tv3.lv

Cauruļvadi apkurei un ūdensvadam – droši, ātri un vienkārši

Liela daļa no mums ar cauruļvadu sistēmu uzstādīšanu sastopas ļoti reti – parasti, nopietna esošā mājokļa remonta vai jauna mājokļa celtniecības gadījumā. Un tieši tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties no uzstādīšanas viedokļa ērtāko un tīrāko, bet no lietošanas viedokļa drošāko, higiēniskāko un ilgmūžīgāko risinājumu.

2019. gada 21. maijā 16:28

Šķiet, nebūs daudz tādu, kam nebūtu skaidri šādas vēlmes iemesli – kā nekā ar dzeramā ūdens vai apkures sistēmas cauruļvadiem joku maz – jebkura kļūme te neizbēgami saistīta ar visai nopietnām nepatikšanām kā materiālo zaudējumu, tā arī remontam nepieciešamā laika un darba apjoma ziņā. Un pareizais risinājums šādās situācijās ir izvēlēties labāko risinājumu un rūpīgi ievērot ražotāja dotās uzstādīšanas instrukcijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tiesa, “labākais risinājums” var šķist visai subjektīvs jēdziens, jo, redz, vienam lietas labumu nosaka cena, otram tas, ko saka pieaicinātais meistars, trešam galvenā ceļazvaigzne ir kaimiņmājas Jura izvēle, bet ceturtajam – glīts logotips vai krāsaina strīpiņa uz caurules. Tomēr, īstajā dzīvē jau brīnumus gaidīt lieki – prātīgākais ir izvēlēties uzticama ražotāja mūsdienīgāko risinājumu.

“Uponor” tirgū nav jaunpienācējs. Uzņēmums dibināts 1918. gadā Somijā, savukārt, Latvijā tas darbojas kopš 1993. gada. Uzņēmuma cauruļu risinājumi ir lieliski sevi pierādījuši, tāpat arī veidgabali, kas uzticami pilda savu uzdevumu.

Varētu jautāt, ko gan jaunu te var izdomāt – caurule paliek caurule…

Iespējams, un tomēr – padarot komplicētas lietas vienkāršas un maksimāli samazinot iespēju kļūdīties, tiek taupīti gan līdzekļi, gan montāžas laiks un gala lietotājs iegūst drošu un uzticamu sistēmu, kas ilgtermiņā ne tikai atmaksājas, bet arī atbilst mūsdienu prasībām un ir ilgtspējīga. “Uponor” nepārtraukti strādā pie produktu pilnveidošanas.

Šī gada jaunums ir “Uponor” “S-Press PLUS” presējamie veidgabali, kas kopā ar “Uponor” “Uni Pipe PLUS” cauruli veido izcilu ūdens apgādes vai apkures sistēmu.

Kādas tad ir “Uponor” “S-Press PLUS” presējamo veidgabalu priekšrocības?

 • Vienkāršota plānošana un ātra uzstādīšana, jo ātrs ir ne vien savienošanas process, bet arī atkrīt nepieciešamība kalibrēt. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par jūsu paša, vai meistara laiku, ātrums nozīmē ietaupīt.
 • Maksimāli samazināta iespēja kļūdīties – uzskatāmais marķējums jeb krāsu kodi pa-dara savietojamības noteikšanu vienkāršāku, kā nekad. Savukārt, jaunais uzmavas dizains padara nopresēšanu nepareizā pozīcijā neiespējamu.
 • Integrēta pārbaudes funkcija – nepareizas nopresēšanas gadījumā sūce parādās jau pie ļoti zema spiediena un ir uzreiz viegli pamanāma, bet unikālais presēšanas indikators (folija) nokrīt, tiklīdz izveidots drošs savienojums.
 • Izturība – uzlabotais savienojums starp sprostgredzenu un veidgabala korpusu ir no-turīgs pret slodzi un triecieniem;
 • Higiēniskums – tā kā nav nepieciešama lodēšana, metināšana vai līmēšana, risinājums neietekmē dzeramā ūdens kvalitāti;
 • Korozijas noturība – visi veidgabalos izmantotie materiāli ir gan noturīgi pret koroziju, gan pret kalcija un magnija jonu iedarbību.

Kam vēl jāpievērš uzmanība?

Veidgabaliem ir jābūt savietojamiem ar caurulēm – gan veidgabalam, gan caurulei ir jābūt ser-tificētiem pēc viena standarta (piemēram, daudzslāņu caurulei un veidgabalam – pēc EN ISO 21003) – tikai sistēma, kuras sastāvdaļas ir atbilstoši sertificētas, ir 100% drošas.

Drošākais un vienkāršākais risinājums ir izvēlēties viena ražotāja caurules un veidgabalus – šādi rīkojoties, par komponenšu saderību nebūs šaubu.

“Uponor” “Uni Pipe PLUS” – vienkārši un efektīvi!

Caurules sistēmā spēlē ne mazāk būtisku lomu, kā veidgabali – to uzstādīšanas ātrums un ēr-tums ļauj ietaupīt laiku un līdzekļus, bet to izturība un ilgmūžība gādās, lai sistēmā ieguldītie līdzekļi attaisnotu sevi gadiem ilgi.

Ideālā gadījumā daudzslāņu caurule apvieno sevī visas metāla un plastikāta cauruļu priekšrocības, bet “Uponor” ir spēris vēl vienu soli uz priekšu cauruļu tehnoloģijās – “Uni Pipe PLUS” caurules ir ne vien daudz lokanākas (tas ļauj izmantot līdz pat 15% mazāk veidgabalu), bet, pateicoties to izgatavošanā izmantotajai alumīnija ekstrūzijas tehnoloģijai, tai nav metināšanas šuvju.

Tādējādi, “Uni Pipe PLUS” nodrošina ar citām tehnoloģijām nesasniedzamas izturības un ilgmūžības īpašības, vienlaikus saglabājot nevainojamu formas noturību un zemu lineāro izplešanos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Uponor” “Uni Pipe PLUS” bezšuvju daudzslāņu caurules – tā ir vienkāršāka plānošana, ātrāka uz-stādīšana un ilgāks sistēmas darba mūžs. Kopā ar “S-Press PLUS” veidgabaliem tās veido teju nevainojamu un ērti uzstādāmu sistēmu, kura kalpos ilgi un droši.

Skatīties video!

KOMFORTS – tie ir zinoši speciālisti, kuri uzklausīs un sadzirdēs

Cauruļvadu sistēmas uzstādīšana ir gana atbildīga lieta, lai nepieciešamo materiālu iegādē zelta vērts būtu speciālista padoms – jau trīsdesmito gadu SIA “EVA-SAT” santehnikas un apkures tehnikas veikali “KOMFORTS” Rīgā, Rēzeknē, Liepājā un Ventspilī nodrošina zinošāko un pieredzējušāko profesionāļu konsultācijas un laipnu apkalpošanu. Nāciet, mēs palīdzēsim!

Kontaktinformācija:

“Uponor Latvia” SIA
Ganību dambis 7a, Rīga
www.uponor.com

KOMFORTS

SIA “EVA-SAT”:

 • Rīga, Jaunmoku iela 26
 • Rīga, Krasta iela 44
 • Ventspils, Brīvības iela 43
 • Liepāja, Zemnieku iela 32
 • Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 163

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm