Moderni un stilīgi aksesuāri – atklāj šīs sezonas modernākos aksesuārus

Ikvienam cilvēkam ikdienā ir vairāki aksesuāri – josta, soma, naudas maks, cepure, šalle, rotaslietas vai kas cits. Dažiem aksesuāri ir vairāk praktiskiem nolūkiem, bet citiem aksesuāri ir stila elements. Paskatīsimies, kādi aksesuāri šobrīd ir modē.

16. novembrī 13:19

Kādi aksesuāri šogad ir modē?

Kaklarotas un citas rotaslietas. Šobrīd modē ir lielas un masīvas kaklarotas vai ķēdītes ar lieliem kuloniem. Tāpat modernāku izskatu varēsi iegūt, izvēloties kaklarotu, kas cieši pieguļ pie kakla. Masīvas un garas krelles, kā arī dažādu kaklarotu kombinācija ir pareizā izvēle, ja vēlies būt stilīga. Droši izmēģini dažādu rotu kombinācijas, jo tieši šobrīd ir laiks dažādiem kaklarotu komplektiem vienlaikus. Kaklarotas ir populārs aksesuārs, jo nav nepieciešami caurumi ausīs, lai liktu auskarus, kā arī rokassprādzes vien sievietēm traucē, vai tās nevar valkāt darba specifikas dēļ. Līdzīgi ir arī ar pulksteņiem. Tieši tāpēc kaklarotas ir tik ļoti pieprasītas. Tās ir ērtas, to izvēle ir bagāta, kā arī tās var kombinēt pie dažādiem tērpiem. Kaklarota ir arī lieliska dāvanas ideja, jo ar kaklarotu ir grūti nošaut greizi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Naudas maki. Dažāda stila naudas maki vienmēr ir modē. Populāra ir sarkana un violeta krāsa, kā arī ādas maki ir paši pieprasītākie. Tie ir kvalitatīvi un kalpos ilgu laiku. Naudas maks ir svarīgs ikdienas aksesuārs, kas ir ne tikai stilīgs, bet arī praktisks. Parasti cilvēki lieto vienu naudas maku ilgu laiku, tāpēc ir svarīgi izvēlēties patiešām kvalitatīvu maku, kas tev patīk, jo tu to izmantosi praktiski katru dienu. Moderni skaitās lieli naudas maki, tomēr dažreiz rokassomā lieliem makiem nav vietas. Tāpēc ir labi, ja ir arī mazāks rezerves maks gadījumam, ja jādodas uz pasākumu, kur jāņem līdzi neliela rokassomiņa.

Somas. Šobrīd modē ir lielas salmu jeb pinumu somas. Tās ir ļoti trendīgas vasaras laikā vai ceļojumā. Tāpat modē ir mazākas somiņas ar izliektu apakšdaļu. Šādas somiņas padara koptēlu interesantāku un noslēpumaināku. Stilīgas ir arī dažādas somiņas no otrreiz pārstrādātiem materiāliem.

Ko labāk izvēlēties – praktisku vai stilīgu aksesuāru?

Vislabāk izvēlēties praktisku aksesuāru, kas ir stilīgs, kā arī jums patīk. Ne vienmēr ir viegli ko tādu atrast, taču tas nav neiespējami. Piemēram, šobrīd modē ir zaļas krāsas aksesuāri. Noteikti ir kāds zaļās krāsas tonis, kas jums īpaši patīk. Izvēlieties skaistu un praktisku aksesuāru, piemēram, rokaspulksteni zaļā krāsā. Zaļa ir visai klasiska krāsa, tāpēc to var pieskaņot pie katra ikdienas tērpa.

Ja vēlies ko košāku un pamanāmāku, tad izvēlies violetu rokassomiņu, kas šobrīd ir viena no karstākajām aktualitātēm. Violeta krāsa varbūt nav tā pirmā izvēle, taču ar šādu somiņu tu noteikti paspilgtināsi savu koptēlu. Vari izvēlēties arī violetu naudas maku, ja violeta somiņa tā īsti neiederas tavā ģērbšanās stilā.

Foto: FREEPIK.COM

Atceries, ka ik pa laikam modē atgriežas tas, kas bija aktuāls pirms vairākiem gadiem, tāpēc tavs izvēlētais aksesuārs noteikti noderēs ilgu laiku. Ja izvēlēsies klasisku aksesuāru, tad tas vienmēr būs aktuāls, kā arī to varēs pieskaņot pie praktiski jebkura apģērba. Savukārt košāki un spilgtāki aksesuāri var lieliski papildināt tavu ikdienas stilu, lai pievērstu apkārtējo skatienus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm