Iecienītākie BMW elektroauto: seši modeļi, kas tev jāzina

Nav iespējams noliegt, ka elektromobiļiem pieder nākotne, ņemot vērā to piedāvātās priekšrocības, kopējās globālās tendences un citus būtiskus faktorus. Ar daudzpusīgu elektroauto klāstu jau šobrīd izceļas Vācijas ražotājs BMW – lasi un iepazīsties ar šī zīmola elektromobiļu piedāvājumu tuvāk!

3. aprīlī 16:25

Modelis #1: BMW i3

FOTO: Brcauto.eu / BRC Autocentrs

Ja vēlies BMW elektroauto, kas izceļas ar draudzīgu cenu, BMW i3 ir pareizā izvēle, turklāt tas nav vienīgais šī spēkrata pluss. i3 ir ar ļoti nelieliem gabarītiem, kas to padara par lielisku sabiedroto pilsētas ielās, kurās reizēm no svara ir katrs automašīnas centimetrs, it īpaši – cenšoties atrast piemērotu vietu, kur noparkoties. Vēl BMW i3 piedāvā ikonisku dizainu, kas apvienots ar sportisku braukšanas pieredzi. Noteikti jāpiebilst, ka šī modeļa automašīnās liela daļa komponentu top no atjaunojamiem resursiem, un tas ir pirmais BMW auto ar elektromotoru, kas tiek radīts jau kopš 2013. gada.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Modelis #2: BMW i4

Vai pastāv elektroauto, kas vienlaicīgi piedāvā sportisku un dinamisku gaitu, komfortablu pārvietošanos pa teju jebkādiem ceļiem, elegantu izskatu un ievērojamu darbības attālumu ar vienu uzlādi? Visas nupat nosauktās priekšrocības (un ne tikai) sniedz BMW i4, kas tiek ražots vien pāris gadus, bet jau ir ieguvis simpātijas daudzviet pasaulē, tostarp – arī Latvijā.

Modelis #3: BMW i7

BMW i7 ir ekselents piemērs, kādam jābūt luksusa klases elektromobilim. Tas ne vien izskatās eleganti, pateicoties šaurajiem LED priekšējiem lukturiem un virknei citu dizaina elementu, bet arī piedāvā neatkārtojamu braukšanas pieredzi. Noteikti jāuzteic i7 darbības attālums ar vienu uzlādi, kas var sasniegt pat 625 kilometrus, bet tā salonā garlaicīgi nejutīsies neviens. Par to parūpēsies, piemēram, vairāk nekā 31 collu lielais teātra ekrāns pasažieriem (pieejams kā papildaprīkojums), kā arī lieliskā audio sistēma.

Modelis #4: BMW i8

Ja sporta auto tev līdz šim vairāk asociējies tikai ar iekšdedzes dzinēju, i8 ir automašīnas modelis, kam šo priekšstatu pavisam noteikti ir pa spēkam lauzt. Tas ir pirmais sporta hibrīdauto, kas ražots sērijveidā. Lieki piebilst, ka uzmanību tas galvenokārt pievērš ar savu jaudu un izskatu.

Modelis #5: BMW iX

BMW iX ir luksusa klases SUV jeb apvidus auto, kas neatstāj vienaldzīgos, pateicoties savam izsmalcinātajam dizainam un inovatīvajām funkcijām. Tas ir pirmais pilnībā elektriskais šī ražotāja apvidus auto ar pilnpiedziņu, kas ne vien lieliski izskatās, bet arī piedāvā patīkamu braukšanas pieredzi un citas priekšrocības.

Modelis #6: BMW iX3

Vēl viens unikāls BMW apvidus elektroauto, kura īpašnieki un lietotāji izceļ daudzpusīgās un ļoti noderīgās funkcijas, lielisko uzvedību uz dažāda seguma ceļiem un pievilcīgo dizainu gan ārienē, gan interjerā. Arī darbības attālums ar vienu uzlādi ir visai ievērojams.

Ja arī tu vēlies iegādāties BMW hibrīdauto vai jebkāda cita zīmola automašīnu, noteikti aplūko BRC Autocentrs plašo piedāvājumu! Vietnē Brcauto.eu tevi sagaida ne vien detalizēti automašīnu apraksti un kvalitatīvas fotogrāfijas, bet arī daudzas citas priekšrocības, sākot ar daudzveidīgām finansējuma iespējām un beidzot ar izsmeļošām konsultācijām, ja tādas nepieciešamas!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm