tv3.lv

Izteiksmīgākie Audi S‑line modeļi un to priekšrocības

Latvijas auto tirgū Audi jau vairākus gadus ieņem vietu labāko trijniekā pēc reģistrēto transportlīdzekļu skaita. Šī zīmola auto izceļas ar dažādām priekšrocībām, kā arī to auto laika gaitā uzlabo ekstras un braucēja pieredzi. Kādi ir izteiksmīgākie Audi S-line modeļi un to priekšrocības auto tirgū?

26. aprīlī 13:58

Kopumā Audi iegādei par labu runā vairāki priekšnoteikumi. Šīs markas auto ir ar ērtu un elegantu salonu, tās ir aprīkotas ar augstākās drošības risinājumiem, šiem auto ir ērts dizains un tā sniedz patērētājam lielisku braukšanas pieredzi. Izcils komplekts, lai patērētājs teiktu jā Audi iegādei!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Audi S line ir sportiskās versijas piedāvājums vairākiem no šī zīmola auto. Pirmais Audi S parādījās 1990. gadā, bet S line ir citādāka tipa auto kā S versija. Šie auto ir sportiskāka tipa piedāvājums vairākiem tirgū populāriem Audi modeļiem kā A4, A6 un A7. Priekšrocības?

  • Sportiskāks eksterjers. Parasti S line versijas būs aprīkotas ar zemāku, spotiskāku piekari un papildus aerodinamiskiem virsbūves elementiem un lielākiem vieglmetāla riteņiem.
  • Ādas salons. Pārsvarā šie Audi modeļi būs aprīkoti ar ādas salonu, kas būs estētisks un pievilcīgs patērētājam.
  • Auto aprīkoti ar sportiskiem apdares elementiem salonā. Tas var kļūt aizraujoši tiem, kuriem patīk labas kvalitātes auto jeb vienkārši uzlabotāks Audi konkrēts modelis.
  • Jāvērš uzmanība, ka Audi S-line modeļi nebūs aprīkoti ar augstas jaudas dzinēju kā tas ir, piemēram, Audi S tipa automašīnās.

Foto: Pexels.com

Audi S-line modeļi

Foto: BRC Auto

Audi A6

Audi A6 S-line tipa modelis ir sedana virsbūves automobilis. Šis paaudzes auto aprīkots ar automātisko ātrumkārbu, priekšējo piedziņu un četrām durvīm. Iegādājoties BRC Autocentrā, bonusā būs 24 mēnešu garantija, kas palīdzēs segt neparedzētus remonta izdevumus. Automobilim ir ādas salons, un tas ir aprīkots ar borta kompjūteru, navigāciju, atpakaļskata kameru, USB ieejām, klimata kontroli, kruīza kontroli un daudzām citām ērtībām. Ekstras gan ir atkarīgas no auto izlaiduma gada un konkrētā modeļa tipa.

Foto: BRC Auto

Audi A7

Pilnpiedziņas Audi A7 būs kupejas tipa auto, kurš, līdzīgi kā A6, pārsvarā būs aprīkots ar automātisko ātrumkārbu. Tā motora lielums ir 3.0 litru – var būt gan ar benzīna, gan dīzeļa dzinēju. Kā jau lielākajai daļai S-line aprīkojuma līmeņa automašīnām, arī A7 ir aprīkota ar ādas salonu. Bez tam auto ir tādas papildus ekstras kā borta kompjūters, navigācija, oriģinālā stereosistēma, klimata kontrole, kruīza kontrole, ādas stūre, un citām. Ekstras gan atkarīgas no modeļa izlaiduma gada un tipa.

Foto: BRC Auto

Audi A4

Ar universāļa virsbūves tipu aprīkotais Audi A4 būs pilnpiedziņas auto, kurš arīdzan pārsvarā būs aprīkots ar automātisko ātrumkārbu. Automašīna var būt gan ar dīzeļa, gan benzīna dzinēju, sākot ar 1.4TFSI un beidzot ar 3.0 litru lielu dzinēju. Auto ir aprīkots ar borta kompjūteru, navigāciju, atpakaļskata kameru, USB ieejām, automātisko klimata kontroli, kruīza kontroli, ādas stūri un pusādas melnu salonu. Iegādājoties auto BRC Autocentrā, ir iespēja saņemt 24 mēnešu garantiju,  kas palīdzēs segt neparedzētus remonta izdevumus.

Foto: Pexels.com

Kam pievērst uzmanību, iegādājoties lietotu Audi?

Jauna auto iegāde ir nozīmīgs lēmums. Gadījumā, ja lemsi pirkt lietotu Audi, tad pirms tam labāk ievēro vairākus priekšnoteikumus, lai pretī nesaņemtu zemas kvalitātes auto. Labāk būt pacietīgam nevis iegādāties pirmo iespējamo variantu, bet zemāk esošie ieteikumi ļaus izdarīt iespējami labāko pirkumu.

  • Komforts. Pārbaudi visu, ko vien vari pārbaudīt. Virsbūves stāvokli, salona tīrību vai gluži otrādi – netīrību. Kopumā Audi gan ir viens no tiem auto, kurš rūpējas par augsta līmeņa virsbūvi un salonu.
  • Tehniskais stāvoklis. Pārsvarā šī zīmola auto būs pieejami labā tehniskajā stāvoklī, tomēr atceries labāko to pārbaudīt. Nekautrējies palūgt testa braucienu pirms iegādes, bet vēl labāk būtu, ja pirms darījuma noformēšanas auto aizvestu pie neatkarīga servisa, kas spētu to objektīvi novērtēt.
  • Ekonomija. Ne visos gadījumos, taču kopumā Audi piedāvā budžeta ziņā pieejamus auto. Arī to degvielas patēriņš pārsvarā ir ekonomisks, tāpēc Audi būs laba izvēle tuvākiem vai tālākiem braucieniem. Kamēr remonta gadījumā, Latvijā pietiek rezerves daļu veikali, kuros ērti pieejamas visas nepieciešamās rezerves daļas.
  • Pārbaudi auto vēsturi. Ne vienmēr auto tirgotājs ir bijis patiess par auto vēsturi. Ar VIN numura palīdzību vari noskaidrot, vai automašīna agrāk nav bijusi iesaistīta ceļu satiksmes negadījumā. Tāpat uzzināsi, vai tirgotājs nekrāpjas ar odometra skaitītāju un nepiedāvā tev auto, kuram tas attīts atpakaļ. Būtiski ir arī pārbaudīt servisa grāmatiņu un iepriekš veiktās apkopes.

Vai arī tevi interesē iegādāties Audi? Ja atbilde uz šo jautājumu ir apstiprinoša un šobrīd esi jauna auto meklējumos, pareizā vieta, kur to darīt, ir BRC Autocentrs – uzņēmums, kurš ar lietotu automašīnu tirdzniecību nodarbojas jau trešo gadu desmitu, kā arī ir oficiālais mobile.de partneris. Ienāc un atrodi savu nākamo auto jau tagad!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm