Kādas priekšrocības sniedz interneta autoplacis?

Ir pagājuši laiki, kad, lai kaut ko iegādātos, ir jādodas uz fizisku adresi – mūsdienās visu, ieskaitot automašīnas, ir iespējams iegādāties internetā. Arī Autoselect.lv nav izņēmums un viss sortiments ir pieejams gan fiziskā lokācijā, gan tiešsaistē. Šajā rakstā ieskicēsim kādas priekšrocības sniedz iepirkšanās interneta autoplačos.

4. oktobrī 16:27

Iegādājoties automašīnu internetā, ietaupiet laiku

Viens no būtiskākajiem ieguvumiem, ko piedāvā auto placis internetā, ir laika ietaupīšana. Jums nebūs jāpavada vesela diena braukājot no vienas vietas uz nākamo, cerot, ka atradīsiet to ko vēlaties. Iepērkoties internetā, jūs uzreiz redzēsiet visu automašīnu piedāvājumu un varēsiet mierīgi, bez steigas izpētīt visas izvēles opcijas, beigās, visticamāk, pavadot daudz mazāk laika nekā autoplacī uz vietas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzziniet cenu un automašīnas tehniskos parametrus bez grūtībām

Iepērkoties interneta autoplacī, varēsiet izbaudīt vēl vienu būtisku ērtības faktoru – mašīnas cena, tehniskie parametri, ražošanas gads un cita būtiska informācija ir skaidri redzama. Tādējādi, jums nebūs jāpavada liekas stundas, cenšoties no dīlera saprast, par cik lielu summu varat iegādāties mašīnu un cik labā tehniskā stāvoklī tā ir. Turklāt nevienam nebūs jārāda savi dokumenti vai jāgaida, kamēr kāds izskatīs jūsu iespējas iegādāties konkrēto auto. Pats varēsiet ievadīt nepieciešamos datus un saprast, uz ko varat vai nevarat pretendēt.

Tieciet vaļā no neērtām situācijām

Reizēm autoplači gan Rīgā, gan citur pasaulē ir raksturīgi ar to, ka tajos mēdz strādāt uzstājīgi pārdevēji, kuri par katru cenu jums vēlēsies pārdot automašīnu. Savukārt, pērkot automobili internetā, dīlera lomu pilda kāds no uzņēmuma personāla komandas, bet šī persona nenonāks personīgā kontaktā ar pircēju.

Iepērcieties, kad vēlaties

Iepērkoties internetā, jūs varat veikt darījumu sev ērtā laikā – darbā, treniņa laikā, tikšanās laikā ar draugiem un tā tālāk. Turklāt, ja jūs kādu laiku nevēlaties vairs nodarboties ar iegādes procesu, jūs pavisam mierīgi varat to uz brīdi atlikt un pēc tam pie tā atgriezties, kad esat gatavs.

Autoplacis internetā – plašas izvēles iespējas

Foto: Autoselect.lv

Ar viena klikšķa palīdzību jūs nonāksiet pie patiešām plaša klāsta ar dažādām automašīnām. Neizkāpjot no datora krēsla, varēsiet savstarpēji salīdzināt pat vairākus simtus automašīnu no dažādiem ražotājiem, ražošanas gadiem u.c.. Autoselect.lv piedāvājums ir visai plašs – mūsu interneta autoplacī ir atrodamas vairāk nekā 150 automašīnas un notiek nemitīgi pievedumi! Pie mums atradīsiet gan jaunas, gan lietotas automašīnas no pieprasītākajiem pasaules ražotājiem. Lietotu auto tirdzniecība pie mums ir izdevīga jebkurā gadījumā – pērkot uz vietas vai internetā.

Pieaugošās konkurences apstākļos automašīnu tirgotājiem ir jāattīstās un jāatrod veidi kā izcelties. Kā viens no variantiem ir nodrošināt garantiju. Autoselect.lv varat nopirkt gan mazlietotas, gan lietotas automašīnas ar garantiju līdz pat 2 gadiem!

Vienkārša un ērta piegāde

Ja būsiet iegādājies savu transportlīdzekli internetā, jums būs divas iespējas kā tikt pie sava pirkuma. Pirmais variants ir braukt pakaļ savam auto uz konkrētā tirgotāja placi vai arī izvēlēties opciju, ka tā tiek piegādāta līdz jūsu mājām. Otrais variants daudziem var šķist ļoti ērts, jo nebūs nepieciešams tērēt laiku un resursus, lai nokļūtu uz auto paņemšanas punktu, bet viss, protams, ir atkarīgs no konkrētās situācijas apstākļiem.

Daži padomi, iegādājoties automašīnu internetā

Kad esat sapratis visus ieguvumus auto iegādei internetā un esat izlēmis iegādāties auto tiešsaistē vai uz vietas, ir nepieciešams apsvērt dažus padomus, jo automašīnas iegāde nav joka lieta. Pirms darījuma uzsākšanas apsveriet turpmāk minētos punktus.

  1. Izvērtējiet savas iespējas. Pirms uzspiežat uz savas sapņu mašīnas interneta autoplacī, apsveriet dažus nozīmīgus faktorus – tās atbilstību jūsu vajadzībām un finansiālajam stāvoklim (it īpaši, ja jūsu budžets ir ierobežots). Tādējādi jūs varēsiet sašaurināt plašās izvēles opcijas un izvēlēties automašīnu, kas vislabāk atbilst jūsu iespējām.
  2. Apsveriet testa izbraucienu. Ja vēlaties pilnvērtīgi pārliecināties par sava pirkuma izdevīgumu, pirms automobiļa pirkšanas centieties noskaidrot, vai ir iespējams veikt testa braucienu, lai saprastu, vai jums ir ērti to pielietot arī praksē.
  3. Noskaidrojiet, vai pirkumam būs garantija. Gadījumā, ja ar jauno auto drīz pēc tā iegādes rodas kādas problēmas vai tas gluži vienkārši nestrādā tik labi, kā gaidījāt, visticamāk, apsvērsiet auto nomaiņu. Par laimi, iegādājoties automobili Autoselect.lv mājaslapā ar operatīvo maksājumu, jūs 6 mēnešu laikā varēsiet nomainīt automobili, ja tas neatbilst jūsu pašreizējām vajadzībām vai budžetam!

Kā iepirkties Autoselect.lv interneta placī?

Foto: Autoselect.lv

Automašīnas iegāde pie mums notiek ārkārtīgi vienkārši. Jums ir jāizpilda trīs vienkārši soļi:

  1. Ienāciet Autoselect.lv un izvēlieties sev vispiemērotāko automašīnu, ņemot vērā rakstā augstāk minētos padomus;
  2. Aizpildiet pieteikumu, kurā norādiet savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, e-pastu un kopējos ikmēneša ienākumus;
  3. Stundas laikā sagaidiet atbildi no mūsu klientu apkalpošanas speciālista, kurš izvērtēs jūsu maksātspēju un iespējas iegādāties izvēlēto automašīnu.

Turklāt – ja tomēr nevēlaties iegādāties automašīnu internetā un tā vietā vēlaties visu mūsu piedāvājumu redzēt uz vietas, mūsu auto placis Rīgā, Granīta ielā 2, būs atvērts!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm