tv3.lv

Kādas bezvadu austiņas ir piemērotākās sporta aktivitātēm svaigā gaisā?

Labāko bezvadu austiņu izvēle sporta aktivitātēm svaigā gaisā var būt īsts izaicinājums, jo tirgū nepārtraukti parādās jauni modeļi, kas paredzēti tieši sportam. Jāņem vērā, ka nepiemērotas austiņas nozīmē ne vien finansiālu zaudējumu, bet arī mazāk patīkamu treniņa procesu, līdz ar to zemāku sportista veiktspēju.

2021. gada 26. maijā 15:57

Klāt gada siltākie mēneši, kas nozīmē, ka ir īstais laiks sporta aktivitātēm svaigā gaisā – padari treniņu procesu interesantāku, iegādājoties bezvadu austiņas, kas ļaus baudīt kvalitatīvu mūziku. Lai palīdzētu Tev izvēlēties, un Tu nepiedzīvotu vilšanos, esam apkopojuši visu par to, kādas bezvadu austiņas ir piemērotākās sporta aktivitātēm svaigā gaisā!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bezvadu austiņu veids

Visizplatītākie bezvadu austiņu veidi ir austiņas ar galvas stīpu, austiņas, kas liekamas ausīs un austiņas ar aizauss stiprinājumiem. Katram no šiem austiņu veidiem ir savas priekšrocības un trūkumi, tādēļ galvenokārt viss atkarīgs no Tavām vēlmēm un vajadzībām – cik ērtas Tev liekas konkrētās austiņas.

Austiņas ar galvas stīpu ir stingras, tomēr atsevišķos gadījumos tās var būt pārāk smagas; austiņas, kas liekamas ausīs, ir vieglas, taču daudziem tās krīt ārā no ausīm un tiek uzskatīts, ka to kvalitāte ir zemāka; austiņas ar aizauss stiprinājumiem ir vieglas, taču tās var sapiņķerēties apģērbā vai matos.

Izturība pret mitrumu un sviedriem

Šīs īpašības ir ļoti svarīgas, jo sportošana bieži nozīmē pamatīgus sviedrus, turklāt, sportojot svaigā gaisā, nav iespējams paredzēt laikapstākļus. Tomēr ņem vērā, ka ražotājs var apgalvot, ka austiņas ir izturīgas gan pret sviedriem, gan sviedriem, taču realitātē tas ir vien mārketinga triks!

Ja izvēlies austiņas ar galvas stīpu, pievērs uzmanību, lai to mīkstais polsterējums ir kvalitatīvs, nedilst; ja izvēlies austiņas, kas liekamas ausīs, pievērs uzmanību, lai tām nav plastmasas uzmavas, kas saskarsmē ar mitrumu čīkstēs un slīdēs ārā no ausīm. Šajā gadījumā vislabākās ir austiņas ar aizauss stiprinājumiem.

Akumulatora darbības laiks

Iegādājoties bezvadu austiņas, jārēķinās, ka tām ir ierobežots akumulatora darbības laiks, līdz ar to ir svarīga regulāra uzlāde. Diez vai Tu vēlies pārtraukt treniņu tikai tādēļ, ka izlādējušās austiņas, tādēļ, ja iegādājies austiņas sporta aktivitātēm, pievērs uzmanību, lai tām ir pēc iespējas garāks akumulatora darbības laiks (vismaz 4 stundas)!

Šajā gadījumā vislabākās ir austiņas, kas liekamas ausīs, jo tām visbiežāk ir uzlādes futlāris, kuru var ērti paņemt līdzi jebkur, lai vajadzības gadījumā austiņas ātri uzlādētu.

Trokšņu slāpēšana

Jāņem vērā, ka, lai arī šī ir viena no austiņu lietotāju vidū iecienītākajām funkcijām, ja sporto ārā, svaigā gaisā, tā var būt bīstama, īpaši, ja skrien vai pārvietojies ar velosipēdu. Kvalitatīvas austiņas slāpē pat vislielākos trokšņus, līdz ar to sportists var nedzirdēt, piemēram, automašīnu, kas tuvojas.

Ja tomēr vēlies, lai trokšņi netraucē baudīt kvalitatīvu mūziku un nesamazina treniņa produktivitāti, izvēlies austiņas, kas aprīkotas ar “Hear-Thru”, lai varētu regulēt caurlaidības līmeni.

Darbības diapazons

Austiņu darbības diapazons atkarīgs no klases, kurai pieder konkrētās austiņas – 1. klases austiņu darbības diapazons ir līdz 100 metriem, savukārt 2. klases austiņu darbības diapazons ir līdz 10 metriem. Mūsdienās lielākā daļa bezvadu austiņu ietilpst 2. klasē, tomēr, ja plāno trenēties vidē, kur ir kādi šķēršļi, piemēram, koki vai krūmi, noteikti iegādājies austiņas, kam ir pēc iespējas lielāks darbības diapazons.

Zīmols

Izvēloties austiņas, daudziem svarīgs arī zīmols, tomēr ņem vērā, ka zināmāks ražotājs ne vienmēr nozīmē labāku kvalitāti – viss atkarīgs no austiņu parametriem, ko minējām iepriekš.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Daži no zināmākajiem sporta austiņu ražotājiem: Sony, Beats By Dre, Logitech, JBL. Ņem vērā, ka tagad, kad dažādi austiņu ražotāji cīnās par labākā ražotāja titulu, paši jaunākie modeļi inovāciju ziņā teju vai neatšķiras, tādējādi arī mazāk zināmi ražotāji un pat tādi ražotāji, kas nespecializējas sporta austiņu ražošanā, var pārsteigt ar kvalitāti un ilgtspēju.

Plāno iegādājies jaunas austiņas? Interneta veikals Elkor.lv piedāvā iegādāties bluetooth austiņas dažādām vajadzībām: aktivitātēm svaigā gaisā, ikdienas lietošanai, darbam u.c. Interneta veikalā plašā izvēlē pieejami arī viedtālruņi. Ienāc un izvēlies labāko!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm