Eksluzīvas virtuves iekārtas

Virtuve ir viena  no centrālajām mājokļa telpām. Tur tiek uzņemti ciemiņi, norisinās sarunas un kvalitatīva laika pavadīšana ģimenes lokā, līdz ar to ir svarīgi, lai virtuvē tiktu radīta omulīga atmosfēra apvienojumā ar mūsdienīgu dizainu un pilnvērtīgu funkcionalitāti. To ir iespējams panākt, iegādājoties kvalitatīvu virtuves iekārtu. Taču, pēc kādiem faktoriem vadīties un ko vēl būtu svarīgi zināt par virtuves iekārtošanu? Plašāk skaidro interjera salona KRASSKY eksperti.

6. janvārī 9:37

Ko ir svarīgi zināt izvēloties virtuvi?

Plašā klāstā ir pieejami gan virtuves moduļi, gan arī virtuves iekārtas. To galvenā atšķirība slēpjas tajā, ka, izvēloties virtuves iekārtu, visas nepieciešamās mēbeles būs iespējams iegādāties uzreiz, tādējādi ietaupot gan laiku, gan nereti arī finansiālos līdzekļus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kvalitatīvas mēbeles nozīmē ilgtermiņa ieguldījumu, turklāt tās ir aprīkotas ar inovatīvām funkcijām, kas Jūsu uzturēšanos virtuvē padarīs vēl komfortablāku un patīkamāku, tāpēc iesakām izvēlēties uzticamu un atzītu ražotāju virtuves iekārtas.

FOTO: Valcucine, KRASSKY.lv

Lūk, daži no svarīgākajiem ieteikumiem, kurus ir vērts likt aiz auss:

  • Veiciet telpas mērījumus. Tā pārliecināsieties, ka noskatītā iekārta patiešām virtuvē derēs. Turklāt, veicot mērījumus, ir jāparedz vieta plītij, trauku mazgājamai mašīnai, ledusskapim un citai sadzīves tehnikai, ko plānots iebūvēt vai izvietot telpā.
  • Noteikti jāveic arī paša klienta mērīšana ar speciālu iekārtu, lai noteiktu virsmas un arī plauktu augstumu. Tas nepieciešams, lai virtuves iekārta un visi augstumi atbilsti klienta vajadzībām. To nosaka un gatavo individuāli.
  • Dizainam ir jābūt vienotam. Tas radīs eleganci un vienlaikus telpai piešķirs nepieciešamos akcentus. Izvēlieties mēbeles vienotā stilistikā. Ja ir nepieciešams eksperta padoms, aicinām pieteikties interjera dizainera konsultācijai.
  • Paredziet konkrētu budžetu. Tas ir būtiski, lai nepārmaksātu, jo jāņem vērā, ka jaunu mēbeļu iegāde var sastādīt lielāko daļu no visām kopējām izmaksām. Budžeta paredzēšana ļaus labāk orientēties plašajā piedāvājumā, izvēloties tādas virtuves mēbeles, kas ietilpst Jūsu noteiktajā budžeta kategorijā.
  • Nebaidieties ieviest krāsas un akcentus. Lai arī ir pierasts virtuvē redzēt tīrus un neitrālus krāsu toņus – brūnu, bēšu, baltu vai kādus citus, nebaidieties ieviest spilgtākas krāsas, piemēram, sarkanu vai zaļu, kas pavisam noteikti telpai piešķirs šarmu un jaunas dvesmas.
  • Izteiksmīgas tekstūras – arī modē. Virtuves iekārtojums pavisam noteikti būs moderns, iegādājoties mēbeles ar izteiksmīgu tekstūru. Taču aicinām ņemt vērā, ka primāri tām ir jābūt viegli kopjamām.
FOTO: Valcucine, KRASSKY.lv

Virtuves pēc pasūtījuma – kādos gadījumos šādu risinājumu izvēlēties?

Virtuves dizains tiek izgatavots arī pēc pasūtījuma gadījumos, ja vēlaties, lai Jūsu virtuve būtu unikāla un neatkārtojama. Komforts apvienojumā ar funkcionalitāti, augstākās kvalitātes mēbelēm un dizainisko eleganci pavisam noteikti realizēs Jūsu ieceres.

Pasūtot virtuves iekārtu, varēsiet būt drošs, ka telpas potenciāls tiks izmantots uz visiem 100 procentiem – īpaši būtiski tas ir gadījumos, ja virtuve ir neliela izmēra vai nestandarta izvietojuma. Lai arī Jūsu vīzija virtuves interjera radīšanā būs noteicošā, tomēr pašam nevajadzēs veikt nedz mērījumus, nedz arī būs jāizvērtē krāsu toņu saderība un citas būtiskas nianses – to paveiks savas jomas eksperti.

Jāņem vērā, ka individuālā pasūtījuma izgatavošana var aizņemt ievērojami vairāk laika – līdz pat dažiem mēnešiem, kā arī cenas ziņā šāds risinājums būs dārgāks. Ja vēlaties, lai virtuves interjers būtu ekskluzīvs, šis pavisam noteikti ir viens no labākajiem risinājumiem, kā to panākt.

Interjera salons KRASSKY piedāvā iegādāties pasaules atzītāko ražotāju virtuves iekārtas, kas ir radītas komfortam un funkcionalitātei. Ticam, ka sadarbībā ar mūsu salona konsultantiem, interjera dizaineriem un citiem ekspertiem spēsim piemeklēt visatbilstošāko risinājumu tieši Jūsu vēlmēm, kā arī nodrošināt pilna cikla darbus, lai Jums par neko nav jāuztraucas. Ienāciet mājaslapā un uzziniet, kā tikt pie savas unikālās virtuves!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm