Izvēlies korporatīvās dāvanas ar aromātisku un sirsnīgu pēcgaršu

Saņemot dāvanu, gandrīz vienmēr pārņem patīkams uztraukums, sirds sitas straujāk un prātā virmo neskaitāmas idejas – kas gan varētu slēpties aiz šī čaukstošā papīrīša? Ja tuviniekus un draugus lielākoties pazīstam ļoti labi, tādējādi zinām, kā viņus iepriecināt, tad korporatīvās dāvanas piemeklēt ir daudz grūtāk. Diez vai, ka darba kolektīvs un sadarbības partneri priecāsies, kārtējo reizi svētkos saņemot bezpersonisku krūzīti vai T-kreklu. Tā vietā Es Mīlu Kafiju piedāvā palutināt savus čaklos darba rūķus ar kādu no četrām jēgpilnām un aromātiskām dāvanu idejām. Tas būs visnotaļ sirsnīgs žests, kā pateikties par ieguldīto darbu uzņēmuma labā!

2021. gada 4. oktobrī 15:10

Mazais paldies, kas atver sirdis, motivē un iedvesmo

Varbūt skanēs paradoksāli, jo nupat, nupat tikai atvadījāmies no vasaras, taču – Ziemassvētki tik tiešām vairs nav aiz kalniem! Tikai mazliet vairāk kā pēc diviem mēnešiem Adventes vainagā jau iedegsim pirmo svecīti un ļausimies pirmssvētku noskaņai. Taču tā vietā, lai svētku gaidās pilnīgā mierā sildītos pie kamīna, dzerot karstu un aromātisku kafiju vai tēju, parasti pēdējā mirklī stresaini skrienam no veikala un veikalu (jā, arī internetveikalos var būt vērojama burzma un rindas!), lai sagādātu nepieciešamās dāvanas tuviniekiem, kolēģiem un darba kolektīvam. Kāpēc gan to nevarētu darīt jau laicīgi, piemēram – šobrīd?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pateicība spēj darīt brīnumus! Jūs būsiet pārsteigti, cik ļoti no sirds pateikts paldies personalizētas dāvanas izskatā no vadības puses spēj motivēt un iedvesmot uzņēmuma darbiniekus. Tas nepaliek bez ievērības. Jūtoties novērtētiem – darbinieku produktivitāte aug! Turklāt strādāt pandēmijas laikā, daudziem arī mājas apstākļos, vienlaikus rūpējoties par bērniem, jau vien ir bijis milzu izaicinājums, tādēļ uzmundrinājums no vadības puses būs īsti vietā.

4 dāvanas, kas paliks atmiņā

Kurš gan vēlas saņemt steigā iegādātu dāvanu ķeksīša pēc, kas pēc tam plauktā krāj putekļus? Mūsdienu sabiedrībā tomēr vairāk tiek novērtētas pārdomātākas un personalizētākas dāvanas. Par to vēsta gan veiktās aptaujas tepat Latvijā, gan citās pasaules valstīs. Piemēram, aptaujājot 2000 amerikāņu, 66% respondentu atzinuši, ka daudz vairāk priecājas par personalizētām dāvanām, kas nākušas no sirds[1]. To apzinās arī konceptveikals Es Mīlu Kafiju, tāpēc šī iemesla dēļ – jau laicīgi domājot par svētkiem – piedāvā četras vērtīgas korporatīvās dāvanas, kas atstās aromātisku pēcgaršu un ies pie sirds ikvienam!

 • Dāvanu karte no Es Mīlu Kafiju. Dāvanu kartē ietilpst vairāk nekā divsimt dāvanu iespēju, no kā izvēlēties to īsto un vienīgo! Summu var noteikt pēc individuālajām iespējām, un tās ieguvējs sešu mēnešu laikā dāvanu karti varēs izmantot pēc savas gaumes un vajadzībām, arī – sadalot vairākos pirkumos. Vai nav vienkārši un ērti? Garda kafija, tēja, kafijas un tējas brūvrīki, kafijas automāti un citi ar kafiju saistīti produkti būs jēgpilna dāvana ikvienam, un pats galvenais – ar svētku garšu!

Foto: No Es Mīlu Kafiju personīgā arhīva

 • Illy kafijas meistarklase “Coffee Expert”. Tas būs viens varen aizraujošs, darba kolektīvu saliedējošs un noderīgas informācijas bagāts piedzīvojums kafijas pasaulē: harizmātisku vadītāju pasniegtas, prātu kustinošas un garšas kārpiņu kutinošas apmācības kvalitatīvas kafijas atpazīšanā un baudīšanā – ar kafijas degustēšanu, latte art piena putošanas un kafijas kokteiļu mākslas apgūšanu un daudz ko citu. Illy kafija uz citu fona izceļas ne tikai ar to, ka tā ražota no deviņām labākajām 100% Arabica – rūpīgi atlasītām, blendētām un grauzdētām – šķirnes pupiņām, tādējādi sniedzot neaizmirstamu un spēcīgu garšas pieredzi, bet arī to, ka Illy kā kvalitatīvas un izsmalcinātas itāļu kafijas kompānija ievēro augstākos sociālos un vides aizsardzības standartus, tādējādi atbalstot ceļu uz ilgtspējīgu nākotni.

Neapgrūtini sevi ar pasākumu organizēšanu, uzticies nozares profesionāļiem un priecājies par rezultātu – apmierinātiem, motivētiem un iedvesmotiem darbiniekiem! 

Foto: No Es Mīlu Kafiju personīgā arhīva

 • ASOBU termopudeles un termokrūzes ar personalizētu apdruku. Ja, izvēloties korporatīvās dāvanas, vēlies tomēr palikt pie vienas no klasiskajām izvēlēm: krūzēm ar apdruku, tās ieteicams izvēlēties pēc šiem kritērijiem – kvalitatīvas, praktiski noderīgas un ar personalizētu apdruku. Kāpēc ieteicams izvēlēties Es Mīlu Kafiju piedāvātās ASOBU termopudeles un termokrūzes?
  • Jo tām piemīt 24 stundu karstuma noturība un 12 stundu aukstuma noturība. Mūsu platuma grādu mainīgajos laikapstākļos, lai saglabātu dzēriena temperatūru, tas ir viens no must have produktiem. Arī – ceļojot. Tāpat to novērtēs ikviens, kurš ikdienas darbu dunā regulāri uz galda piemirst par savu pagatavoto karsto dzērienu, un, kad beidzot par to atceras, kafija vai tēja jau ir paspējusi atdzist.
  • Tās ir ar augstu kvalitāti. Izgatavotas no nerūsējoša tērauda, ar ergonomisku dizainu. Šī zīmola termopudele kalpos ilgi un būs lielisks atgādinājums par uzņēmumu ilgtermiņā.
  • Veselībai drošas. Nesatur BPA jeb bisfenolu A, kas ir viena no pasaulē visvairāk ražotajām ķīmiskajām vielām (organismam kaitīga). Tāpat pudeles ir noplūžu drošas, kas ir svarīgi ne tikai komforta ziņā, bet arī, lai justos droši – mazinot iespēju applaucēties.
  • Estētiski pielāgojamas. Iespējams izvēlēties gan izmēru, gan krāsu, gan dizainu. Estētiska, praktiska un kvalitatīva dāvana ar apdrukātu vai iegrebtu uzņēmuma logo, novēlējumu, vārdu, uzvārdu vai jebko citu – pielāgojot katra darbinieka individuālajām vēlmēm.
  • Dabai draudzīgas. Apgādājot savus darbiniekus ar ilgtspējīgām ASOBU termokrūzēm un termopudelēm, tā izvairoties no vienreiz lietojamo plastmasas pudeļu pirkšanas un lietošanas, būsim spēruši soli ceļā uz ilgtspējīgu domāšanu un dabas piesārņojuma mazināšanu visā pasaulē. Kā zināms – lielas lietas sākas no mazajām!

Foto: No Es Mīlu Kafiju personīgā arhīva

 • Dāvanu komplekti. Lai dāvanu izvēle būtu pēc iespējas vienkāršāka, ērtāka un ātrāka, Es Mīlu Kafiju komanda ir rūpīgi sakomplektējusi vairākus desmitus dāvanu komplektus, kas sastāv tikai un vienīgi no uzticamiem un pasaulē atzītiem ražotāju produktiem. Viss, kas jums jādara – jāuzklikšķina uz sev tīkamāko! Par pārējo, arī piegādi, parūpēsies Es Mīlu Kafiju komanda. Piegāde ir zibenīga – jau nākamajā darba dienā, turklāt visā Baltijā, ar bezmaksas piegādi! Dāvanas iespējams sakomplektēt arī pašam pēc savām vēlmēm.

Foto: No Es Mīlu Kafiju personīgā arhīva

Laipni lūgti kafijas un tējas, garšu un aromātu paradīzē, internetveikalā www.esmilukafiju.lv! Es Mīlu Kafiju konceptveikali atrodami arī Rīgā: Valmieras 43, Stabu 31 un T/C Spice Home. Uz tikšanos vietā, kur virmo mīlestība pret kafiju, tēju un cilvēkiem!

[1] https://nypost.com/2019/11/15/most-americans-want-this-type-of-gift-for-the-holidays/

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm