tv3.lv

Kad garšīgs ir arī veselīgs! Lāču ceptuves augļu maize – vērtīgs našķis un enerģijas lādiņš pavasarim

Augļu maizīte ir viens Lāču ceptuves meistardarbiem, ar kuru pamatoti var lepoties. Ja tā būs uz cienasta galda, variet būt droši, ka piekritēju netrūks – turklāt nevajadzēs nekādas piedevas, jo šajā maizītē ir viss, ko vien īsts kārumnieks var vēlēties. Gardumgardā/iecienītā Lāču Rudzu maize, lazdu rieksti, žāvētas melnās plūmes un aprikozes… Vai gan var būt veselīgāka un kārdinošāka garšas buķete par šo?

2021. gada 4. martā 10:12

Un tomēr izrādās, ka var gan! Lai būtu katram pēc garšas un patikšanas, Lāču maizniekmeistari sarūpējuši pat divu veidu augļu maizes. Tumšā augļu maizīte cepta no veselīgajiem rupja maluma rudzu pilngraudu miltiem, savukārt gaišā – no smalkajiem bīdelētajiem rudzu miltiem. Kā jau īstai rudzu maizei pienākas, tā cepta īstā malkas krāsnī un ar dabīgo ieraugu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Augļu maizes šķēle īstajā brīdī ir pārsteidzoši vērtīgs enerģijas lādiņš, kas palīdzēs gan veselības un imunitātes stiprināšanai, gan, kas ne mazāk svarīgi – arī omas uzlabošanai. Šis nu ir tas gadījums, kad garšīgs ir arī veselīgs!

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Gan lazdu riekstus, gan žāvētus augļus uztura speciālisti vērtē ļoti augstu, jo tie koncentrētā veidā satur daudzas cilvēka organismam nepieciešamas minerālvielas, vitamīnus un balastvielas. Šīs uzturvielas ir ļoti svarīgas un vajadzīgas it visiem: sportistiem un aktīva dzīvesveida cienītājiem, topošajām māmiņām un strauji augošiem pusaudžiem, vārdsakot, visiem, kuriem būtiski uzturēt stipru veselību vai uzlabot to.

Šeit būs dažas no riekstu un žāvētu augļu vērtīgajām īpašībām un sastāvdaļām, kuru lietošana uzturā ļauj mums justies labāk:

  • neliels kaloriju daudzums
  • zems glikēmiskais indekss
  • A, B, E, K un PP grupas vitamīni
  • augsts magnija un kālija saturs
  • mikroelementi palīdz normalizēt asinsspiedienu un vielmaiņas procesus

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Tā kā arī rudzu maizes dabīgais ieraugs ilgstošajā raudzēšanas procesā nodrošina ievērojamu  ogļhidrātu, olbaltumvielu un šķiedrvielu daudzumu,  B, E un PP grupas vitamīnus, minerālvielas un organiskās skābes, tad kombinācijā ar lazdu riekstiem un žāvētajiem augļiem  Augļu maizīte var kļūt par veselībai ļoti vērtīgu mūsu ikdienas uztura sastāvdaļu.

Mēs esam stipri ļaudis, jo mums ir TĀDA maize. Lāču maize.Veseli ēduši!

Lāču Augļu maizi, kā arī pārējo daudzveidīgo ceptuves produkciju var iegādāties Lāču veikalos, lielākajos tirdzniecības tīklos vai internetveikalā www.laci.lv

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm