Latvijas Ārpolitikas institūts ielūdz uz Rīgas Drošības foruma 2022 noslēguma pasākumu: "Vērtībās balstīta starptautiskā kārtība"

Šobrīd dzīvojam nemierīgā un nedrošā laikā. Laikā, kad tiek apstrīdēta gan starptautiskā kārtība, gan eiroatlantiskās vērtības. Krievijas iebrukums Ukrainā ir licis ne tikai valstīm, bet arī sabiedrībām apšaubīt savu nākotni, mainot veidus, kā transatlantiskā kopiena mijiedarbojas.

2022. gada 8. decembrī 10:07

Līdz ar to, Latvijas Ārpolitikas institūts, sadarbībā ar NATO Publiskās Diplomātijas departamentu, Frīdriha-Eberta fondu Baltijas valstīs, Polijas, Kanādas un Spānijas vēstniecībām Latvijā, kā arī StrategEast Jaunās ekonomikas centru un 5G Techritory platformu, ielūdz uz noslēdzošajām “Rīgas Drošības foruma 2022” diskusijām, kas notiks š.g. 19. decembrī no plkst. 12.00 līdz 17.00 viesnīcā “AC Hotel by Mariott”, Dzirnavu ielā 33, Rīgā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dalība pasākumā ir bezmaksas un reģistrācija ir pieejama šeit. Diskusiju darba valoda – angļu.

Noslēdzošās diskusijas noslēgs vairāku raidierakstu sēriju, kas pakāpeniski ir pieejami projekta mājaslapā – www.rigasecurityforum.liia.lv,  kā arī “Spotify” un “Apple Podcasts” platformās sadaļā “Riga Security Forum 2022”. Šā gada diskusijās LĀI akcentēs vērtībās un normās balstītu starptautisko kārtību un globālās drošības nākotni. Projekta saturs iedalās divos līmeņos: “tradicionālajā” jeb konvencionālajā drošības dimensijā, iekļaujot tādus jautājumus kā Eiropas drošības vide, transatlantiskā drošība un NATO, attiecības ar Krieviju un Ķīnas pieaugošā ietekme, kā arī “netradicionālajos” jeb nekonvencionālajos drošības izaicinājumos tostarp, energodrošība, tehnoloģiju attīstība un dzimumu līdztiesības jautājumi.

Rīgas Drošības foruma mērķis ir pulcēt starptautiskās politikas veidotājus, nozares līderus, kā arī militāros un civilos ekspertus, lai pārrunātu notikumus, tendences, iespējas un izaicinājumus, ar ko sastopas starptautiskā sabiedrība.

Projekta aktualitātēm aicinām sekot tā mājaslapā – www.rigasecurityforum.liia.lv

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm