Kā “power bank” un citas palīgierīces var noderēt, dodoties pārgājienā?

Sagatavošanās ir būtiska jebkuram āra piedzīvojumam. Ja Tev līdzi ir nepieciešamais aprīkojums un palīgierīces, tas var mainīt Tavu vispārējo pieredzi par došanos pārgājienos. Tavs kempinga lietu saraksts mainīsies atkarībā no pārgājiena veida un plānotajām aktivitātēm, vietām, uz kurām dosies, gadalaika un ceļojuma ilguma, tomēr dažas palīgierīces būs noderīgas katrā pārgājienā. Turpini lasīt rakstu un uzzini, kā “power bank” un citas palīgierīces var noderēt Tavā nākamajā pārgājienā.

24. novembrī 13:13

“Power bank” veidi, kuri būs noderīgi pārgājieniem

Akumulatora izlādēšanās var būt liela problēma, it īpaši, ja atrodies brīvā dabā, kur Tev nav pieejas kontaktligzdām. “Power bank” jeb ārējais akumulators ir pietiekami mazs, lai ietilptu kabatā, bet ir pieejami arī lielāki lādētāji ar lielāku ietilpību, kas nozīmē, ka varēsi uzlādēt pat vairākas ierīces.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šiem lādētājiem ir dažādas formas un izmēri. Dažādie “power bank” veidi ietver:

Bezvadu “power bank”

Bezvadu “power bank” lādētājs darbojas vienkārši novietojot tālruņa aizmuguri uz lādētāja, ļaujot uzlādēt akumulatoru. Parasti šie lādētāji ir salīdzinoši mazi, tāpēc to ir viegli paņemt līdzi pārgājienos. Tomēr, pirms iegādājies šādu lādētāju, pārliecinies vai Tava ierīce ir saderīga ar bezvadu “power bank”.

“Power bank” ar lukturi

Ja dodies pārgājienā, makšķerēt, vai kādā citā piedzīvojumā Tev noteikti noderēs “power bank” ar iestrādātu lukturi. To varēsi izmantot ne tikai, lai uzlādētu savas ierīces, bet arī nakts laikā kā gaismas lukturi, lai pārredzētu savu kempinga vietu.

Solārais “power bank”

Vēl viens lielisks power bank veids, kurš noteikti noderēs, dodoties garākos pārgājienos. Atstāj šo lādētāju saulē un tas no saules gaismas uzlādēsies. Šo lādētāju var ilgstoši lietot, jo nav jāuztraucas par to, ka arī pašam lādētājam ir nepieciešama kontaktligzda, lai to uzlādētu.

Citas palīgierīces, kas noderēs pārgājienos

Ūdensizturīgs skaļrunis

Ja vēlies pārgājiena laikā izbaudīt labu mūziku, bet nevēlies ņemt līdzi pats savu ģitāru, Tev noteikti ir nepieciešams Bluetooth skaļrunis, ar kuru varēsi klausīties savu mīļāko mūziku stundām ilgi. Šie skaļruņi parasti nāk dažādos izmēros, tāpēc tos ir tik viegli paņemt līdzi uz jebkuru vietu.

Austiņas

Daži cilvēki var aizmigt dzirdot pūces vai blakus gulētāja krākšanas skaņas, bet daži no mums to nevar. Ja Tev ir nepieciešamas savas skaņas, lai varētu aizmigt, izmanto austiņas. Tādā veidā varēsi klausīties savas mīļākās melodijas, kuras palīdzēs aizmigt.

Laterna

FOTO: Foto: Unsplash.com/Clarisse Meyer

Kad atrodies dziļi mežā, viens no svarīgākajiem resursiem ir gaisma. Ugunskura uzturēšana var būt gan bīstama, gan laikietilpīga – pēc kāda laika neviens vairs nevēlēsies celties, lai ugunij piemestu jaunu malku. Ar baterijām darbināmas laternas kalpos kā lielisks gaismas avots visas nakts garumā. Bieži vien dažādām laternām var mainīt arī gaismas intensitāti, tādā veidā varēsi veidot pats savu atmosfēru savā nakšņošanas vietā.

Tūrisma GPS

Ja plāno doties pārgājienā mežā vai kalnos, kur mobilajai ierīcei varētu nebūt zona, lieliski nāks talkā tūrisma GPS. Ar šo ierīci vienmēr varēsi redzēt ieplānoto maršrutu, kā arī atzīmēt pārgājiena sākuma punktu, lai pārgājiena laikā neapmaldītos un nepieciešamības gadījumā varētu nonākt atpakaļ vietā, kur uzsāki pārgājienu.

Ja Tev līdzās būs tādas palīgierīces kā šīs, Tu vienmēr būsi pasargāts ārkārtas situācijā un Tev nekad nebūs problēmas iziet pat no visdziļākā meža. Iegājies “power bank” un citas tūrismam nepieciešamās palīgierīces 1a internetveikalā. Pasūti visu vajadzīgo neizejot no mājām, un izvēlies sev ērtāko saņemšanas veidu – ar pakomātu starpniecību, piegādi uz mājām vai pasta nodaļām visā Latvijā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm