Ātrāks ir labāks: rūteris ar ātrgaitas interneta pieslēgumu

Mūsdienās ir grūti iedomāties dzīvi bez interneta. Tas ir kļuvis par neatņemamu mūsu ikdienas sastāvdaļu, kas ļauj mums ne tikai paveikt darba lietas, bet arī sazināties ar mīļajiem un izklaidēties. Parasti, mājās tiek izmantotas vairākas ierīces, kurām nepieciešams interneta pieslēgums, tāpēc ir svarīgi, lai visas šīs ierīces bez aizķeršanās spētu tam piekļūt. Šeit talkā nāk rūteris, kas nodrošina stabilu Wifi pieslēgumu visām ierīcēm. Turpini lasīt rakstu un uzzini, kas ir rūteris un kādu izvēlēties savām mājām.

6. martā 13:39

Kas ir rūteris un kā tas strādā?

Rūteris jeb maršrutētājs ir tīkla ierīce, kas no interneta kabeļa saņemtos datus nosūta uz citām ierīcēm. Tāpēc to sauc par maršrutētāju, jo tā galvenais uzdevums ir nodrošināt interneta satiksmi no vienas ierīces uz citu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mājās visbiežāk tiek lietoti divu veidi rūteri – wifi rūteris un mobilais rūteris.

Wi-fi rūteris pārveido no vada saņemtu signālu bezvada signālā, tādā veidā nodrošinot interneta pieslēgumu visām ierīcēm, kas nodrošina WiFi funkciju.

Mobilais bezvadu rūteris darbojas līdzīgi kā Wifi rūteris, tikai šīm ierīcēm netiek pievienoti vadi, jo tie nodrošina internetu ar rūterī ievietotu SIM karti. Rūteris ar SIM karti būs piemērots tiem, kam vienmēr ir vajadzīgs stabils internets jebkurā pasaules malā, jo parasti šie rūteri ir mazi un kompakti paņemami līdz uz jebkuru vietu. Izvēloties mobilo rūteri, iesakām pievērst uzmanību, vai tas ir 4G rūteris vai 5G rūteris. 5G rūteris spēs sasniegt daudz lielāku lejupielādes ātrumu nekā 4G interneta rūteris.

Cik maksā labs rūteris?

Izvēloties savam mājoklim rūteri, vispirms ir jāņem vērā interneta lietošanas paradumi. Ja ikdienā izmanto internetu vien dažās ierīcēs un vairāk pārbaudi e-pastus nevis skaties video, tad vari izvēlēties lētāku rūteri. Savukārt, ja aktīvi spēlē tiešsaistes spēles, daudz skaties augstas kvalitātes video, tad noteikti būs nepieciešams jaudīgs rūteris, kas spēs nodrošināt vajadzīgo veiktspēju. Jo jaudīgāks rūteris, jo cena attiecīgi būs augstāka.

Jaudīgs WiFi rūteris tavam mājoklim.

Rūteris Asus RT-AX86U

FOTO: 1a.lv

Izbaudi visu laiku ātrāko un vienmērīgāko WiFi spēļu savienojumu ar Asus divu joslu rūteri. Šis rūteris nodrošina īpaši ātru WiFi darbību līdz pat 5700 Mb/s un tas ir aprīkots ar tādām tehnoloģijām kā mobilo spēļu režīmu, kas ļaus izbaudīt spēlēšanas pieredzi bez traucējumiem. Rūterī iestrādātais īpašais spēļu ports automātiski savienosies ar spēļu datoru vai konsoli, lai nodrošinātu ātru un stabilu savienojumu.

Rūteris TP-Link Archer AX55

FOTO: 1a.lv

Iegūsti vienmērīgu WiFi pārklājumu visā mājoklī ar šo rūteri. Tam ir jaudīgs procesors un liela atmiņa, kas ļauj pievienot vairākas ierīces tīklam, bez interneta ātruma samazināšanās. Straumēt augstas kvalitātes video, veikt ātru lejupielādi un spēlēt jaudīgas spēles – to visu vari darīt vienlaicīgi un bez aizķeršanās.

Rūteris TP-Link C6 AC1200 V2.0 / V3.2

FOTO: 1a.lv

Rūteris ir izveidots ar piecām augstas veiktspējas antenām, kas vienmēr nodrošinās stabilu WiFi pārklājumu visā mājoklī. Uzticams un ātrs tīkls, kas nodrošina ātrumu līdz pat 300 Mb/s, ļaus tev ērti pārvaldīt e-pastus, straumēt HD kvalitātes video un spēlēt tiešsaistes spēles bez aizķeršanās.

Rūteris ir būtiska mūsdienu datortīklu sastāvdaļa, ar kuru palīdzību vairākas ierīces vienlaikus var piekļūt internetam. Izvērtē savus interneta lietošanas paradumus un iegādājies sev piemērotāko rūteri 1a internetveikalā. 1a.lv piedāvā dažādas jaudas rūterus plašā cenu diapazonā, tāpēc tu noteikti spēsi atrast sev visizdevīgāko variantu. Pasūti visu sev vajadzīgo, neizejot no mājām!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm