Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ko dāvināt Z paaudzei Ziemassvētkos? 10 dāvanu idejas

Ziemassvētku gaidīšanas laikā apkārt valda sirsnīga kņada, kas var sagādāt satraukumu, ja nevari izdomāt, kā iepriecināt kādu no savas ģimenes vai draugiem. Reizēm visgrūtāk ir sagādāt dāvanu tieši jaunietim – gribi iepriecināt un nevēlies redzēt vilšanās skatienu, bet nezini, kā to paveikt. Tādēļ iedvesmojies šī gada dāvanām no ”Galerija Centrs” piedāvātajām idejām!

2021. gada 6. decembrī 9:04

Tirdzniecības centrs ”Galerija Centrs” ir iecienīta jauniešu tikšanās un laika pavadīšanas vieta. Jaunieši apmeklē mākslas izstāžu galeriju un, iedvesmojoties no košās KIWIE SPACE telpas, rada aizraujošus TikTok video. Sekojot līdzi Z paaudzes aktualitātēm, interesēm un izvēlēm, iepērkoties ”Galerija Cents” veikalos, piedāvājam TOP 10 Ziemassvētku dāvanu sarakstu, kas neatstās vienaldzīgu pat dumpinieciskāko jaunieti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

1.Kristāli un akmeņi

Pandēmija un sociālās interakcijas trūkums ir ietekmējis jauniešu emocionālo veselību, tādēļ viņi meklē jaunus hobijus, cenšas atpūsties vai atrod prieku estētiski skaistās lietās. Dažādi kristālu komplekti ir piemērota dāvana jaunietim, kuru aizrauj kolekcionēšana vai interesē meditācija, vai arī patīk ģeoloģija. Estētiski skaistajos komplektos parasti tiek iekļauts kvarcs, selenīts un citu minerālu kristāli. Akmentiņus un kristālu var nopirkt iestrādātus skaistās rotās. Plaša izvēle pieejama ”Galerija Centrs” Millo Beauty, Donna Alcozer vai Jahonts veikalā.

2. Zīda vai samta matu gumijas

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Elegantās matu gumijas ir skaists aksesuārs gan matos, gan uz rokas kā rokassprādzes. Piemērots matu aksesuārs ne tikai pievilcīgi izskatās, bet var arī labvēlīgi ietekmēt matu veselību – kvalitatīva zīda matu gumija veiks savu funkciju, bet neveicinās matu lūšanu. Dažādu krāsu matu gumijas atradīsi ”Galerija Centrs” H&M veikalā.

3. Vestes un interesantas jakas

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Jaunieši savu būtību cenšas izpaust caur ģērbšanās stilu. Šobrīd populāra tendence ir apvienot dažādus modes stilus. Džempervestes ir ērts veids, kā justies komfortabli un silti, vienlaikus klasisko apvienojot ar sportisko. Dažādas vestes un jakas ar interesantiem apģērba rakstiem vai krāsu kombinācijām aizraus ikvienu Z paaudzes pārstāvi. Plašs vestīšu un adījumu klāsts atrodams ”Galerija Centrs” H&M  un Lindex veikalā.

4. Gredzenveida lampu komplekts

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Z paaudzes jaunieši īpaši aizraujas ar modernajām tehnoloģijām un sociālajiem tīkliem, daļa no viņiem pat pelna naudu ar to, tādēļ piedāvājam šobrīd aktuālos gredzenveida lampu komplektus sejas izgaismošanai, lai ikkatrs jaunieša filmētais video priekš TikTok vai Youtube būtu augstākajā kvalitātē. Lampas pieejamas ”Galerija Centrs” Euronics veikalā.

5. 90. gadu džinsi

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

90. gadu apģērba stils atkal ir modē un pārņem jauniešu drēbju skapjus! Īpaši populāri ir vaļīgi, viegli džinsi, kas sader kopā ar kroptopiem, platajiem džemperiem un citiem jauniešu iecienītiem apģērbiem. Atrodi 90. gadu džinsus un citas jauniešu modes aktualitātes ”Galerija Centrs” Tommy Hilfiger Denim, H&M, Lindex, Mango, Guess, Calvin Klein Jeans, Gant veikalā.

6. Spilgtu acu ēnu komplekts

Jaunieši ir ļoti radoši. Reizēm savu māksliniecisko garu viņi izpauž ar kosmētikas palīdzību. Spilgts acu ēnu komplekts un citi dekoratīvās kosmētikas līdzekļi būs patīkama un lietderīga dāvana Ziemassvētkos, lai jau Vecgada vakaru varētu pavadīt apburošā izskatā. Dekoratīvo kosmētiku izvēlies ”Galerija Centrs” Douglas vai Drogas veikalā.

7. Mazās bezvadu austiņas

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Kas vēl labāk var nomierināt prātu pēc pēdējiem mācību semestra kontroldarbiem, ja ne mūzika? Un kas ir ērtākais sabiedrotais steidzīgajam jaunietim, lai klausītos mūziku? Protams, tās ir mazas bezvadu austiņas, kuras ērti var savienot ar viedtālruni. Vienkāršais, bet elegantais austiņu dizains būs labs papildinājums jaunieša koptēlam. Plašs austiņu piedāvājums pieejams ”Galerija Centrs” LMT vai Euronic veikalā.

8. Lielās bezvadu austiņas

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Ja vienam patīk mazas, tad citam lielas austiņas. Uzdāvini jaunietim lielās, pār galvu liekamās bezvadu austiņas, lai no svētku aktivitātēm brīvajā laikā jaunietis varētu ērti atpūsties, izbaudot basus un klausoties populārākās Ziemassvētku dziesmas vai citu savu iemīļoto mūziku. Plašs austiņu piedāvājums pieejams ”Galerija Centrs” LMT vai Euronic veikalā.

9. Dr. Martens, Converse, Vans, NIKE vai Adidas apavi

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Z paaudze nepārprotami stilo ar pasaulē atzītiem un kvalitatīviem apavu zīmoliem. Apavi šobrīd pilda ne tikai praktisku funkciju, bet, ja ielūkosies sava jaunieša apavu plauktā, pamanīsi, ka katrs apavu pāris ir kā individuāls aksesuārs. Platas un masīvas zoles, košas krāsas, kvalitāte un zīmols – šīs ir Z paaudzes izvēles. Kvalitatīvus un modernus apavus meklē ”Galerija Centrs” Sizeer, Timberland, Danija un Sportland veikalā.

10. Ziemassvētku džemperis

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Ja tev gribas sajust Ziemassvētku noskaņas un jau laicīgi sākt meklēt dāvanas, lai izvairītos no pēdējā brīža satraukuma, dodies uz ”Galerija Centrs” un atrodi piemērotāko dāvanu Z paaudzes jaunietim un visai ģimenei.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Izbaudi Ziemassvētku jampadraci, bet neaizmirsti svētkos apsveikt arī citus, kuri vēl nav noķēruši Ziemassvētku radītās priekpilnās sajūtas. Šogad, iepērkoties ”Galerija Centrs”, tu atbalsti labdarības organizācijas ”Eņģeļu pasts” programmu ”Seniori mācās”. Labdarības kampaņa paredz ziedot 0,10 EUR centus no katriem 50 EUR, kas tiks iztērēti iepērkoties ”Galerija Centrs” no 6. decembra līdz 31. decembrim. Šajā laika periodā katrs tavs pirkums palīdzēs realizēt kāda cita cilvēka sapni.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Projektā piedalās vairāk nekā 7500 cilvēku, kas dzīvo 126 sociālās aprūpes centros visos Latvijas reģionos. Ikdienā viņi joprojām apgūst jaunas iemaņas un zināšanas. Tas nepieciešams, lai trenētu atmiņu, atgūtu runas prasmes pēc pārciestām smagām slimībām, atjaunotu roku un pirkstu kustības un uzturētu asu prātu jebkurā vecumā. Projektā nepieciešams sarūpēt dažādas kancelejas preces, jaunas un skaistas grāmatas, attīstošās spēles, preces sporta aktivitātēm.

Piepildīsim sapņus un celsim spārnos! Vairāk par pieejamajiem veikaliem un labdarības kampaņas nosacījumiem lasi galerijacentrs.lv.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma