Ko dāvināt bērniņam raudzībās?

Bērniņa ienākšana ģimenē ir ļoti patīkams notikums, par ko priecājas gan jaunie vecāki un pārējie ģimenes locekļi, gan arī draugi. Protams, bērniņa ienākšanai ģimenē ir laikus jāsagatavojas, lai mazajam nekā netrūktu. Ir lietas, ko nepieciešams iegādāties uzreiz, ir lietas, ko var iegādāties nedaudz vēlāk. Nereti ir tā, ka tieši raudzībās jaundzimušais saņem nepieciešamās lietas un vecākiem par to iegādi vairs nav jāuztraucas.

2021. gada 28. jūnijā 11:16

Ja arī Jūs plānojat doties uz raudzībām, taču trūkst ideju, ko uzdāvināt mazulim, tad lasiet raksta turpinājumu. Tajā būs dažas dāvanu idejas, kas noteikti noderēs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Praktiskas dāvanas

Kā jau zināms, jaundzimušajiem vajag diezgan daudz dažādu lietu, tāpēc  praktiskas dāvanas noteikti būs viena no pareizākajām izvēlēm. Vislabāk, protams, būs, ja pajautāsiet jaunajiem vecākiem, varbūt ir kāda konkrēta lieta, ko viņi vēlētos savam mazulim. Bet, ja vēlaties sagādāt pārsteigumu, tad varbūt noderēs kāda no turpmākajām idejām.

Dāvana, kas noderēs vēlākam laikam

Lielākoties uz raudzībām ierodas tad, kad bērniņš ir jau sasniedzis aptuveni divu mēnešu vecumu, tāpēc jāņem vērā, ka viņam vairs nederēs lietas, kas ir domātas jaundzimušajiem. Bērni aug ļoti ātri, tāpēc vislabāk iegādāties tādas dāvanas, kas noderēs pēc kāda laika.

Piemēram, apavi bērniem vai apģērbs bērniem ir tās lietas, ko vislabāk dāvināt nedaudz lielākos izmēros, jo vecāki paši jau būs parūpējušies par nepieciešamo apģērbu, kas der konkrētajā brīdī.

Tāpat arī bērnu ratus vecāki noteikti jau būs iegādājušies, taču pastaigu bērnu rati būs lieliska dāvana, jo tie ir ļoti viegli, tos var vienkārši salikt un ielikt automašīnā, ja vien ir tāda vajadzība. Pastaigu rati noderēs tad, kad bērniņš jau sāks stabili sēdēt. Ja vēlaties uzdāvināt tieši pastaigu ratus, tad 220.lv interneta veikalā bērnu ratiņi pieejami par labām cenām.

Sezonalitāte

Dodoties uz raudzībām un meklējot piemērotāko dāvanu, noteikti ir jāņem vērā arī sezonalitāte. Piemēram, ja uz raudzībām dodaties vasarā, tad noteikti nevajadzētu dāvināt ziemas apģērbu, jo, kad pienāks ziema, šis apģērbs var vairs nederēt. Ja nolemjat par labu apģērbam, tad izvēlaties sezonai atbilstošu apģērbu.

Daudzpusīgums

Ja Jums nav vispār nevienas idejas par to, ko uzdāvināt, tad dāviniet to, kas jaundzimušajam ir visvairāk nepieciešams, piemēram, autiņbiksītes, mitrās salvetes vai dvielīšus. Tāpat ļoti laba dāvana būs gultasveļa. Tikai šādā gadījumā vajadzētu noskaidrot pareizos gultasveļas izmērus.

Rotaļlietas

Ņemot vērā to, ka mazuļi ļoti ātri aug, viņiem ātri mainās arī intereses. Ja tikko dzimis bērniņš pārsvarā tikai ēd un guļ, tad jau nedaudz lielāks bērniņš sāk interesēties par apkārtējo vidi. Šādiem bērniņiem droši var dāvināt dažādas attīstošās rotaļlietas, kas trenēs viņu pirkstiņus. Tomēr rotaļlietas noteikti ir jāizvēlas atbilstošas bērna vecumam. Nav ieteicams izvēlēties rotaļlietas ar sīkām detaļām, ko bērns var noraut un iebāzt mutē.

Sentimentālas dāvanas

Bieži vien tieši sentimentālas dāvanas ir tās, kuras paliek atmiņā visilgāk. Ļoti laba dāvana būs foto rāmji ar momentfoto kameru.

Jaunie vecāki noteikti iemūžina savās telefonu fotokamerās jaundzimušo dažādās ikdienas epizodēs. Lai gan fotoattēlu glabāšana mobilajā telefonā ir ērta, tomēr telefona atmiņa bieži vien piepildās pārāk ātri, līdz ar to nav kur glabāt jaunos fotoattēlus. Attīstot bildes un liekot tās foto rāmjos, varēs ikdienā raudzīties uz skaistākajiem dzīves notikumiem un priecāties par tiem.

Vēl ļoti laba dāvana būs fotosesija visai jaunajai ģimenei. Atkarībā no gadalaika, varēsiet izvēlēties foto sesijas vietu, kā arī fotogrāfu, kas šķiet vispiemērotākais tieši jauno ģimeņu fotografēšanai. Varat izvēlēties arī tādu fotosesiju, kur jaunie vecāki var paši izvēlēties vietu un laiku, kāds būtu visērtākais.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vēl bieži vien cilvēki raudzībās mēdz dāvināt dažādus juvelierizstrādājumus, piemēram, dārgmetāla kaklarotas. Šī būs lieliska dāvana jaundzimušajam, jo, kad viņš paaugsies, tad varēs saņemt savu pirmo rotu un vienmēr atcerēties par cilvēku, kurš viņam to uzdāvināja. Tāpat var uzdāvināt gravētu sudraba karotīti, ar kuru bērniņš varēs baudīt savas pirmās putras.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm