tv3.lv

Ko ņemt vērā Mercedes Benz automašīnu iegādē?

Lietoto automašīnu klāstā visnotaļ pieejami ir Mercedes Benz spēkrati. To modeļi ir diezgan daudz un dažādi, kas brīžiem var apgrūtināt izvēli par to, kādu tieši šāda tipa auto vēlies iegādāties. Ar ko jārēķinās un kādi Mercedes Benz modeļi ir vispopulārākie?

2021. gada 12. augustā 13:39

Kāpēc izvēlēties Mercedes Benz?

Mercedes Benz piedāvā visdažādāka tipa auto modeļus – sedanus, universāļus, kupejas, hečbekus, apvidus auto, kā arī pat kabrioletus. Līdz ar to šāda tipa auto var izvēlēties visdažādākā veida klienti. Populārākie no Mercedes zīmola automašīnām ir C klases modeļi kā, piemēram, C200 auto modelis. Šos auto raksturo vairākas īpašības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

  • Elegants dizains. Lielākajai daļai no Mercedes Benz automašīnām būs pievilcīgs salons ar daudz dažādām ekstrām. Ar tām tu varēsi atklāt dažādas jaunas jebkuras no šīs auto markas īpašībām.
  • Dinamiska vadāmība. Mercedes ir dinamiski auto, kurus ir pietiekami viegli vadīt to ērto īpašību dēļ. Daudzi no modeļiem ir ātri, taču tas neietekmē to vieglo vadāmību.
  • Uzticams partneris. Vairāki šīs markas automobiļi ir savas klases augšgalā. Tas nozīmē, ka savās dienas gaitās ar šo auto var doties vēl dinamiskāk un ērtāk. Mercedes ir uzticams auto, kurš var kalpot ilgi.

Mercedes Benz auto zīmola pievilcību skaidro fakts, ka tas 2020. gadā tika nosaukts par vērtīgāko auto zīmolu pasaulē. Pēc ‘’Brand Finance Global 500’’ pētījuma tika noteikts, ka Mercedes zīmola vērtība 2020. gadā bija 65 miljardi dolāru, kas deva 11. vietu pasaulē un pirmo starp automobiļu brendiem. Šāds sasniegums bijis iespējams, pateicoties pārdošanas apjoma pieaugumam un zīmola rakstura īpašību dēļ kā augstās kvalitātes un inovatīvās izturības.

Foto: PIXABAY.COM

Kādas ir Mercedes populārākās auto markas?

BRC Autocentrs piedāvā iegādāties vairākus Mercedes Benz lietotas automašīnas, starp kurām ir arī vieni no populārākajiem modeļiem – GLK220, GL350 un C200.

Foto: BRC Autocents

GLK220

Pilnpiedziņas Mercedes Benz GLK220 modelis ir apvidus auto, kurš domāts gan ģimenēm, gan braukšanai arī grūtākajos ceļos. Šie auto var būt gan ar automātisko, gan mehānisko ātrumkārbu, taču vairums gadījumos būs pirmā opcija. Motora lielums var variēties, bet viens no pieejamākajiem būs 2.2 litru dīzeļmotors. Komplektācija iespējama ar borta kompjūteru, navigāciju, USB ieeju, automātisko klimata kontroli, ādas salonu un citām ekstrām. Iegādājoties šo auto BRC Autocentrā, saņemsi arī divu gadu garantiju.

Foto: BRC Autocentrs

GL350

Lielāks apvidus auto par GLK220. Šo modeli diezgan daudz izvēlas uzņēmīgi cilvēki, kuri strādā biznesa vidē, vai arī kuplākas ģimenes, kuras vēlas elegantu auto. Šis pilnpiedziņas modelis pārsvarā aprīkots ar automātisko ātrumkārbu, kā arī tā motors ir lielāks par GLK220 – ap 3.0 litru dīzeļa motoru. Tas nozīmē arī lielāku degvielas patēriņu uz 100 kilometriem pret GLK220. Automašīna aprīkota ar krietni vairāk papildus ekstrām kā GLK220. Bez navigācijas, borta kompjūtera, automātiskās klimata kontroles, ādas salona, šim auto pieejamas arī tādas ekstras kā panorāmas jumts, nokrišņu sensors un iebūvēta garāžas vārtu pults, ja tu dzīvo privātmājā un tev ir sava garāža. Tāpat automašīna aprīkota ar drošības un pretzagļu iekārtām.

Foto: BRC Autocentrs

C200

C200 modelis vienīgais no trim aprakstītajiem nav apvidus auto, bet gan universālis. Aprīkots ar aizmugrējo piedziņu, un pārsvarā automātisko ātrumkārbu, lai gan var būt šāda paša tipa modeļi, kuriem ir mehāniskā ātrumkārba. Motora lielums ir 2.2 L dīzeļa motors. Šim auto ir mazāk papildus ekstru no trim aprakstītajiem. C200 aprīkots ar borta kompjūteru, taču ne ar navigāciju. Šim modelim nav automātiskās klimata kontroles, un tam nav citu regulējamo ekstru. Arī C200 aprīkots ar drošības un pretzagļu iekārtām.

Foto: Mikes-Photography. Pixabay.com

Rezerves daļu un servisu pieejamība Latvijā

Latvijā Mercedes Benz ir pieejami savi servisi, kuros var viegli un kvalitatīvi salabot šīs markas auto. Oficiālais šo auto dīleris Latvijā ir ‘’Domenikss’’, kura servisa centrs piedāvā Mercedes automobiļu apkopi un remontdarbus atbilstoši ražotāja vadlīnijām. Ja tomēr šī servisa piedāvājums nav pa prātam, tad pieejami citi lielāki vai mazāki servisi, kuri spēj nodrošināt kvalitatīvu šo auto salabošanu.

Arī rezerves daļu atrašanā lielām grūtībām nevajadzētu būt. Rīgā ir vairāki rezerves daļu veikali, kuri piedāvā tās tieši Mercedes Benz modeļiem. Daži no tiem ar ražotāja garantiju, bet citi, cenšoties piedāvāt zemākas cenas par konkurentiem. Atliek salīdzināt pakalpojuma sniedzējus, to piedāvājumus, reputāciju un izvēlēties sev ērtākos variantus.

Vai arī Tevi interesē iegādāties Mercedes Benz? Ja atbilde uz šo jautājumu ir apstiprinoša un šobrīd esi auto meklējumos, pareizā vieta, kur lūkoties pēc lietota vai mazlietota auto, ir BRC Autocentrs – uzņēmums, kurš ar lietotu automašīnu tirgošanu nodarbojas jau trešo gadu desmitu, kā arī ir oficiālais mobile.de partneris. Ienāc un atrodi savu nākamo auto jau tagad!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm