tv3.lv

Maināmie paklāji – kāpēc uzņēmumam tie nepieciešami?

Vai esat domājuši, kā nodrošināt vēl ērtāku un drošāku darba vidi, sniedzot komfortu un patīkamu atmosfēru uzņēmuma telpās gan darbiniekiem, gan klientiem? Maināmie paklāji ir atbilde, ko, iespējams, meklējat! Šajā rakstā noskaidrosim, kādi paklāju veidi ir pieejami un kāpēc ir izdevīgi izmantot paklāju nomas un servisa pakalpojumus.

10. janvārī 12:09

Gumijas paklāji – drošai un tīrai darba videi

Gumijas paklāji ir viens no aktuālajiem paklāju veidiem. Uzņēmumam ne tikai grīdas kopšana ir svarīgs jautājums, bet arī klientu un darbinieku drošība. Grīdas parasti ir slidenas netīrumu un mitruma dēļ, ko ienes telpā kopā ar apaviem. Gumijas paklāju materiāls mazina risku paslīdēt un gūt traumas, kas ir liela problēma gada aukstajos un mitrajos mēnešos, kad ārā snieg sniegs vai līst lietus.

Zīmola “Elis” gumijas paklāji ir labs risinājums koplietošanas telpām, it īpaši novietošanai pie ieejas un vējtverī. Tas ir pārbaudīts un ērts risinājums, lai uzņēmumā nodrošinātu tīras un drošas telpas. Turklāt nebūs nepieciešamība tās tik bieži uzkopt, jo gumijas paklāji uzkrāj sevī no āra ienestos netīrumus un mitrumus ieejas zonā. Tīras grīdas radīs patīkamu un koptu vidi darbiniekiem, kā arī sniegs labu iespaidu uzņēmuma apmeklētājiem. Ir vērts pieminēt, ka paklāji noder arī grīdas aizsardzībai no priekšlaicīgas nolietošanās, kas ir īpaši nozīmīgi telpās, kur ir liela cilvēku plūsma.

Foto: Elis.com

Kokvilnas paklāji – piešķiriet telpām akcentu un mājīgu sajūtu

Paklāju praktiskais pielietojums komentārus neprasa, taču ir vērts uz tiem palūkoties arī no dizaina viedokļa.  Paklāji ir interjera elements, kas ne tikai mājās, bet arī uzņēmumu telpās rada gan mājīgu sajūtu, gan iekļaujas noteiktā dizaina konceptā. Uzņēmuma telpas var sniegt tik svarīgo pirmo iespaidu klientu vidū. “Elis” kokvilnas paklāji ir lielisks risinājums! Paklājus var novietot pie ieejām, pie liftiem, liftos, uzgaidāmajās telpās, pie reģistratūras un citviet. Izvēlieties piemērotu izmēru un krāsu, lai radītu profesionālu un patīkamu koptēlu.

Noteikti jāpiemin, ka kokvilnas paklāji ir ļoti praktiski! Tie uzsūc mitrumu un savāc netīrumus, aizkavējot to ienešanu tālāk telpās – veikalos, birojos, klientu apkalpošanas centros un citās vietās. Lai sasniegtu lielāku efektu, tos ieteicams izmantot kombinācijā ar gumijas paklājiem – skreiperiem. Pie ieejas novietojiet kokvilnas paklāju aiz gumijas paklāja, papildu mitruma un gružu savākšanai.

Foto: Elis.com

Darba drošības paklāji labākai darba videi

Paklāji ar norādēm vai zīmēm jeb darba drošības paklāji atgādina darbiniekiem un viesiem par drošības noteikumu ievērošanu, lai izvairītos no bīstamām situācijām. Šie paklāji dažādās krāsās un daudzveidīgām zīmēm un norādēm krietni labāk piesaista uzmanību, jo atšķiras no pārējiem.  Uz paklāja iespējams izvietot uzņēmuma darbības specifikai atbilstošu informāciju – attēlus, zīmes, tekstu vai citus elementus.

Darba drošības jautājums ir būtisks ikvienā organizācijā neatkarīgi no tās darbības jomas, tāpēc ir svarīgi parūpēties par visu apmeklētāju drošību. Darba drošības paklāji ir ne tikai uzmanību piesaistoši, bet pilda arī savas praktiskās funkcijas – savāc mitrumu un netīrumus.

Foto: Elis.com

Ergonomiskie paklāji ērtākiem darba apstākļiem

Komforts darbā ir svarīgs priekšnoteikums veiksmīgām darba attiecībām un produktīvam darbam, turklāt emocionālais stāvoklis ietekmē darbinieka spēju strādāt. Ja darbinieks jūtas komfortabli savā darba vidē, viņš var sasniegt labākus rezultātus un fokusēties uz paveicamajiem darba uzdevumiem, nevis uz neērtībām apkārt.

Darbinieki ir svarīgs uzņēmuma resurss, tāpēc ir jārūpējas par viņu labsajūtu darba vidē. Ergonomiskie paklāji ir veids, kā radīt ērtu un patīkamu vidi saviem darbiniekiem – tie ir veidoti, lai novērstu muguras sāpes, nogurumu locītavās, uzlabotu asinsriti un palielinātu komfortu stāvot kājās. Šie paklāji amortizē cilvēka svaru, vienmērīgi sadalot slodzi uz pēdām, lai Jūsu darbinieki justos ērti visas dienas garumā.

Ergonomiskie paklāji noder arī telpās, kur ir auksta vai slidena grīda, tādējādi nodrošinot gan komfortu, gan drošību. Šie paklāji būs ieguldījums darba vides uzlabošanā, turklāt kalpos vairākus gadus, nezaudējot savas funkcijas. Tos ieteicams novietot pie darba galda vai vietās, kur darbinieks pavada visilgāk laika stāvot kājās.

“Elis” paklāju noma un serviss

“Elis” piedāvā kvalitatīvu un plašu maināmo paklāju klāstu un augstas kvalitātes servisu. Ja jums nepieciešami maināmie paklāji, tad “Elis” parūpēsies gan par piemērotāko paklāju piemeklēšanu atbilstoši uzņēmuma vajadzībām, gan par to tīrību un piegādi pēc noteikta grafika. Tādā veidā uzņēmuma telpas nepārtraukti būs tīras, drošas, komfortablas un patīkamas kā viesiem, tā uzņēmuma darbiniekiem.

Apmeklējiet “Elis” mājaslapu, lai atrastu savam uzņēmumam piemērotāko risinājumu un nodrošinātu drošu, koptu un pievilcīgu darba vidi!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm