Esi trendā: mūsdienīgas griestu lampas un jaunas tendences apgaismojuma nozarē!

Tāpat kā mode apģērbā, arī mode interjerā nemitīgi mainās. Mūsdienu modes tendences neapiet apgaismojuma nozari, kas mainās arvien ātrāk un kardinālāk. Daudzi piekritīs, ka, piemēram, griestu lampas ļoti ietekmē interjera dizainu: tās nosaka interjera stilu, rada mājīgu  atmosfēru,  tāpēc apgaismes ierīču izvēli jāveic ar īpašu vērību.

28. oktobrī 8:12

Apskatīsim galvenās apgaismojuma tendences, kas aktuālas mūsdienās:

Minimālisms. Vēl nesen modē bija pretenciozas lustras ar daudzām detaļām. 2022.gadā soft-glems ieņem aizsargpozīciju. Vienkāršas griestu lampas pamazām aizņem krāšņo lustru vietu. Modē arvien vairāk ienāk minimālisms, kas izpaužas, piemēram, skandināvu stilā.

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Gaismas punktu palielināšana. Pašlaik arvien retāk izmanto vienu apgaismes ierīci kā galveno apgaismojumu. Daudz praktiskāk ir vienmērīgi apgaismot visu telpu, piemēram, izmantojot spot lampas, kā arī, ir ērti un ekonomiski izgaismot konkrētu zonu ar attiecīgu apgaismojumu. Piemēram, stāvlampa pie krēsla, apgaismojums ar LED lenti virtuves iekārtā. Tādā veidā griestu lampa var sniegt pavisam neuzmācīgu un papildu apgaismojumu zonā, kurā visbiežāk uzturas cilvēki.

Sliežu apgaismojuma sistēmas. Šis apgaismojuma veids neapšaubāmi ir pēdējo gadu tendence, kas gūst arvien lielāku popularitāti. Tā īpatnība ir tā, ka mazi, bet spilgti – spot – gaismekļi tiek stiprināti uz gara profila, kuru var izvietot gan gar telpu vai visā tās perimetrā, pēc sava skatījuma. Viena no šīs sistēmas galvenajām priekšrocībām ir – vienmērīga gaisma un sistēmas manevrētspēja. Jūs varat mainīt gaismekļu atrašanās vietu atbilstoši vajadzībām. Sliežu apgaismojuma sistēmas labi iederēsies jebkurā interjerā, vai tas būtu minimālisms, hi-tech, lofts vai mūsdienu stils.

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Dabiskas krāsas, pareizas, gludas formas. Interjers, kas saplūst ar dabu, noteikti pozitīvi ietekmēs tā īpašniekus. Tieši tāpēc, lampu dizainā līdzās minimālismam, pašlaik ierasts izmantot “dabīgās” krāsas un formas. Gludas, apaļas griestu lampas, kas izgatavotas no koka, lieliski iederēsies šāda veida interjerā.

Lampas ar vintāža spuldzi. LED spuldzes, kas atdarina vintāža Edisona kunga lampu, ir unikāls un ļoti interesants apgaismojuma objekts, kas sniedz maigu, mājīgu, siltu gaismu, tāpēc sienas un griestu lampas, kas demonstrē šādu spuldzi, gūst arvien lielāku popularitāti un lieliski iederas mūsdienu interjerā, piemēram, loft stilā.

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Viedais apgaismojums. Nav jāaizmirst, ka mainās ne tikai lampu ārējais izskats, bet arī to tehnoloģijas. Ar katru gadu arvien lielāku popularitāti iegūst viedās spuldzes, sienas vai griestu lampas. Piemēram, viedo apgaismojuma sistēmu Philips Hue var vadīt tieši no sava mobilā tālruņa. Daudzas noderīgas un ērtas funkcijas Jūsu ikdienas rūpes pacels pavisam jaunā līmenī.

FOTO: Philips Hue

Iegādājieties apgaismojuma preces, elektromateriālus un elektropreces interneta veikalā Elektrika.lv

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm