tv3.lv

Kāpēc nevajadzētu ekonomēt uz gultas pirkuma?

Arvien vairāk cilvēku visā pasaulē saskaras ar miega problēmām. Īpaši rudenī, kad plosās infekcijas un vīrusi, un mūsu ķermenis nevar tikt galā ar tiem bez labas nakts atpūtas. Kas jums nepieciešams, lai mierīgi gulētu un neslimotu? Protams, ērta gulēšanas vieta, kas paredzēta konkrētam lietotājam. Un šādu guļvietu galvenās sastāvdaļas ir labas gultas. Labas jebkurā ziņā, un Jums nevajadzētu ekonomēt uz tām.

2021. gada 27. septembrī 16:13

Kādas ir labas gultas? Tiksim skaidrībā. Pirmkārt, tām ir jābūt izgatavotām no augstas kvalitātes un izturīgiem materiāliem bez kaitīgām emisijām. Parasti šādi materiāli ir hipoalerģiski. Tas ir ļoti svarīgs aspekts ģimenēm ar maziem bērniem un cilvēkiem ar jutīgu ādu. Turklāt labas gultas pamatā parasti ir metāla rāmis ar pulverakrāsas pārklājumu, kas aizsargā to pret rūsu. Šāds rāmis var izturēt lielas slodzes, un tas ievērojami palielina kalpošanas laiku. Gultas ir aprīkotas ar uzglabāšanas kastēm, kas ļauj funkcionāli izmantot zem tām esošo telpu. Veikalos Askona var atrast gultas  ar visām šīm īpašībām un funkcionālu, un tās var iegādāties par pieņemamām cenām. Modeļu izvēle ir diezgan liela, un izvēlēties vispiemērotāko gultas modeli ir ļoti viegli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā izvēlēties labas gultas visai ģimenei? Pirms šāda pirkuma veikšanas, kas (kā likums!) ir paredzēts 10 gadiem vai pat vairāk, jums jāizlemj par pašas guļvietas lielumu. Katram ģimenes loceklim ir savas īpašības. Paturiet prātā, ka gultas izmēri vienmēr ir nedaudz lielāki par guļvietas, tas ir, matraci. Apsveriet, vai jums ir nepieciešama divpusēja pieeja gultai. Tiek uzskatīts, ka attālumam starp gultu un sienu / priekšmetu jābūt vismaz 50 cm. Vai blakus gultai atradīsies naktsgaldiņi vai citas mēbeles? Ir arī ārkārtīgi svarīgi izvēlēties materiālu, no kura ir izgatavota gulta. Piemēram, Askona piedāvā dažādas iespējas: dabīgais koks, auduma pārklājums, metāla rāmis, skaidu plākšņu rāmis utt.

Askona veselīgā miega laboratorijas speciālisti apgalvo, ka, gūstot maksimālu labumu no nakts miega, jūs maksimāli izmantojat katru dienas aktivitātes stundu! Novēlam Jums veiksmīgu gultas pirkumu un, protams, stipru miegu!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm