Apvienība “Kapelmeistars Group” prezentē savu jaunāko veikumu

17. martā 15:20

Apvienība “Kapelmeistars Group” plašākam patēriņam novēlējusi jaunāko darbu, kas nodēvēts par “Libido”. Skaņdarbs, veidots klasiskās Opposite Pop tradīcijās, savā būtībā nav dziesma, bet gan intīms ceļojums pasaulē, ko daži varētu identificēt kā savu ikdienu, bet citi — kā sapni. Tikmēr autori par skaņdarbu izsakās sekojoši: “Šī nav dziesma, šis ir koncerts, šī nav dziesma, tas ir stāsts”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Libido” ir apvienības “Kapelmeistars Group” jaunākais veikums, kam drīzumā varētu sekot arī citas relīzes, kas, savukārt, varētu mūs visus nogādāt realitātē, kurā “Kapelmeistars Group” biežāk ir redzami uz skatuves, dziedējot daudzu jo daudzu ļaužu sirdis.

“Kapelmeistars Group” klausītāji visspligtāk atceras ar grupas pirmo un vienīgo pilna izmēra albumu “Raimons Pauls nav latvietis”, kas tika prezentēts 2017. gadā, Kauguru kultūras namā. 2021. gadā apvienība nāca klajā ar divām atsevišķām relīzēm, “Lemon Peach” un “Cream pie blues”. Visi skaņdarbi, tai skaitā — “Libido”, pieejami tūlītējam patēriņam visos populārākajos mūzikas straumēšanas servisos.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm