējs – tradicionāls putekļsūcējs, kuru Jums jāvelk aiz muguras. Tiem ir garas, elastīgas caurules, un šāds variants parasti ir lētāks par citiem.
 • Bezvada putekļsūcējs – parasti viegls, taisns, kuru var arī pārbūvēt par rokā turamu tīrītāju. Šāds risinājums ir ļoti praktisks, bet Jūs varēsiet tīrīt tikai tik ilgi, cik ļaus akumulators. Apsveriet iegādāties tādu, kuram ir lielāks akumulatora darbības ilgums.

Mūsdienās putekļu sūcēji, sadzīves tehnika un citas noderīgas preces pieejamas plašā klāstā, piemēram, https://220.lv/lv/sadzives_tehnika.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm